logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019
zondag 11 november 2018 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1A 10 t/m 12 jr jaar Gr1B 10 t/m 12 jr jaar Gr1C 10 t/m 12 jr jaar Gr2A 10 t/m 12 jr jaar Geel 2A 11 t/m 14 jr Geel 2B 11 t/m 14 jr Geel 1A 11 t/m 17 jr Geel 1B 11 t/m 17 jr
Programma
zo 11 nov zo 25 nov zo 9 dec zo 16 dec alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Groen 2 10 t/m 12 jaar (beginnende)

 

Team Super Slice
Enzo Rietjens /
Pim Botermans  (1)

Duinvliet Duo
Roemer Hengstmangers /
Finn Seubert 

Houtvaart
Mats van Merkestein /
DaniŽl Vrijburg 

MACA Roni
Nina Verhoeff /
Robin Spee 

3 musketiers
Jens Koppers /
Koen Nederveen /
Josephine Braacx 

The Green Boys
Boris Wijsenbeek /
Philippe Thiescheffer /
Valentijn van der Vecht /
Seb Neuhof 

Team Super Slice
Enzo Rietjens /
Pim Botermans  (1)

 

7-6 7-4 5-9 02:00   

5-6 3-10 5-9 02:00   

  

4-6 1-10 7-6 02:00   

Zo 16/12 13:00 (T-Line) 

Duinvliet Duo
Roemer Hengstmangers /
Finn Seubert 

 

 

Zo 16/12 13:00 (T-Line) 

8-4 10-4 8-4 02:00   

9-4 8-6 5-6 02:00   

  

Houtvaart
Mats van Merkestein /
DaniŽl Vrijburg 

 

 

 

6-4 5-8 10-3 02:00   

  

7-6 11-2 6-9 02:00   

MACA Roni
Nina Verhoeff /
Robin Spee 

 

 

 

 

Zo 16/12 13:00 (T-Line) 

7-5 9-4 5-7 02:00   

3 musketiers
Jens Koppers /
Koen Nederveen /
Josephine Braacx 

 

 

 

 

 

5-6 4-7 8-5 02:00   

The Green Boys
Boris Wijsenbeek /
Philippe Thiescheffer /
Valentijn van der Vecht /
Seb Neuhof 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Houtvaart
Mats van Merkestein /
DaniŽl Vrijburg 
6 7 2 70 45 3 0 0
2 Duinvliet Duo
Roemer Hengstmangers /
Finn Seubert 
4 6 3 67 47 2 0 1
3 3 musketiers
Jens Koppers /
Koen Nederveen /
Josephine Braacx 
2 4 5 55 52 1 0 2
4 The Green Boys
Boris Wijsenbeek /
Philippe Thiescheffer /
Valentijn van der Vecht /
Seb Neuhof 
2 4 5 51 62 1 0 2
5 MACA Roni
Nina Verhoeff /
Robin Spee 
2 3 6 48 63 1 0 2
6 Team Super Slice
Enzo Rietjens /
Pim Botermans 
2 3 6 44 66 1 0 2

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 9 77
Totale speeltijd 18:00 154:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GROEN2P1: Team Super Slice (Enzo Rietjens/ Pim Botermans)-Duinvliet Duo (Roemer Hengstmangers/ Finn Seubert) 7-6 7-4 5-9
02:00
GEEL1AP1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 3-5 5-3 5-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Apollo = Apollo tennishal, Herenweg 37, 2105 MC Heemstede
     Fablo = Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, 2015 CS Haarlem
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
     T-Line = T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, 2142 EN Cruquius
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 11 December 2018 02:54 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D