logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019
zondag 11 november 2018 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1A 10 t/m 12 jr jaar Gr1B 10 t/m 12 jr jaar Gr1C 10 t/m 12 jr jaar Gr2A 10 t/m 12 jr jaar Geel 2A 11 t/m 14 jr Geel 2B 11 t/m 14 jr Geel 1A 11 t/m 17 jr Geel 1B 11 t/m 17 jr
Programma
zo 11 nov zo 25 nov zo 9 dec zo 16 dec alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

Geel 1A 11 t/m 17 jaar

 

Taai taai
Melle van der Hulst /
Marijn van Oerle /
Hugo Kaligis  (1)

De gehaktballetjes
Tom van der Vlugt /
Berend van Leuven 

Mats Schelleman /
Mees Brand /
Petter Holmberg 

Marijn Post /
Mees Raymakers /
Erik Vonk /
Tim de Haan 

Emma van Iersel /
Xavier de Haas /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 

Jiri en Chimène
Chimène Hulst /
Jiri Marcek 

Taai taai
Melle van der Hulst /
Marijn van Oerle /
Hugo Kaligis  (1)

 

3-5 5-3 5-3 02:00   

6-7 10-2 4-8 02:00   

  

5-4 12-3 8-3 02:00   

Zo 16/12 18:00 (Apollo) 

De gehaktballetjes
Tom van der Vlugt /
Berend van Leuven 

 

 

Zo 16/12 18:00 (Apollo) 

12-1 17-0 7-4 02:00   

6-3 13-2 10-2 02:00   

  

Mats Schelleman /
Mees Brand /
Petter Holmberg 

 

 

 

7-5 8-5 4-8 02:00   

  

6-2 8-4 4-6 02:00   

Marijn Post /
Mees Raymakers /
Erik Vonk /
Tim de Haan 

 

 

 

 

Zo 16/12 16:00 (Nieuwe Brug) 

2-7 4-7 2-10 02:00   

Emma van Iersel /
Xavier de Haas /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 

 

 

 

 

 

7-4 5-8 9-3 02:00   

Jiri en Chimène
Chimène Hulst /
Jiri Marcek 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Mats Schelleman /
Mees Brand /
Petter Holmberg 
6 6 3 54 50 3 0 0
2 De gehaktballetjes
Tom van der Vlugt /
Berend van Leuven 
4 7 2 76 25 2 0 1
3 Taai taai
Melle van der Hulst /
Marijn van Oerle /
Hugo Kaligis 
4 6 3 58 38 2 0 1
4 Jiri en Chimène
Chimène Hulst /
Jiri Marcek 
2 5 4 51 47 1 0 2
5 Emma van Iersel /
Xavier de Haas /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
2 2 7 38 69 1 0 2
6 Marijn Post /
Mees Raymakers /
Erik Vonk /
Tim de Haan 
0 1 8 31 79 0 0 3

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 9 77
Totale speeltijd 18:00 154:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GEEL1AP1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 3-5 5-3 5-3
02:00
GEEL1AP1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 3-5 5-3 5-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Achter de planning staat de locatie (in schuinschrift):
     Apollo = Apollo tennishal, Herenweg 37, 2105 MC Heemstede
     Fablo = Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, 2015 CS Haarlem
     Nieuwe Brug = Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, 2141 BK Vijfhuizen
     Overhout = TC Overhout, Tennispad 1, 2034 JA Haarlem
     T-Line = T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, 2142 EN Cruquius
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 11 December 2018 03:25 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D