logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
zo 13 jan zo 27 jan zo 10 feb zo 3 mrt zo 10 mrt alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Geel 1

 

De gehaktballetjes
Tom van der Vlugt /
Berend van Leuven  (1)

Taai taai
Melle van der Hulst /
Marijn van Oerle /
Hugo Kaligis 

Mats Schelleman /
Mees Brand /
Petter Holmberg 

Emma van Iersel /
Xavier de Haas /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 

Dinand&Daan
Daan Hoevers /
Dinand Thorborg 

Nils & Alexander
Nils Koppers /
Alexander Tammes 

JC Boys
Christian Lindeman /
Joep Damen /
Pepijn Hilbrandie 

Lars, Brandon, Jesper
Lars Koppers /
Jesper van Oerle /
Motoc 

De gehaktballetjes
Tom van der Vlugt /
Berend van Leuven  (1)

 

2-6 4-5 9-3 02:00   

7-3 6-6 5-7 02:00   

1-6 3-8 6-5 02:00   

6-4 7-2 9-4 02:00   

7-2 10-3 6-5 02:00   

  

  

Taai taai
Melle van der Hulst /
Marijn van Oerle /
Hugo Kaligis 

 

 

8-2 9-2 3-6 02:00   

6-5 6-6 7-4 02:00   

5-5 10-1 8-3 02:00   

9-2 7-4 8-3 02:00   

  

  

Mats Schelleman /
Mees Brand /
Petter Holmberg 

 

 

 

8-4 12-4 9-4 02:00   

  

  

5-4 4-7 7-4 02:00   

8-4 8-3 7-5 02:00   

Emma van Iersel /
Xavier de Haas /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 

 

 

 

 

  

  

6-6 2-6 7-7 02:00   

5-6 2-11 4-7 02:00   

Dinand&Daan
Daan Hoevers /
Dinand Thorborg 

 

 

 

 

 

6-2 5-3 8-5 02:00   

7-3 3-6 5-4 02:00   

6-3 2-11 5-3 02:00   

Nils & Alexander
Nils Koppers /
Alexander Tammes 

 

 

 

 

 

 

6-2 7-7 8-1 02:00   

3-4 7-3 7-4 02:00   

JC Boys
Christian Lindeman /
Joep Damen /
Pepijn Hilbrandie 

 

 

 

 

 

 

 

5-3 0-8 9-1 02:00   

Lars, Brandon, Jesper
Lars Koppers /
Jesper van Oerle /
Motoc 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Taai taai
Melle van der Hulst /
Marijn van Oerle /
Hugo Kaligis 
10 12 3 100 58 5 0 0
2 Mats Schelleman /
Mees Brand /
Petter Holmberg 
7 10½ 94 77 3 1 1
3 Dinand&Daan
Daan Hoevers /
Dinand Thorborg 
6 66 85 3 0 2
4 De gehaktballetjes
Tom van der Vlugt /
Berend van Leuven 
5 88 69 2 1 2
5 JC Boys
Christian Lindeman /
Joep Damen /
Pepijn Hilbrandie 
4 71 79 2 0 3
6 Nils & Alexander
Nils Koppers /
Alexander Tammes 
4 10½ 67 87 2 0 3
7 Lars, Brandon, Jesper
Lars Koppers /
Jesper van Oerle /
Motoc 
2 6 9 76 78 1 0 4
8 Emma van Iersel /
Xavier de Haas /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
2 11½ 72 101 1 0 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 20 130
Totale speeltijd 40:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 20:03 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D