logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
sunday 13 january 2019 until sunday 10 march 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
sun 13 jan sun 27 jan sun 10 feb sun 3 mar sun 10 mar alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Geel 4

 

Floris Merlijn Ian
Ian van Leuverden /
Floris Boer /
Merlijn Bos  (1)

Josephine Fellinger /
Juliette Fellinger /
Dyde Walter 

Bas Broek /
Jonas de Boer 

Tijn de Vries /
Maurits Boer 

Nedim Sezer /
Maya Gümüs 

Dora & Lara
Lara Poelmann /
Dora Eskes 

Floris Merlijn Ian
Ian van Leuverden /
Floris Boer /
Merlijn Bos  (1)

 

7-4 7-3 10-2 02:00   

6-7 1-12 5-7 02:00   

8-4 5-8 9-2 02:00   

9-2 7-4 10-1 02:00   

5-5 6-3 10-1 02:00   

Josephine Fellinger /
Juliette Fellinger /
Dyde Walter 

 

 

4-7 2-9 0-10 02:00   

4-8 7-4 3-13 02:00   

4-5 2-12 5-6 02:00   

3-8 2-9 5-6 02:00   

Bas Broek /
Jonas de Boer 

 

 

 

3-6 2-9 4-8 02:00   

8-1 3-6 3-7 02:00   

3-8 2-14 7-6 02:00   

Tijn de Vries /
Maurits Boer 

 

 

 

 

6-5 5-4 3-9 02:00   

5-5 5-7 10-2 02:00   

Nedim Sezer /
Maya Gümüs 

 

 

 

 

 

5-8 5-7 5-7 02:00   

Dora & Lara
Lara Poelmann /
Dora Eskes 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Floris Merlijn Ian
Ian van Leuverden /
Floris Boer /
Merlijn Bos 
8 10½ 105 65 4 0 1
2 Dora & Lara
Lara Poelmann /
Dora Eskes 
7 10 5 96 78 3 1 1
3 Tijn de Vries /
Maurits Boer 
7 96 77 3 1 1
4 Bas Broek /
Jonas de Boer 
4 8 7 87 83 2 0 3
5 Nedim Sezer /
Maya Gümüs 
4 6 9 77 87 2 0 3
6 Josephine Fellinger /
Juliette Fellinger /
Dyde Walter 
0 1 14 50 121 0 0 5

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 130
Totale speeltijd 30:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
G4P1: Floris Merlijn Ian (Ian van Leuverden/ Floris Boer/ Merlijn Bos)-Josephine Fellinger/ Juliette Fellinger/ Dyde Walter 7-4 7-3 10-2
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 September 2019 16:45 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D