logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019
zondag 11 november 2018 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1A 10 t/m 12 jr jaar Gr1B 10 t/m 12 jr jaar Gr1C 10 t/m 12 jr jaar Gr2A 10 t/m 12 jr jaar Geel 2A 11 t/m 14 jr Geel 2B 11 t/m 14 jr Geel 1A 11 t/m 17 jr Geel 1B 11 t/m 17 jr
Programma
zo 11 nov zo 25 nov zo 9 dec zo 16 dec alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Geel 2A 11 t/m 14 jaar

 

Lucky Strike 1
Wemer /
Waard, Mats de  (1)

Dinand&Daan
Hoevers, Daan /
Thorborg, Dinand 

Lucky Strike 2
Grifhorst, Lars /
Goossens, Roy /
Beem, Milan van 

Floris Merlijn Ian
Leuverden, Ian van /
Boer, Floris /
Bos, Merlijn 

Lars, Brandon, Jesper
Koppers, Lars /
Oerle, Jesper van /
Motoc 

Semmy & Morris
Ros, Semmy /
Bent, Morris 

Nils & Alexander
Koppers, Nils /
Tammes, Alexander 

JC Boys
Lindeman, Christian /
Damen, Joep /
Hilbrandie, Pepijn 

Lucky Strike 1
Wemer /
Waard, Mats de  (1)

 

3-8 2-10 3-8 02:00   

5-4 5-8 7-5 02:00   

  

  

4-5 3-6 6-3 02:00   

4-7 6-4 3-6 02:00   

  

Dinand&Daan
Hoevers, Daan /
Thorborg, Dinand 

 

 

  

7-4 10-2 7-4 02:00   

7-3 6-4 7-4 02:00   

  

  

6-3 7-5 2-9 02:00   

Lucky Strike 2
Grifhorst, Lars /
Goossens, Roy /
Beem, Milan van 

 

 

 

9-2 13-3 7-5 02:00   

1-10 2-11 1-12 02:00   

  

  

2-7 0-13 3-5 02:00   

Floris Merlijn Ian
Leuverden, Ian van /
Boer, Floris /
Bos, Merlijn 

 

 

 

 

  

2-7 3-6 2-10 02:00   

0-11 2-12 2-7 02:00   

  

Lars, Brandon, Jesper
Koppers, Lars /
Oerle, Jesper van /
Motoc 

 

 

 

 

 

10-3 10-2 6-4 02:00   

6-4 10-3 1-8 02:00   

  

Semmy & Morris
Ros, Semmy /
Bent, Morris 

 

 

 

 

 

 

  

3-8 2-10 5-4 02:00   

Nils & Alexander
Koppers, Nils /
Tammes, Alexander 

 

 

 

 

 

 

 

3-7 7-3 5-5 02:00   

JC Boys
Lindeman, Christian /
Damen, Joep /
Hilbrandie, Pepijn 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Dinand&Daan
Hoevers, Daan /
Thorborg, Dinand 
8 11 1 85 46 4 0 0
2 Lars, Brandon, Jesper
Koppers, Lars /
Oerle, Jesper van /
Motoc 
6 8 4 87 48 3 0 1
3 JC Boys
Lindeman, Christian /
Damen, Joep /
Hilbrandie, Pepijn 
5 79 45 2 1 1
4 Nils & Alexander
Koppers, Nils /
Tammes, Alexander 
5 77 49 2 1 1
5 Semmy & Morris
Ros, Semmy /
Bent, Morris 
4 6 6 56 68 2 0 2
6 Lucky Strike 1
Wemer /
Waard, Mats de 
2 4 8 51 74 1 0 3
7 Lucky Strike 2
Grifhorst, Lars /
Goossens, Roy /
Beem, Milan van 
2 4 8 55 85 1 0 3
8 Floris Merlijn Ian
Leuverden, Ian van /
Boer, Floris /
Bos, Merlijn 
0 0 12 31 106 0 0 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 16 104
Totale speeltijd 32:00 208:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GEEL2AP1: Dinand&Daan (Hoevers, Daan/ Thorborg, Dinand)-Lucky Strike 1 (Wemer/ Waard, Mats de) 8-3 10-2 8-3
02:00
GEEL1AP1: Taai taai (Hulst, Melle van der/ Oerle, Marijn van/ Kaligis, Hugo)-De gehaktballetjes (Vlugt, Tom van der/ Leuven, Berend van) 3-5 5-3 5-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 26 Mei 2019 21:38 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D