logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019
zondag 11 november 2018 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1A 10 t/m 12 jr jaar Gr1B 10 t/m 12 jr jaar Gr1C 10 t/m 12 jr jaar Gr2A 10 t/m 12 jr jaar Geel 2A 11 t/m 14 jr Geel 2B 11 t/m 14 jr Geel 1A 11 t/m 17 jr Geel 1B 11 t/m 17 jr
Programma
zo 11 nov zo 25 nov zo 9 dec zo 16 dec alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Groen 1B 10 t/m 12 jaar (gevorderden)

 

Overhout groen 1PPF
Pieter Neomagus /
Peppe Koelewijn /
Famke Smiers  (1)

Racing Boys
Thijmen Groen /
Take van der Hulst 

Hillegom groen 2 HTC
Mick Schrage /
Meike Manders 

Matchpoint
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 

Team FeLoMe
Lotte Dammroff /
Merle Kal /
Feline Boissevain 

Hillegom Linde en Evi
Linde Zwetsloot /
Evi van Tol 

Overhout groen 1PPF
Pieter Neomagus /
Peppe Koelewijn /
Famke Smiers  (1)

 

8-4 8-5 8-4 02:00   

11-7 3-10 7-2 02:00   

Zo 16/12 15:00 (Overhout) 

  

6-5 6-6 8-4 02:00   

Racing Boys
Thijmen Groen /
Take van der Hulst 

 

 

3-8 3-10 4-5 02:00   

  

10-2 10-2 9-3 02:00   

Zo 16/12 15:00 (Overhout) 

Hillegom groen 2 HTC
Mick Schrage /
Meike Manders 

 

 

 

5-4 4-7 10-4 02:00   

Zo 16/12 15:00 (Overhout) 

  

Matchpoint
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 

 

 

 

 

5-8 5-8 8-5 02:00   

10-7 5-7 4-8 02:00   

Team FeLoMe
Lotte Dammroff /
Merle Kal /
Feline Boissevain 

 

 

 

 

 

4-6 3-6 2-8 02:00   

Hillegom Linde en Evi
Linde Zwetsloot /
Evi van Tol 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Overhout groen 1PPF
Pieter Neomagus /
Peppe Koelewijn /
Famke Smiers 
6 65 47 3 0 0
2 Hillegom groen 2 HTC
Mick Schrage /
Meike Manders 
4 6 3 61 46 2 0 1
3 Hillegom Linde en Evi
Linde Zwetsloot /
Evi van Tol 
4 57 48 2 0 1
4 Racing Boys
Thijmen Groen /
Take van der Hulst 
2 3 6 52 54 1 0 2
5 Team FeLoMe
Lotte Dammroff /
Merle Kal /
Feline Boissevain 
2 2 7 37 67 1 0 2
6 Matchpoint
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 
0 3 6 52 62 0 0 3

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 9 77
Totale speeltijd 18:00 154:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GROEN1BP1: Overhout groen 1PPF (Pieter Neomagus/ Peppe Koelewijn/ Famke Smiers)-Racing Boys (Thijmen Groen/ Take van der Hulst) 8-4 8-5 8-4
02:00
GEEL1AP1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 3-5 5-3 5-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Apollo = Apollo tennishal, Herenweg 37, 2105 MC Heemstede
     Fablo = Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, 2015 CS Haarlem
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
     T-Line = T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, 2142 EN Cruquius
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 11 December 2018 03:10 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D