logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
zo 13 jan zo 27 jan zo 10 feb zo 3 mrt zo 10 mrt alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Groen 4

 

De onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas  (1)

The Green Boys
Boris Wijsenbeek /
Philippe Thiescheffer /
Valentijn van der Vecht /
Seb Neuhof 

3 musketiers
Jens Koppers /
Koen Nederveen /
Josephine Braacx 

De Tijgers Zandvoort
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit 

Team Super Slice
Enzo Rietjens /
Pim Botermans 

MACA Roni
Nina Verhoeff /
Robin Spee 

De onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas  (1)

 

6-6 5-7 7-6 02:00   

4-6 4-7 0-1 02:00   

4-8 9-3 7-7 02:00   

7-2 7-4 8-6 02:00   

10-4 9-3 11-3 02:00   

The Green Boys
Boris Wijsenbeek /
Philippe Thiescheffer /
Valentijn van der Vecht /
Seb Neuhof 

 

 

7-5 7-3 6-6 02:00   

3-8 4-8 6-6 02:00   

3-10 3-7 0-16 02:00   

6-6 9-3 5-7 02:00   

3 musketiers
Jens Koppers /
Koen Nederveen /
Josephine Braacx 

 

 

 

4-6 4-7 5-6 02:00   

5-7 3-9 4-7 02:00   

9-2 7-4 7-5 02:00   

De Tijgers Zandvoort
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit 

 

 

 

 

2-7 4-7 6-5 02:00   

9-3 10-0 13-1 02:00   

Team Super Slice
Enzo Rietjens /
Pim Botermans 

 

 

 

 

 

4-3 3-8 6-4 02:00   

MACA Roni
Nina Verhoeff /
Robin Spee 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Team Super Slice
Enzo Rietjens /
Pim Botermans 
8 10 5 100 67 4 0 1
2 De Tijgers Zandvoort
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit 
7 11 4 103 69 3 1 1
3 De onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 
6 9 6 98 73 2 2 1
4 3 musketiers
Jens Koppers /
Koen Nederveen /
Josephine Braacx 
4 76 81 2 0 3
5 The Green Boys
Boris Wijsenbeek /
Philippe Thiescheffer /
Valentijn van der Vecht /
Seb Neuhof 
4 6 9 78 103 1 2 2
6 MACA Roni
Nina Verhoeff /
Robin Spee 
1 12½ 56 118 0 1 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 130
Totale speeltijd 30:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR4P1: De onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas)-The Green Boys (Boris Wijsenbeek/ Philippe Thiescheffer/ Valentijn van der Vecht/ Seb Neuhof) 6-6 5-7 7-6
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 23 April 2019 20:20 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D