logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019
zondag 11 november 2018 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1A 10 t/m 12 jr jaar Gr1B 10 t/m 12 jr jaar Gr1C 10 t/m 12 jr jaar Gr2A 10 t/m 12 jr jaar Geel 2A 11 t/m 14 jr Geel 2B 11 t/m 14 jr Geel 1A 11 t/m 17 jr Geel 1B 11 t/m 17 jr
Programma
zo 11 nov zo 25 nov zo 9 dec zo 16 dec alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Groen 1C 10 t/m 12 jaar (gevorderden)

 

Roos Arkenbout /
Aiden Steenkist /
Feline van Oerle  (1)

Floris van Daalen /
Faas Brouwer /
Gijs de Vreugd /
Pieter Bakker 

De Tijgers Zandvoort
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit 

De onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 

Hofgeest meiden groen 1
Feline Bijster /
Merel Snoek 

Girlpower
Maurine Roelants /
Tamar ten Broeke 

Roos Arkenbout /
Aiden Steenkist /
Feline van Oerle  (1)

 

3-6 3-8 10-3 02:00   

Zo 16/12 13:00 (T-Line) 

  

23-8 5-5 1-11 02:00   

9-3 5-7 7-5 02:00   

Floris van Daalen /
Faas Brouwer /
Gijs de Vreugd /
Pieter Bakker 

 

 

6-1 7-3 7-5 02:00   

8-3 6-7 10-2 02:00   

Zo 16/12 17:00 (Fablo) 

  

De Tijgers Zandvoort
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit 

 

 

 

5-7 6-5 6-7 02:00   

  

5-6 5-8 4-8 02:00   

De onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 

 

 

 

 

0-10 4-8 4-7 02:00   

Zo 16/12 17:00 (Fablo) 

Hofgeest meiden groen 1
Feline Bijster /
Merel Snoek 

 

 

 

 

 

7-2 9-1 8-5 02:00   

Girlpower
Maurine Roelants /
Tamar ten Broeke 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Floris van Daalen /
Faas Brouwer /
Gijs de Vreugd /
Pieter Bakker 
6 7 2 61 37 3 0 0
2 Hofgeest meiden groen 1
Feline Bijster /
Merel Snoek 
5 73 45 2 1 0
3 Roos Arkenbout /
Aiden Steenkist /
Feline van Oerle 
3 66 56 1 1 1
4 Girlpower
Maurine Roelants /
Tamar ten Broeke 
2 4 5 45 59 1 0 2
5 De onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 
2 3 6 39 66 1 0 2
6 De Tijgers Zandvoort
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit 
0 1 8 40 61 0 0 3

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 9 77
Totale speeltijd 18:00 154:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GROEN1CP1: Floris van Daalen/ Faas Brouwer/ Gijs de Vreugd/ Pieter Bakker-Roos Arkenbout/ Aiden Steenkist/ Feline van Oerle 6-3 8-3 3-10
02:00
GEEL1AP1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 3-5 5-3 5-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Apollo = Apollo tennishal, Herenweg 37, 2105 MC Heemstede
     Fablo = Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, 2015 CS Haarlem
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
     T-Line = T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, 2142 EN Cruquius
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 11 December 2018 03:35 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D