logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
6/7 & 8/9 Indoor Wintercompetitie op zaterdagavond
zaterdag 10 november 2018 t/m zaterdag 9 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel 7/8 Poule A 8/9 Poule A 8/9 Poule B
Programma
za 10 nov za 8 dec za 12 jan za 9 feb alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen
Poule A   Poule B   Finale Poule nr 1 t/m 4   Finale Poule nr 5 t/m 8   v

Poule A

 

De Roekies
Ben Jansen /
Ingrid Jansen /
Edith van der Meij /
Ed Post 

TC Zandvoort 1
Peter Walter /
Stefan Balogh de Galantha /
Paul Fellinger /
Heleen Fellinger /
Nynke Dethmers /
Hanne Gerritsen 

Overhout1
Lisa Besuyen /
Joyce Kalwij /
Amanda van den Hoek /
LiMin Rooijers 

HBC1
Cindy Seegers /
Sandra Jairth /
Barbara Mensink /
Renee ter Hart /
DaniŽlle Rauwenhoff /
Carien de Vries 

De Roekies
Ben Jansen /
Ingrid Jansen /
Edith van der Meij /
Ed Post 

 

D1 6-3 6-2 03:00   

D1 6-2 2-6 7-10 02:00   

D1 6-2 6-2 03:00   

 

 

D2 2-6 6-2 8-10   

D2 6-1 6-1   

D2 6-0 6-0   

TC Zandvoort 1
Peter Walter /
Stefan Balogh de Galantha /
Paul Fellinger /
Heleen Fellinger /
Nynke Dethmers /
Hanne Gerritsen 

 

 

D1 6-4 6-3 03:00   

D1 6-3 6-1 02:00   

 

 

 

D2 6-2 7-6   

D2 6-1 6-2   

Overhout1
Lisa Besuyen /
Joyce Kalwij /
Amanda van den Hoek /
LiMin Rooijers 

 

 

 

D1 3-6 1-6 03:00   

 

 

 

 

D2 3-6 1-6   

HBC1
Cindy Seegers /
Sandra Jairth /
Barbara Mensink /
Renee ter Hart /
DaniŽlle Rauwenhoff /
Carien de Vries 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 De Roekies
Ben Jansen /
Ingrid Jansen /
Edith van der Meij /
Ed Post 
6 10 4 79 47 4 0 2
2 TC Zandvoort 1
Peter Walter /
Stefan Balogh de Galantha /
Paul Fellinger /
Heleen Fellinger /
Nynke Dethmers /
Hanne Gerritsen 
4 10 3 72 50 5 0 1
3 HBC1
Cindy Seegers /
Sandra Jairth /
Barbara Mensink /
Renee ter Hart /
DaniŽlle Rauwenhoff /
Carien de Vries 
2 4 8 35 56 2 0 4
4 Overhout1
Lisa Besuyen /
Joyce Kalwij /
Amanda van den Hoek /
LiMin Rooijers 
0 2 11 43 76 1 0 5

^^

Poule B

 

Bloemendaal dames
Jet de Veij Mestdagh /
Sanne de Kock /
Marijn van Wissen /
Daniella Dijk-Koel /
Fennie van der Meulen 

Overhout 2
Sander Eppink /
Mirna van Dommele /
Barbara Menting /
Judith Behage Eppink 

Nieuwe Brug 1
Milou Teeuwen /
Sjors Telgen /
Jos van Kampen /
Willeke van Kampen 

Nieuwe Brug Toppers
Arjan Hooiveld /
Ton Smet /
Monique Brink /
Maaike Heemskerk 

Bloemendaal dames
Jet de Veij Mestdagh /
Sanne de Kock /
Marijn van Wissen /
Daniella Dijk-Koel /
Fennie van der Meulen 

 

D1 6-4 6-3 03:00   

D1 7-6 6-4 02:00   

D1 6-2 6-4 03:00   

 

 

D2 6-2 6-3   

D2 4-6 3-6   

D2 6-1 7-6   

Overhout 2
Sander Eppink /
Mirna van Dommele /
Barbara Menting /
Judith Behage Eppink 

 

 

D1 1-6 0-6 03:00   

D1 0-6 2-6 02:00   

 

 

 

D2 0-6 1-6   

D2 6-2 6-2   

Nieuwe Brug 1
Milou Teeuwen /
Sjors Telgen /
Jos van Kampen /
Willeke van Kampen 

 

 

 

D1 6-4 6-7 8-10 02:00   

 

 

 

 

D2 6-1 4-6 8-10   

Nieuwe Brug Toppers
Arjan Hooiveld /
Ton Smet /
Monique Brink /
Maaike Heemskerk 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Bloemendaal dames
Jet de Veij Mestdagh /
Sanne de Kock /
Marijn van Wissen /
Daniella Dijk-Koel /
Fennie van der Meulen 
5 10 2 69 47 5 0 1
2 Nieuwe Brug 1
Milou Teeuwen /
Sjors Telgen /
Jos van Kampen /
Willeke van Kampen 
3 8 6 84 60 3 0 3
3 Nieuwe Brug Toppers
Arjan Hooiveld /
Ton Smet /
Monique Brink /
Maaike Heemskerk 
3 6 8 67 77 3 0 3
4 Overhout 2
Sander Eppink /
Mirna van Dommele /
Barbara Menting /
Judith Behage Eppink 
1 2 10 28 64 1 0 5

^^

Finale Poule nr 1 t/m 4

 

De Roekies
Ben Jansen /
Ingrid Jansen /
Edith van der Meij /
Ed Post 

TC Zandvoort 1
Peter Walter /
Stefan Balogh de Galantha /
Paul Fellinger /
Heleen Fellinger /
Nynke Dethmers /
Hanne Gerritsen 

Bloemendaal dames
Jet de Veij Mestdagh /
Sanne de Kock /
Marijn van Wissen /
Daniella Dijk-Koel /
Fennie van der Meulen 

Nieuwe Brug 1
Milou Teeuwen /
Sjors Telgen /
Jos van Kampen /
Willeke van Kampen 

De Roekies
Ben Jansen /
Ingrid Jansen /
Edith van der Meij /
Ed Post 

 

D1 6-3 6-2   

D1 6-1 6-1 03:00   

D1   

 

 

D2 2-6 6-2 8-10   

D2 6-2 6-1   

D2   

TC Zandvoort 1
Peter Walter /
Stefan Balogh de Galantha /
Paul Fellinger /
Heleen Fellinger /
Nynke Dethmers /
Hanne Gerritsen 

 

 

D1   

D1 6-2 6-1 03:00   

 

 

 

D2   

D2 7-6 6-3   

Bloemendaal dames
Jet de Veij Mestdagh /
Sanne de Kock /
Marijn van Wissen /
Daniella Dijk-Koel /
Fennie van der Meulen 

 

 

 

D1 7-6 6-4   

 

 

 

 

D2 4-6 3-6   

Nieuwe Brug 1
Milou Teeuwen /
Sjors Telgen /
Jos van Kampen /
Willeke van Kampen 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 De Roekies
Ben Jansen /
Ingrid Jansen /
Edith van der Meij /
Ed Post 
4 7 2 52 28 3 0 1
2 TC Zandvoort 1
Peter Walter /
Stefan Balogh de Galantha /
Paul Fellinger /
Heleen Fellinger /
Nynke Dethmers /
Hanne Gerritsen 
2 6 3 48 40 3 0 1
3 Nieuwe Brug 1
Milou Teeuwen /
Sjors Telgen /
Jos van Kampen /
Willeke van Kampen 
1 2 6 34 45 1 0 3
4 Bloemendaal dames
Jet de Veij Mestdagh /
Sanne de Kock /
Marijn van Wissen /
Daniella Dijk-Koel /
Fennie van der Meulen 
1 2 6 25 46 1 0 3

^^

Finale Poule nr 5 t/m 8

 

HBC1
Cindy Seegers /
Sandra Jairth /
Barbara Mensink /
Renee ter Hart /
DaniŽlle Rauwenhoff /
Carien de Vries 

Overhout1
Lisa Besuyen /
Joyce Kalwij /
Amanda van den Hoek /
LiMin Rooijers 

Nieuwe Brug Toppers
Arjan Hooiveld /
Ton Smet /
Monique Brink /
Maaike Heemskerk 

Overhout 2
Sander Eppink /
Mirna van Dommele /
Barbara Menting /
Judith Behage Eppink 

HBC1
Cindy Seegers /
Sandra Jairth /
Barbara Mensink /
Renee ter Hart /
DaniŽlle Rauwenhoff /
Carien de Vries 

 

D1 6-3 6-1   

D1   

D1 6-3 6-4 03:00   

 

 

D2 6-3 6-1   

D2   

D2 7-6 4-6 10-7   

Overhout1
Lisa Besuyen /
Joyce Kalwij /
Amanda van den Hoek /
LiMin Rooijers 

 

 

D1 3-6 1-6 03:00   

D1   

 

 

 

D2 3-6 3-6   

D2   

Nieuwe Brug Toppers
Arjan Hooiveld /
Ton Smet /
Monique Brink /
Maaike Heemskerk 

 

 

 

D1 6-0 6-2   

 

 

 

 

D2 1-6 6-4 10-8   

Overhout 2
Sander Eppink /
Mirna van Dommele /
Barbara Menting /
Judith Behage Eppink 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 HBC1
Cindy Seegers /
Sandra Jairth /
Barbara Mensink /
Renee ter Hart /
DaniŽlle Rauwenhoff /
Carien de Vries 
4 8 1 57 34 4 0 0
2 Nieuwe Brug Toppers
Arjan Hooiveld /
Ton Smet /
Monique Brink /
Maaike Heemskerk 
4 8 1 53 30 4 0 0
3 Overhout 2
Sander Eppink /
Mirna van Dommele /
Barbara Menting /
Judith Behage Eppink 
0 2 8 46 62 0 0 4
4 Overhout1
Lisa Besuyen /
Joyce Kalwij /
Amanda van den Hoek /
LiMin Rooijers 
0 0 8 18 48 0 0 4

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 40 104
Totale speeltijd 43:00 116:00
Gemiddelde speeltijd 01:04 01:06
Langste wedstrijd 03:00
D89BPA: De Roekies (Ben Jansen/ Ingrid Jansen/ Edith van der Meij/ Ed Post)-TC Zandvoort 1 (Peter Walter/ Stefan Balogh de Galantha/ Paul Fellinger/ Heleen Fellinger/ Nynke Dethmers/ Hanne Gerritsen) 6-3 6-2
03:00
D67PA: De Echte Tennissers (Deborah Pennarts/ Willemijn Francken/ Nina de Baat/ Gabriella Boxhoorn)-n.t.b. (Dorien Morselt/ Petra van Alphen/ Mijke Morselt/ Marjolein van der Putten/ Hanneke van Pampus) 6-1 6-1
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.

Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 17 Februari 2019 01:21 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D