logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
zo 13 jan zo 27 jan zo 10 feb zo 3 mrt zo 10 mrt alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Geel 2

 

Marijn Post /
Mees Raymakers /
Erik Vonk /
Tim de Haan  (1)

Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent 

Jiri en Chimène
Chimène Hulst /
Jiri Marcek 

Lucky Strike 1
Wemer /
Mats de Waard 

Lucky Strike 2
Lars Grifhorst /
Roy Goossens /
Milan van Beem 

Mathijs Verdonk /
Seb Blok 

TV Vijfhuizen 2
Emma van Iersel /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 

Stan & Mats
Stan van der Linden /
Mats Jansen 

Marijn Post /
Mees Raymakers /
Erik Vonk /
Tim de Haan  (1)

 

3-5 1-9 7-4 02:00   

6-2 6-2 6-2 02:00   

6-4 4-9 9-0 02:00   

  

5-8 5-6 1-14 02:00   

  

1-8 4-4 3-9 02:00   

Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent 

 

 

5-3 5-6 10-0 02:00   

6-4 7-2 8-1 02:00   

5-3 10-2 6-2 02:00   

  

8-4 9-2 10-4 02:00   

  

Jiri en Chimène
Chimène Hulst /
Jiri Marcek 

 

 

 

7-2 7-4 7-4 02:00   

  

1-8 10-2 4-6 02:00   

  

1-7 10-2 1-8 02:00   

Lucky Strike 1
Wemer /
Mats de Waard 

 

 

 

 

6-4 8-3 4-4 02:00   

  

1-10 2-8 3-10 02:00   

  

Lucky Strike 2
Lars Grifhorst /
Roy Goossens /
Milan van Beem 

 

 

 

 

 

2-6 1-8 1-12 02:00   

7-7 4-7 7-5 02:00   

3-7 8-5 1-13 02:00   

Mathijs Verdonk /
Seb Blok 

 

 

 

 

 

 

2-8 2-10 5-8 02:00   

3-7 3-9 5-6 02:00   

TV Vijfhuizen 2
Emma van Iersel /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 

 

 

 

 

 

 

 

5-3 7-3 7-4 02:00   

Stan & Mats
Stan van der Linden /
Mats Jansen 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent 
10 13 2 107 44 5 0 0
2 Stan & Mats
Stan van der Linden /
Mats Jansen 
8 95 62 4 0 1
3 TV Vijfhuizen 2
Emma van Iersel /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
7 10½ 102 70 3 1 1
4 Mathijs Verdonk /
Seb Blok 
6 8 7 90 78 3 0 2
5 Marijn Post /
Mees Raymakers /
Erik Vonk /
Tim de Haan 
4 67 86 2 0 3
6 Jiri en Chimène
Chimène Hulst /
Jiri Marcek 
2 6 9 63 81 1 0 4
7 Lucky Strike 1
Wemer /
Mats de Waard 
2 11½ 54 100 1 0 4
8 Lucky Strike 2
Lars Grifhorst /
Roy Goossens /
Milan van Beem 
1 3 12 52 109 0 1 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 20 130
Totale speeltijd 40:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
G2P1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-Marijn Post/ Mees Raymakers/ Erik Vonk/ Tim de Haan 5-3 9-1 4-7
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 23 April 2019 20:02 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D