logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
zo 13 jan zo 27 jan zo 10 feb zo 3 mrt zo 10 mrt alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Groen 1

 

Black Night
Thijmen Jansen /
Oli Hilbrands  (1)

Mark en Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink 

Tjeerd de Jong /
Tristan Cordova Arias /
Kyan Berk /
Ties Seegers 

Overhout groen 1PPF
Pieter Neomagus /
Peppe Koelewijn /
Famke Smiers 

Daan Fröhlich / Tijmen Werf
Tijmen van der Werf /
Daan Fröhlich 

Hillegom groen 2 HTC
Mick Schrage /
Meike Manders 

Black Night
Thijmen Jansen /
Oli Hilbrands  (1)

 

0-7 6-6 8-4 02:00   

2-9 3-11 6-7 02:00   

3-8 5-8 3-8 02:00   

3-7 8-4 6-8 02:00   

5-6 4-7 7-6 02:00   

Mark en Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink 

 

 

4-6 4-7 5-7 02:00   

7-4 3-8 4-8 02:00   

4-6 4-3 10-1 02:00   

6-1 7-2 02:00   

Tjeerd de Jong /
Tristan Cordova Arias /
Kyan Berk /
Ties Seegers 

 

 

 

5-4 6-5 4-5 02:00   

8-3 10-4 7-3 02:00   

8-3 9-2 3-6 02:00   

Overhout groen 1PPF
Pieter Neomagus /
Peppe Koelewijn /
Famke Smiers 

 

 

 

 

9-4 5-9 13-2 02:00   

5-7 6-5 8-3 02:00   

Daan Fröhlich / Tijmen Werf
Tijmen van der Werf /
Daan Fröhlich 

 

 

 

 

 

4-6 1-13 3-7 02:00   

Hillegom groen 2 HTC
Mick Schrage /
Meike Manders 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Tjeerd de Jong /
Tristan Cordova Arias /
Kyan Berk /
Ties Seegers 
10 13 2 107 59 5 0 0
2 Overhout groen 1PPF
Pieter Neomagus /
Peppe Koelewijn /
Famke Smiers 
8 10 5 104 70 4 0 1
3 Mark en Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink 
5 75 67 2 1 2
4 Hillegom groen 2 HTC
Mick Schrage /
Meike Manders 
4 7 7 74 76 2 0 3
5 Daan Fröhlich / Tijmen Werf
Tijmen van der Werf /
Daan Fröhlich 
2 4 11 62 113 1 0 4
6 Black Night
Thijmen Jansen /
Oli Hilbrands 
1 11½ 69 106 0 1 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 130
Totale speeltijd 30:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR1P1: Black Night (Thijmen Jansen/ Oli Hilbrands)-Mark en Maurice (Mark Obbink/ Maurice Obbink) 0-7 6-6 8-4
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 20:42 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D