logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019
zondag 11 november 2018 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1A 10 t/m 12 jr jaar Gr1B 10 t/m 12 jr jaar Gr1C 10 t/m 12 jr jaar Gr2A 10 t/m 12 jr jaar Geel 2A 11 t/m 14 jr Geel 2B 11 t/m 14 jr Geel 1A 11 t/m 17 jr Geel 1B 11 t/m 17 jr
Programma
zo 11 nov zo 25 nov zo 9 dec zo 16 dec alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Groen 1B 10 t/m 12 jaar (gevorderden)

 

Overhout groen 1PPF
Neomagus, Pieter /
Koelewijn, Peppe /
Smiers, Famke  (1)

Racing Boys
Groen, Thijmen /
Hulst, Take van der 

Hillegom groen 2 HTC
Schrage, Mick /
Manders, Meike 

Matchpoint
Duin, Maurits /
Wageningen, Jasper van 

Team FeLoMe
Dammroff, Lotte /
Kal, Merle /
Boissevain, Feline 

Hillegom Linde en Evi
Zwetsloot, Linde /
Tol, Evi van 

Overhout groen 1PPF
Neomagus, Pieter /
Koelewijn, Peppe /
Smiers, Famke  (1)

 

8-4 8-5 8-4 02:00   

11-7 3-10 7-2 02:00   

7-4 8-4 7-3 02:00   

  

6-5 6-6 8-4 02:00   

Racing Boys
Groen, Thijmen /
Hulst, Take van der 

 

 

3-8 3-10 4-5 02:00   

  

10-2 10-2 9-3 02:00   

3-8 6-4 7-7 02:00   

Hillegom groen 2 HTC
Schrage, Mick /
Manders, Meike 

 

 

 

5-4 4-7 10-4 02:00   

8-5 7-7 5-5 02:00   

  

Matchpoint
Duin, Maurits /
Wageningen, Jasper van 

 

 

 

 

5-8 5-8 8-5 02:00   

10-7 5-7 4-8 02:00   

Team FeLoMe
Dammroff, Lotte /
Kal, Merle /
Boissevain, Feline 

 

 

 

 

 

4-6 3-6 2-8 02:00   

Hillegom Linde en Evi
Zwetsloot, Linde /
Tol, Evi van 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Overhout groen 1PPF
Neomagus, Pieter /
Koelewijn, Peppe /
Smiers, Famke 
8 10½ 87 58 4 0 0
2 Hillegom groen 2 HTC
Schrage, Mick /
Manders, Meike 
6 8 4 81 63 3 0 1
3 Hillegom Linde en Evi
Zwetsloot, Linde /
Tol, Evi van 
5 7 5 76 64 2 1 1
4 Racing Boys
Groen, Thijmen /
Hulst, Take van der 
3 68 73 1 1 2
5 Team FeLoMe
Dammroff, Lotte /
Kal, Merle /
Boissevain, Feline 
2 3 9 54 87 1 0 3
6 Matchpoint
Duin, Maurits /
Wageningen, Jasper van 
0 3 9 63 84 0 0 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 12 104
Totale speeltijd 24:00 208:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GROEN1BP1: Overhout groen 1PPF (Neomagus, Pieter/ Koelewijn, Peppe/ Smiers, Famke)-Racing Boys (Groen, Thijmen/ Hulst, Take van der) 8-4 8-5 8-4
02:00
GEEL1AP1: Taai taai (Hulst, Melle van der/ Oerle, Marijn van/ Kaligis, Hugo)-De gehaktballetjes (Vlugt, Tom van der/ Leuven, Berend van) 3-5 5-3 5-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 27 Mei 2019 05:11 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D