logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
zo 13 jan zo 27 jan zo 10 feb alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Groen 1

 

Black Night
Thijmen Jansen /
Oli Hilbrands  (1)

Mark en Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink 

Tjeerd de Jong /
Tristan Cordova Arias /
Kyan Berk /
Ties Seegers 

Overhout groen 1PPF
Pieter Neomagus /
Peppe Koelewijn /
Famke Smiers 

Daan Fröhlich / Tijmen Werf
Tijmen van der Werf /
Daan Fröhlich 

Hillegom groen 2 HTC
Mick Schrage /
Meike Manders 

Black Night
Thijmen Jansen /
Oli Hilbrands  (1)

 

0-7 6-6 8-4 02:00   

2-9 3-11 6-7 02:00   

  

  

5-6 4-7 7-6 02:00   

Mark en Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink 

 

 

4-6 4-7 5-7 02:00   

  

4-6 4-3 10-1 02:00   

  

Tjeerd de Jong /
Tristan Cordova Arias /
Kyan Berk /
Ties Seegers 

 

 

 

5-4 6-5 4-5 02:00   

  

  

Overhout groen 1PPF
Pieter Neomagus /
Peppe Koelewijn /
Famke Smiers 

 

 

 

 

9-4 5-9 13-2 02:00   

5-7 6-5 8-3 02:00   

Daan Fröhlich / Tijmen Werf
Tijmen van der Werf /
Daan Fröhlich 

 

 

 

 

 

4-6 1-13 3-7 02:00   

Hillegom groen 2 HTC
Mick Schrage /
Meike Manders 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Tjeerd de Jong /
Tristan Cordova Arias /
Kyan Berk /
Ties Seegers 
6 8 1 62 38 3 0 0
2 Hillegom groen 2 HTC
Mick Schrage /
Meike Manders 
4 6 3 60 43 2 0 1
3 Overhout groen 1PPF
Pieter Neomagus /
Peppe Koelewijn /
Famke Smiers 
4 5 4 60 45 2 0 1
4 Mark en Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink 
3 48 44 1 1 1
5 Black Night
Thijmen Jansen /
Oli Hilbrands 
1 41 63 0 1 2
6 Daan Fröhlich / Tijmen Werf
Tijmen van der Werf /
Daan Fröhlich 
0 2 7 33 71 0 0 3

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 9 78
Totale speeltijd 18:00 156:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR1P1: Black Night (Thijmen Jansen/ Oli Hilbrands)-Mark en Maurice (Mark Obbink/ Maurice Obbink) 0-7 6-6 8-4
02:00
G1P1: De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven)-Mats Schelleman/ Mees Brand/ Petter Holmberg 7-3 6-6 5-7
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 Februari 2019 14:55 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D