logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
zo 13 jan zo 27 jan zo 10 feb zo 3 mrt zo 10 mrt alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Geel 4

 

Floris Merlijn Ian
Ian van Leuverden /
Floris Boer /
Merlijn Bos  (1)

Josephine Fellinger /
Juliette Fellinger /
Dyde Walter 

Bas Broek /
Jonas de Boer 

Tijn de Vries /
Maurits Boer 

Nedim Sezer /
Maya Gümüs 

Dora & Lara
Lara Poelmann /
Dora Eskes 

Floris Merlijn Ian
Ian van Leuverden /
Floris Boer /
Merlijn Bos  (1)

 

7-4 7-3 10-2 02:00   

6-7 1-12 5-7 02:00   

8-4 5-8 9-2 02:00   

9-2 7-4 10-1 02:00   

5-5 6-3 10-1 02:00   

Josephine Fellinger /
Juliette Fellinger /
Dyde Walter 

 

 

4-7 2-9 0-10 02:00   

4-8 7-4 3-13 02:00   

4-5 2-12 5-6 02:00   

3-8 2-9 5-6 02:00   

Bas Broek /
Jonas de Boer 

 

 

 

3-6 2-9 4-8 02:00   

8-1 3-6 3-7 02:00   

3-8 2-14 7-6 02:00   

Tijn de Vries /
Maurits Boer 

 

 

 

 

6-5 5-4 3-9 02:00   

5-5 5-7 10-2 02:00   

Nedim Sezer /
Maya Gümüs 

 

 

 

 

 

5-8 5-7 5-7 02:00   

Dora & Lara
Lara Poelmann /
Dora Eskes 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Floris Merlijn Ian
Ian van Leuverden /
Floris Boer /
Merlijn Bos 
8 10½ 105 65 4 0 1
2 Dora & Lara
Lara Poelmann /
Dora Eskes 
7 10 5 96 78 3 1 1
3 Tijn de Vries /
Maurits Boer 
7 96 77 3 1 1
4 Bas Broek /
Jonas de Boer 
4 8 7 87 83 2 0 3
5 Nedim Sezer /
Maya Gümüs 
4 6 9 77 87 2 0 3
6 Josephine Fellinger /
Juliette Fellinger /
Dyde Walter 
0 1 14 50 121 0 0 5

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 130
Totale speeltijd 30:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
G4P1: Floris Merlijn Ian (Ian van Leuverden/ Floris Boer/ Merlijn Bos)-Josephine Fellinger/ Juliette Fellinger/ Dyde Walter 7-4 7-3 10-2
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 21 Oktober 2019 02:48 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D