logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
zo 13 jan zo 27 jan zo 10 feb zo 3 mrt zo 10 mrt alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Groen 3

 

Roos Arkenbout /
Aiden Steenkist /
Feline van Oerle  (1)

Houtvaart
Mats van Merkestein /
DaniŽl Vrijburg 

Duinvliet Duo
Roemer Hengstmangers /
Finn Seubert 

Matchpoint
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 

Team FeLoMe
Lotte Dammroff /
Merle Kal /
Feline Boissevain 

Girlpower
Maurine Roelants /
Tamar ten Broeke 

Roos Arkenbout /
Aiden Steenkist /
Feline van Oerle  (1)

 

5-5 8-0 5-10 02:00   

6-6 9-2 1-10 02:00   

5-6 11-4 5-6 02:00   

6-4 7-6 5-5 02:00   

8-1 12-9 9-2 02:00   

Houtvaart
Mats van Merkestein /
DaniŽl Vrijburg 

 

 

5-6 4-8 3-11 02:00   

7-12 9-6 7-6 02:00   

9-2 11-3 3-9 02:00   

3-10 4-7 6-8 02:00   

Duinvliet Duo
Roemer Hengstmangers /
Finn Seubert 

 

 

 

2-9 3-6 5-8 02:00   

6-7 9-5 5-7 02:00   

6-6 8-6 7-7 02:00   

Matchpoint
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 

 

 

 

 

3-6 6-7 6-5 02:00   

8-4 7-4 5-6 02:00   

Team FeLoMe
Lotte Dammroff /
Merle Kal /
Feline Boissevain 

 

 

 

 

 

8-3 4-5 6-5 02:00   

Girlpower
Maurine Roelants /
Tamar ten Broeke 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Roos Arkenbout /
Aiden Steenkist /
Feline van Oerle 
6 102 76 2 2 1
2 Matchpoint
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 
6 9 6 98 86 3 0 2
3 Team FeLoMe
Lotte Dammroff /
Merle Kal /
Feline Boissevain 
6 84 89 3 0 2
4 Duinvliet Duo
Roemer Hengstmangers /
Finn Seubert 
5 94 89 2 1 2
5 Houtvaart
Mats van Merkestein /
DaniŽl Vrijburg 
5 86 106 2 1 2
6 Girlpower
Maurine Roelants /
Tamar ten Broeke 
2 6 9 83 101 1 0 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 130
Totale speeltijd 30:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR3P1: Roos Arkenbout/ Aiden Steenkist/ Feline van Oerle-Houtvaart (Mats van Merkestein/ DaniŽl Vrijburg) 5-5 8-0 5-10
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 19:27 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D