logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
zo 13 jan zo 27 jan zo 10 feb alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Groen 2

 

EindenFAUT
Xander Reimert /
Otto Uffen /
Naut Ramselaar /
Michiel Vingerhoed  (1)

ZWNSHK GO
Feiko Visser /
Jens Zijlstra 

Floris van Daalen /
Faas Brouwer /
Gijs de Vreugd /
Pieter Bakker 

Hofgeest meiden groen 1
Feline Bijster /
Merel Snoek 

Racing Boys
Thijmen Groen /
Take van der Hulst 

Hillegom Linde en Evi
Linde Zwetsloot /
Evi van Tol 

EindenFAUT
Xander Reimert /
Otto Uffen /
Naut Ramselaar /
Michiel Vingerhoed  (1)

 

3-7 2-8 2-9 02:00   

3-6 5-6 2-9 02:00   

6-7 9-4 11-5 02:00   

  

  

ZWNSHK GO
Feiko Visser /
Jens Zijlstra 

 

 

  

  

2-6 7-6 11-1 02:00   

5-4 6-5 6-6 02:00   

Floris van Daalen /
Faas Brouwer /
Gijs de Vreugd /
Pieter Bakker 

 

 

 

2-7 8-3 2-8 02:00   

5-6 6-7 5-5 02:00   

  

Hofgeest meiden groen 1
Feline Bijster /
Merel Snoek 

 

 

 

 

  

4-5 7-5 10-2 02:00   

Racing Boys
Thijmen Groen /
Take van der Hulst 

 

 

 

 

 

4-7 4-9 5-7 02:00   

Hillegom Linde en Evi
Linde Zwetsloot /
Evi van Tol 

 

 

 

 

 

 



Stand

Systeemfout in SCT_TOL_SCHEME_BODY:
sqlcode=100
sqlerrm=ORA-01403: no data found
locator=Stand afdrukken - team=152354

Tijdstatistiek:

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 ZWNSHK GO
Feiko Visser /
Jens Zijlstra 
6 61 35 3 0 0
2 Hofgeest meiden groen 1
Feline Bijster /
Merel Snoek 
4 5 4 55 50 2 0 1
3 Floris van Daalen /
Faas Brouwer /
Gijs de Vreugd /
Pieter Bakker 
2 49 46 1 0 2
4 Hillegom Linde en Evi
Linde Zwetsloot /
Evi van Tol 
2 50 51 1 0 2
5 Racing Boys
Thijmen Groen /
Take van der Hulst 
2 44 59 1 0 2
6 EindenFAUT
Xander Reimert /
Otto Uffen /
Naut Ramselaar /
Michiel Vingerhoed 
2 2 7 43 61 1 0 2
  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 9 78
Totale speeltijd 18:00 156:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR2P1: ZWNSHK GO (Feiko Visser/ Jens Zijlstra)-EindenFAUT (Xander Reimert/ Otto Uffen/ Naut Ramselaar/ Michiel Vingerhoed) 7-3 8-2 9-2
02:00
G1P1: De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven)-Mats Schelleman/ Mees Brand/ Petter Holmberg 7-3 6-6 5-7
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 Februari 2019 14:04 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D