Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
sunday 13 january 2019 until sunday 10 march 2019
Gemixed Dubbel
Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
sun 13 jan sun 27 jan sun 10 feb sun 3 mar sun 10 mar
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

Geel 2

 

Marijn Post /
Mees Raymakers /
Erik Vonk /
Tim de Haan  (1)

Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent 

Jiri en Chimène
Chimène Hulst /
Jiri Marcek 

Lucky Strike 1
Wemer /
Mats de Waard 

Lucky Strike 2
Lars Grifhorst /
Roy Goossens /
Milan van Beem 

Mathijs Verdonk /
Seb Blok 

TV Vijfhuizen 2
Emma van Iersel /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 

Stan & Mats
Stan van der Linden /
Mats Jansen 

Marijn Post /
Mees Raymakers /
Erik Vonk /
Tim de Haan  (1)

 

3-5 1-9 7-4 02:00   

6-2 6-2 6-2 02:00   

6-4 4-9 9-0 02:00   

  

5-8 5-6 1-14 02:00   

  

1-8 4-4 3-9 02:00   

Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent 

 

 

5-3 5-6 10-0 02:00   

6-4 7-2 8-1 02:00   

5-3 10-2 6-2 02:00   

  

8-4 9-2 10-4 02:00   

  

Jiri en Chimène
Chimène Hulst /
Jiri Marcek 

 

 

 

7-2 7-4 7-4 02:00   

  

1-8 10-2 4-6 02:00   

  

1-7 10-2 1-8 02:00   

Lucky Strike 1
Wemer /
Mats de Waard 

 

 

 

 

6-4 8-3 4-4 02:00   

  

1-10 2-8 3-10 02:00   

  

Lucky Strike 2
Lars Grifhorst /
Roy Goossens /
Milan van Beem 

 

 

 

 

 

2-6 1-8 1-12 02:00   

7-7 4-7 7-5 02:00   

3-7 8-5 1-13 02:00   

Mathijs Verdonk /
Seb Blok 

 

 

 

 

 

 

2-8 2-10 5-8 02:00   

3-7 3-9 5-6 02:00   

TV Vijfhuizen 2
Emma van Iersel /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 

 

 

 

 

 

 

 

5-3 7-3 7-4 02:00   

Stan & Mats
Stan van der Linden /
Mats Jansen 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent 
10 13 2 107 44 5 0 0
2 Stan & Mats
Stan van der Linden /
Mats Jansen 
8 95 62 4 0 1
3 TV Vijfhuizen 2
Emma van Iersel /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
7 10½ 102 70 3 1 1
4 Mathijs Verdonk /
Seb Blok 
6 8 7 90 78 3 0 2
5 Marijn Post /
Mees Raymakers /
Erik Vonk /
Tim de Haan 
4 67 86 2 0 3
6 Jiri en Chimène
Chimène Hulst /
Jiri Marcek 
2 6 9 63 81 1 0 4
7 Lucky Strike 1
Wemer /
Mats de Waard 
2 11½ 54 100 1 0 4
8 Lucky Strike 2
Lars Grifhorst /
Roy Goossens /
Milan van Beem 
1 3 12 52 109 0 1 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 20 130
Totale speeltijd 40:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
G2P1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-Marijn Post/ Mees Raymakers/ Erik Vonk/ Tim de Haan 5-3 9-1 4-7
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 16 September 2019 14:17 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D