logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019
zondag 11 november 2018 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1A 10 t/m 12 jr jaar Gr1B 10 t/m 12 jr jaar Gr1C 10 t/m 12 jr jaar Gr2A 10 t/m 12 jr jaar Geel 2A 11 t/m 14 jr Geel 2B 11 t/m 14 jr Geel 1A 11 t/m 17 jr Geel 1B 11 t/m 17 jr
Programma
zo 11 nov zo 25 nov zo 9 dec zo 16 dec alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Geel 2B 11 t/m 14 jaar

 

Nedim Sezer /
Maya Gumus  (1)

Sienna Polman /
Indy den Hartog 

Tijn de Vries /
Maurits Boer 

Adam Shaw /
Roemer van Hall 

Josephine Fellinger /
Juliette Fellinger /
Dyde Walter 

Ruby Muller /
Naomi Kassa 

Nedim Sezer /
Maya Gumus  (1)

 

5-5 4-8 7-4 02:00   

7-4 4-8 1-10 02:00   

5-7 12-2 6-7 02:00   

Zo 16/12 16:00 (Nieuwe Brug) 

  

Sienna Polman /
Indy den Hartog 

 

 

  

Zo 16/12 16:00 (Nieuwe Brug) 

8-3 8-4 8-2 02:00   

3-5 6-4 11-3 02:00   

Tijn de Vries /
Maurits Boer 

 

 

 

2-12 6-4 5-7 02:00   

10-5 7-6 11-4 02:00   

Zo 16/12 16:00 (Nieuwe Brug) 

Adam Shaw /
Roemer van Hall 

 

 

 

 

  

7-4 5-5 8-4 02:00   

Josephine Fellinger /
Juliette Fellinger /
Dyde Walter 

 

 

 

 

 

6-4 1-11 1-9 02:00   

Ruby Muller /
Naomi Kassa 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Adam Shaw /
Roemer van Hall 
6 59 49 3 0 0
2 Sienna Polman /
Indy den Hartog 
5 61 37 2 1 0
3 Tijn de Vries /
Maurits Boer 
4 6 3 63 50 2 0 1
4 Ruby Muller /
Naomi Kassa 
2 49 48 1 0 2
5 Nedim Sezer /
Maya Gumus 
1 51 55 0 1 2
6 Josephine Fellinger /
Juliette Fellinger /
Dyde Walter 
0 1 8 32 76 0 0 3

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 9 77
Totale speeltijd 18:00 154:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GEEL2BP1: Nedim Sezer/ Maya Gumus-Sienna Polman/ Indy den Hartog 5-5 4-8 7-4
02:00
GEEL1AP1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 3-5 5-3 5-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Apollo = Apollo tennishal, Herenweg 37, 2105 MC Heemstede
     Fablo = Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, 2015 CS Haarlem
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
     T-Line = T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, 2142 EN Cruquius
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 11 December 2018 03:32 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D