logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
sunday 13 january 2019 until sunday 10 march 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
sun 13 jan sun 27 jan sun 10 feb sun 3 mar sun 10 mar alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Groen 1

 

Black Night
Thijmen Jansen /
Oli Hilbrands  (1)

Mark en Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink 

Tjeerd de Jong /
Tristan Cordova Arias /
Kyan Berk /
Ties Seegers 

Overhout groen 1PPF
Pieter Neomagus /
Peppe Koelewijn /
Famke Smiers 

Daan Fröhlich / Tijmen Werf
Tijmen van der Werf /
Daan Fröhlich 

Hillegom groen 2 HTC
Mick Schrage /
Meike Manders 

Black Night
Thijmen Jansen /
Oli Hilbrands  (1)

 

0-7 6-6 8-4 02:00   

2-9 3-11 6-7 02:00   

3-8 5-8 3-8 02:00   

3-7 8-4 6-8 02:00   

5-6 4-7 7-6 02:00   

Mark en Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink 

 

 

4-6 4-7 5-7 02:00   

7-4 3-8 4-8 02:00   

4-6 4-3 10-1 02:00   

6-1 7-2 02:00   

Tjeerd de Jong /
Tristan Cordova Arias /
Kyan Berk /
Ties Seegers 

 

 

 

5-4 6-5 4-5 02:00   

8-3 10-4 7-3 02:00   

8-3 9-2 3-6 02:00   

Overhout groen 1PPF
Pieter Neomagus /
Peppe Koelewijn /
Famke Smiers 

 

 

 

 

9-4 5-9 13-2 02:00   

5-7 6-5 8-3 02:00   

Daan Fröhlich / Tijmen Werf
Tijmen van der Werf /
Daan Fröhlich 

 

 

 

 

 

4-6 1-13 3-7 02:00   

Hillegom groen 2 HTC
Mick Schrage /
Meike Manders 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Tjeerd de Jong /
Tristan Cordova Arias /
Kyan Berk /
Ties Seegers 
10 13 2 107 59 5 0 0
2 Overhout groen 1PPF
Pieter Neomagus /
Peppe Koelewijn /
Famke Smiers 
8 10 5 104 70 4 0 1
3 Mark en Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink 
5 75 67 2 1 2
4 Hillegom groen 2 HTC
Mick Schrage /
Meike Manders 
4 7 7 74 76 2 0 3
5 Daan Fröhlich / Tijmen Werf
Tijmen van der Werf /
Daan Fröhlich 
2 4 11 62 113 1 0 4
6 Black Night
Thijmen Jansen /
Oli Hilbrands 
1 11½ 69 106 0 1 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 130
Totale speeltijd 30:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR1P1: Black Night (Thijmen Jansen/ Oli Hilbrands)-Mark en Maurice (Mark Obbink/ Maurice Obbink) 0-7 6-6 8-4
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 September 2019 10:53 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D