logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019
zondag 11 november 2018 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1A 10 t/m 12 jr jaar Gr1B 10 t/m 12 jr jaar Gr1C 10 t/m 12 jr jaar Gr2A 10 t/m 12 jr jaar Geel 2A 11 t/m 14 jr Geel 2B 11 t/m 14 jr Geel 1A 11 t/m 17 jr Geel 1B 11 t/m 17 jr
Programma
zo 11 nov zo 25 nov zo 9 dec zo 16 dec alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Geel 1B 11 t/m 17 jaar

 

TV Vijfhuizen 2
Iersel, Emma van /
Overbeek, Ben van /
Jongh, Joep de  (1)

Verdonk, Mathijs /
Blok, Seb 

Stan & Mats
Linden, Stan van der /
Jansen, Mats 

Kemper, Thijmen /
Memarian, Parsa 

Dora & Lara
Poelmann, Lara /
Eskes, Dora 

Broek, Bas /
Boer, Jonas de 

TV Vijfhuizen 2
Iersel, Emma van /
Overbeek, Ben van /
Jongh, Joep de  (1)

 

10-2 13-0 6-7 02:00   

5-5 7-3 5-6 02:00   

  

9-3 6-6 6-6 02:00   

6-4 12-2 9-2 02:00   

Verdonk, Mathijs /
Blok, Seb 

 

 

3-8 2-11 4-10 02:00   

8-3 10-6 12-2 02:00   

5-2 8-4 9-1 02:00   

  

Stan & Mats
Linden, Stan van der /
Jansen, Mats 

 

 

 

13-0 12-2 4-6 02:00   

  

12-0 14-0 8-2 02:00   

Kemper, Thijmen /
Memarian, Parsa 

 

 

 

 

8-5 8-6 9-4 02:00   

4-6 7-7 8-2 02:00   

Dora & Lara
Poelmann, Lara /
Eskes, Dora 

 

 

 

 

 

5-6 4-6 6-4 02:00   

Broek, Bas /
Boer, Jonas de 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Stan & Mats
Linden, Stan van der /
Jansen, Mats 
7 106 36 3 1 0
2 TV Vijfhuizen 2
Iersel, Emma van /
Overbeek, Ben van /
Jongh, Joep de 
7 94 46 3 1 0
3 Verdonk, Mathijs /
Blok, Seb 
4 7 5 70 76 2 0 2
4 Kemper, Thijmen /
Memarian, Parsa 
3 63 89 1 1 2
5 Broek, Bas /
Boer, Jonas de 
3 41 95 1 1 2
6 Dora & Lara
Poelmann, Lara /
Eskes, Dora 
0 2 10 52 84 0 0 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 12 104
Totale speeltijd 24:00 208:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GEEL1BP1: TV Vijfhuizen 2 (Iersel, Emma van/ Overbeek, Ben van/ Jongh, Joep de)-Verdonk, Mathijs/ Blok, Seb 10-2 13-0 6-7
02:00
GEEL1AP1: Taai taai (Hulst, Melle van der/ Oerle, Marijn van/ Kaligis, Hugo)-De gehaktballetjes (Vlugt, Tom van der/ Leuven, Berend van) 3-5 5-3 5-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 27 Mei 2019 05:09 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D