Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
sunday 13 january 2019 until sunday 10 march 2019
Gemixed Dubbel
Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
sun 13 jan sun 27 jan sun 10 feb sun 3 mar sun 10 mar
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

Geel 1

 

De gehaktballetjes
Tom van der Vlugt /
Berend van Leuven  (1)

Taai taai
Melle van der Hulst /
Marijn van Oerle /
Hugo Kaligis 

Mats Schelleman /
Mees Brand /
Petter Holmberg 

Emma van Iersel /
Xavier de Haas /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 

Dinand&Daan
Daan Hoevers /
Dinand Thorborg 

Nils & Alexander
Nils Koppers /
Alexander Tammes 

JC Boys
Christian Lindeman /
Joep Damen /
Pepijn Hilbrandie 

Lars, Brandon, Jesper
Lars Koppers /
Jesper van Oerle /
Motoc 

De gehaktballetjes
Tom van der Vlugt /
Berend van Leuven  (1)

 

2-6 4-5 9-3 02:00   

7-3 6-6 5-7 02:00   

1-6 3-8 6-5 02:00   

6-4 7-2 9-4 02:00   

7-2 10-3 6-5 02:00   

  

  

Taai taai
Melle van der Hulst /
Marijn van Oerle /
Hugo Kaligis 

 

 

8-2 9-2 3-6 02:00   

6-5 6-6 7-4 02:00   

5-5 10-1 8-3 02:00   

9-2 7-4 8-3 02:00   

  

  

Mats Schelleman /
Mees Brand /
Petter Holmberg 

 

 

 

8-4 12-4 9-4 02:00   

  

  

5-4 4-7 7-4 02:00   

8-4 8-3 7-5 02:00   

Emma van Iersel /
Xavier de Haas /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 

 

 

 

 

  

  

6-6 2-6 7-7 02:00   

5-6 2-11 4-7 02:00   

Dinand&Daan
Daan Hoevers /
Dinand Thorborg 

 

 

 

 

 

6-2 5-3 8-5 02:00   

7-3 3-6 5-4 02:00   

6-3 2-11 5-3 02:00   

Nils & Alexander
Nils Koppers /
Alexander Tammes 

 

 

 

 

 

 

6-2 7-7 8-1 02:00   

3-4 7-3 7-4 02:00   

JC Boys
Christian Lindeman /
Joep Damen /
Pepijn Hilbrandie 

 

 

 

 

 

 

 

5-3 0-8 9-1 02:00   

Lars, Brandon, Jesper
Lars Koppers /
Jesper van Oerle /
Motoc 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Taai taai
Melle van der Hulst /
Marijn van Oerle /
Hugo Kaligis 
10 12 3 100 58 5 0 0
2 Mats Schelleman /
Mees Brand /
Petter Holmberg 
7 10½ 94 77 3 1 1
3 Dinand&Daan
Daan Hoevers /
Dinand Thorborg 
6 66 85 3 0 2
4 De gehaktballetjes
Tom van der Vlugt /
Berend van Leuven 
5 88 69 2 1 2
5 JC Boys
Christian Lindeman /
Joep Damen /
Pepijn Hilbrandie 
4 71 79 2 0 3
6 Nils & Alexander
Nils Koppers /
Alexander Tammes 
4 10½ 67 87 2 0 3
7 Lars, Brandon, Jesper
Lars Koppers /
Jesper van Oerle /
Motoc 
2 6 9 76 78 1 0 4
8 Emma van Iersel /
Xavier de Haas /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
2 11½ 72 101 1 0 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 20 130
Totale speeltijd 40:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 22 October 2019 08:18 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D