logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019
zondag 11 november 2018 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1A 10 t/m 12 jr jaar Gr1B 10 t/m 12 jr jaar Gr1C 10 t/m 12 jr jaar Gr2A 10 t/m 12 jr jaar Geel 2A 11 t/m 14 jr Geel 2B 11 t/m 14 jr Geel 1A 11 t/m 17 jr Geel 1B 11 t/m 17 jr
Programma
zo 11 nov zo 25 nov zo 9 dec zo 16 dec alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Groen 1A 10 t/m 12 jaar (gevorderden)

 

Black Night
Thijmen Jansen /
Oli Hilbrands  (1)

Daan Fröhlich / Tijmen Werf
Tijmen van der Werf /
Daan Fröhlich 

Mark en Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink 

Stan en Mats Jutte
Stan Jutte /
Mats Jutte 

ZWNSHK GO
Feiko Visser /
Jens Zijlstra 

Milo Spruijt/Arno Lauterslager
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 

Tjeerd de Jong /
Tristan Cordova Arias /
Kyan Berk /
Ties Seegers 

EindenFAUT
Xander Reimert /
Otto Uffen /
Naut Ramselaar /
Michiel Vingerhoed 

Black Night
Thijmen Jansen /
Oli Hilbrands  (1)

 

5-9 5-6 7-6 02:00   

3-9 6-8 7-5 02:00   

  

7-3 5-5 7-3 02:00   

  

  

1-8 6-4 9-7 02:00   

Daan Fröhlich / Tijmen Werf
Tijmen van der Werf /
Daan Fröhlich 

 

 

  

1-9 0-17 1-10 02:00   

  

5-7 2-9 1-12 02:00   

0-10 0-10 4-9 02:00   

  

Mark en Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink 

 

 

 

3-5 1-6 0-14 02:00   

4-7 4-4 11-0 02:00   

  

4-6 7-5 7-5 02:00   

  

Stan en Mats Jutte
Stan Jutte /
Mats Jutte 

 

 

 

 

  

8-5 12-2 9-3 02:00   

  

11-1 14-0 12-0 02:00   

ZWNSHK GO
Feiko Visser /
Jens Zijlstra 

 

 

 

 

 

6-7 7-4 0-12 02:00   

5-6 10-1 4-9 02:00   

  

Milo Spruijt/Arno Lauterslager
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 

 

 

 

 

 

 

  

9-2 5-1 5-1 02:00   

Tjeerd de Jong /
Tristan Cordova Arias /
Kyan Berk /
Ties Seegers 

 

 

 

 

 

 

 

7-4 5-5 (15) 5-6 02:00   

EindenFAUT
Xander Reimert /
Otto Uffen /
Naut Ramselaar /
Michiel Vingerhoed 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Stan en Mats Jutte
Stan Jutte /
Mats Jutte 
8 12 0 127 17 4 0 0
2 Milo Spruijt/Arno Lauterslager
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 
6 8 4 80 54 3 0 1
3 Tjeerd de Jong /
Tristan Cordova Arias /
Kyan Berk /
Ties Seegers 
5 78 56 2 1 1
4 Mark en Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink 
5 63 68 2 1 1
5 Black Night
Thijmen Jansen /
Oli Hilbrands 
4 68 73 2 0 2
6 Daan Fröhlich / Tijmen Werf
Tijmen van der Werf /
Daan Fröhlich 
2 2 10 35 110 1 0 3
7 ZWNSHK GO
Feiko Visser /
Jens Zijlstra 
1 4 8 54 77 0 1 3
8 EindenFAUT
Xander Reimert /
Otto Uffen /
Naut Ramselaar /
Michiel Vingerhoed 
1 39 89 0 1 3

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 16 104
Totale speeltijd 32:00 208:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GROEN1AP1: Daan Fröhlich / Tijmen Werf (Tijmen van der Werf/ Daan Fröhlich)-Black Night (Thijmen Jansen/ Oli Hilbrands) 9-5 6-5 6-7
02:00
GEEL1AP1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 3-5 5-3 5-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 Februari 2019 17:31 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D