logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
zo 13 jan zo 27 jan zo 10 feb zo 3 mrt zo 10 mrt alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Groen 2

 

EindenFAUT
Xander Reimert /
Otto Uffen /
Naut Ramselaar /
Michiel Vingerhoed  (1)

ZWNSHK GO
Feiko Visser /
Jens Zijlstra 

Floris van Daalen /
Faas Brouwer /
Gijs de Vreugd /
Pieter Bakker 

Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 

Racing Boys
Thijmen Groen /
Take van der Hulst 

Hillegom Linde en Evi
Linde Zwetsloot /
Evi van Tol 

EindenFAUT
Xander Reimert /
Otto Uffen /
Naut Ramselaar /
Michiel Vingerhoed  (1)

 

3-7 2-8 2-9 02:00   

3-6 5-6 2-9 02:00   

6-7 9-4 11-5 02:00   

4-6 7-7 10-1 02:00   

7-3 7-6 8-4 02:00   

ZWNSHK GO
Feiko Visser /
Jens Zijlstra 

 

 

7-2 9-3 6-6 02:00   

7-4 5-7 8-2 02:00   

2-6 7-6 11-1 02:00   

5-4 6-5 6-6 02:00   

Floris van Daalen /
Faas Brouwer /
Gijs de Vreugd /
Pieter Bakker 

 

 

 

2-7 8-3 2-8 02:00   

5-6 6-7 5-5 02:00   

5-4 5-7 9-3 02:00   

Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 

 

 

 

 

6-5 8-7 6-5 02:00   

4-5 7-5 10-2 02:00   

Racing Boys
Thijmen Groen /
Take van der Hulst 

 

 

 

 

 

4-7 4-9 5-7 02:00   

Hillegom Linde en Evi
Linde Zwetsloot /
Evi van Tol 

 

 

 

 

 

 



Stand

Systeemfout in SCT_TOL_SCHEME_BODY:
sqlcode=100
sqlerrm=ORA-01403: no data found
locator=Stand afdrukken - team=152354

Tijdstatistiek:

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 ZWNSHK GO
Feiko Visser /
Jens Zijlstra 
10 12 3 103 59 5 0 0
2 Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 
6 9 6 88 87 3 0 2
3 EindenFAUT
Xander Reimert /
Otto Uffen /
Naut Ramselaar /
Michiel Vingerhoed 
5 86 88 2 1 2
4 Floris van Daalen /
Faas Brouwer /
Gijs de Vreugd /
Pieter Bakker 
4 7 8 79 82 2 0 3
5 Racing Boys
Thijmen Groen /
Take van der Hulst 
3 5 10 75 100 1 1 3
6 Hillegom Linde en Evi
Linde Zwetsloot /
Evi van Tol 
2 77 92 1 0 4
  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 130
Totale speeltijd 30:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR2P1: ZWNSHK GO (Feiko Visser/ Jens Zijlstra)-EindenFAUT (Xander Reimert/ Otto Uffen/ Naut Ramselaar/ Michiel Vingerhoed) 7-3 8-2 9-2
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 16 Oktober 2019 16:30 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D