logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
6/7 & 8/9 Indoor Wintercompetitie op zaterdagavond
zaterdag 10 november 2018 t/m zaterdag 9 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel 7/8 Poule A 8/9 Poule A 8/9 Poule B
Programma
za 10 nov za 8 dec za 12 jan za 9 feb za 9 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen
Poule A   Poule B   Finale Poule nr 1 t/m 4   Finale Poule nr 5 t/m 8   v

Poule A

 

De Bloemetjes
Marianne van Rossum-van Dijk /
Ilja Kraaier /
Rebekka Mud /
Judith van Rossum /
Sarah Smit 

Merlenhove zaav!
Margot van Leeuwen /
Maaike van Kesteren /
Kim Kompier /
Astrid Vossenaar 

Nicole Philomeen Sonja Arianne
Sonja Duursma /
Arianne van Hoogenhuyze /
Nicole van der Tweel /
Philomeen Hillege 

De Nieuwe Brug Dames
Maxmiliane Heeneman /
Martine Krekelaar /
Elise Krekelaar /
Dominique Aleman /
Anne Hafkenscheid /
Philine Stibbe 

De Bloemetjes
Marianne van Rossum-van Dijk /
Ilja Kraaier /
Rebekka Mud /
Judith van Rossum /
Sarah Smit 

 

D1 3-6 3-6 03:00   

D1 6-2 6-0 03:00   

D1 1-6 1-6 03:00   

 

 

D2 6-7 6-2 6-10   

D2 6-2 6-0   

D2 4-6 6-2 10-1   

Merlenhove zaav!
Margot van Leeuwen /
Maaike van Kesteren /
Kim Kompier /
Astrid Vossenaar 

 

 

D1 6-3 6-2 03:00   

D1 6-3 4-6 9-11 03:00   

 

 

 

D2 6-2 6-0   

D2 3-6 2-6   

Nicole Philomeen Sonja Arianne
Sonja Duursma /
Arianne van Hoogenhuyze /
Nicole van der Tweel /
Philomeen Hillege 

 

 

 

D1 3-6 2-6 03:00   

 

 

 

 

D2 1-6 3-6   

De Nieuwe Brug Dames
Maxmiliane Heeneman /
Martine Krekelaar /
Elise Krekelaar /
Dominique Aleman /
Anne Hafkenscheid /
Philine Stibbe 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 De Nieuwe Brug Dames
Maxmiliane Heeneman /
Martine Krekelaar /
Elise Krekelaar /
Dominique Aleman /
Anne Hafkenscheid /
Philine Stibbe 
6 11 3 77 55 5 0 1
2 Merlenhove zaav!
Margot van Leeuwen /
Maaike van Kesteren /
Kim Kompier /
Astrid Vossenaar 
4 9 5 79 63 4 0 2
3 De Bloemetjes
Marianne van Rossum-van Dijk /
Ilja Kraaier /
Rebekka Mud /
Judith van Rossum /
Sarah Smit 
2 7 7 70 56 3 0 3
4 Nicole Philomeen Sonja Arianne
Sonja Duursma /
Arianne van Hoogenhuyze /
Nicole van der Tweel /
Philomeen Hillege 
0 0 12 20 72 0 0 6

^^

Poule B

 

TC WOC FRAM
Margret Swart /
Reina Kors /
Fleur Smelt /
Anneke Kampmeijer 

Nieuwe Brug starters
Rick Schutter /
Esther Duijff /
Nathalie Booms /
Bruce Miedema 

Overhout 1
Marien van der Horst /
Katinka Warmelink /
Clara Barni /
Josien Roos 

Five ladies
Ine Hustinx /
Mirjam van Rheenen /
Kyra van Ingen /
Fieke Reitsma /
Shiwe Schneider-wang 

TC WOC FRAM
Margret Swart /
Reina Kors /
Fleur Smelt /
Anneke Kampmeijer 

 

D1 6-3 6-4 03:00   

D1 6-3 6-7 7-10 03:00   

D1 6-2 6-0 03:00   

 

 

D2 3-6 6-7   

D2 6-7 1-6   

D2 6-0 6-1   

Nieuwe Brug starters
Rick Schutter /
Esther Duijff /
Nathalie Booms /
Bruce Miedema 

 

 

D1 4-6 6-4 10-12 03:00   

D1 6-2 6-1 03:00   

 

 

 

D2 6-4 1-6 10-7   

D2 4-6 4-6   

Overhout 1
Marien van der Horst /
Katinka Warmelink /
Clara Barni /
Josien Roos 

 

 

 

D1 6-0 6-2 03:00   

 

 

 

 

D2 6-3 6-1   

Five ladies
Ine Hustinx /
Mirjam van Rheenen /
Kyra van Ingen /
Fieke Reitsma /
Shiwe Schneider-wang 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Overhout 1
Marien van der Horst /
Katinka Warmelink /
Clara Barni /
Josien Roos 
5 11 4 96 69 5 0 1
2 TC WOC FRAM
Margret Swart /
Reina Kors /
Fleur Smelt /
Anneke Kampmeijer 
3 7 6 71 56 3 0 3
3 Nieuwe Brug starters
Rick Schutter /
Esther Duijff /
Nathalie Booms /
Bruce Miedema 
3 7 7 77 75 3 0 3
4 Five ladies
Ine Hustinx /
Mirjam van Rheenen /
Kyra van Ingen /
Fieke Reitsma /
Shiwe Schneider-wang 
1 2 10 24 68 1 0 5

^^

Finale Poule nr 1 t/m 4

 

De Nieuwe Brug Dames
Maxmiliane Heeneman /
Martine Krekelaar /
Elise Krekelaar /
Dominique Aleman /
Anne Hafkenscheid /
Philine Stibbe 

Merlenhove zaav!
Margot van Leeuwen /
Maaike van Kesteren /
Kim Kompier /
Astrid Vossenaar 

Overhout 1
Marien van der Horst /
Katinka Warmelink /
Clara Barni /
Josien Roos 

TC WOC FRAM
Margret Swart /
Reina Kors /
Fleur Smelt /
Anneke Kampmeijer 

De Nieuwe Brug Dames
Maxmiliane Heeneman /
Martine Krekelaar /
Elise Krekelaar /
Dominique Aleman /
Anne Hafkenscheid /
Philine Stibbe 

 

D1 3-6 6-4 11-4   

D1 6-1 (3) 5-7 03:00   

D1 6-2 6-3 02:00   

 

 

D2 6-3 6-2   

D2 3-6 5-7   

D2 4-6 6-2 10-8   

Merlenhove zaav!
Margot van Leeuwen /
Maaike van Kesteren /
Kim Kompier /
Astrid Vossenaar 

 

 

D1 6-0 6-3 02:00   

D1 6-0 6-1 03:00   

 

 

 

D2 6-0 3-6 6-7 (5)   

D2 6-1 6-1   

Overhout 1
Marien van der Horst /
Katinka Warmelink /
Clara Barni /
Josien Roos 

 

 

 

D1 3-6 7-6 10-7   

 

 

 

 

D2 7-6 6-1   

TC WOC FRAM
Margret Swart /
Reina Kors /
Fleur Smelt /
Anneke Kampmeijer 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 De Nieuwe Brug Dames
Maxmiliane Heeneman /
Martine Krekelaar /
Elise Krekelaar /
Dominique Aleman /
Anne Hafkenscheid /
Philine Stibbe 
4 9 5 83 61 4 1 1
2 Overhout 1
Marien van der Horst /
Katinka Warmelink /
Clara Barni /
Josien Roos 
4 9 5 70 72 4 1 1
3 Merlenhove zaav!
Margot van Leeuwen /
Maaike van Kesteren /
Kim Kompier /
Astrid Vossenaar 
4 8 6 70 51 3 0 3
4 TC WOC FRAM
Margret Swart /
Reina Kors /
Fleur Smelt /
Anneke Kampmeijer 
0 2 12 50 89 0 0 6

^^

Finale Poule nr 5 t/m 8

 

De Bloemetjes
Marianne van Rossum-van Dijk /
Ilja Kraaier /
Rebekka Mud /
Judith van Rossum /
Sarah Smit 

Nicole Philomeen Sonja Arianne
Sonja Duursma /
Arianne van Hoogenhuyze /
Nicole van der Tweel /
Philomeen Hillege 

Nieuwe Brug starters
Rick Schutter /
Esther Duijff /
Nathalie Booms /
Bruce Miedema 

Five ladies
Ine Hustinx /
Mirjam van Rheenen /
Kyra van Ingen /
Fieke Reitsma /
Shiwe Schneider-wang 

De Bloemetjes
Marianne van Rossum-van Dijk /
Ilja Kraaier /
Rebekka Mud /
Judith van Rossum /
Sarah Smit 

 

D1 6-2 6-0   

D1 1-6 2-6 03:00   

D1 6-1 6-2 02:00   

 

 

D2 6-2 6-0   

D2 6-1 6-7 (5) 10-8   

D2 7-5 6-3   

Nicole Philomeen Sonja Arianne
Sonja Duursma /
Arianne van Hoogenhuyze /
Nicole van der Tweel /
Philomeen Hillege 

 

 

D1 6-7 4-6 02:00   

D1 6-4 4-6 10-5 03:00   

 

 

 

D2 2-6 2-6   

D2 6-3 6-2   

Nieuwe Brug starters
Rick Schutter /
Esther Duijff /
Nathalie Booms /
Bruce Miedema 

 

 

 

D1 6-2 6-1   

 

 

 

 

D2 4-6 4-6   

Five ladies
Ine Hustinx /
Mirjam van Rheenen /
Kyra van Ingen /
Fieke Reitsma /
Shiwe Schneider-wang 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Nieuwe Brug starters
Rick Schutter /
Esther Duijff /
Nathalie Booms /
Bruce Miedema 
5 9 4 73 54 4 0 2
2 De Bloemetjes
Marianne van Rossum-van Dijk /
Ilja Kraaier /
Rebekka Mud /
Judith van Rossum /
Sarah Smit 
4 10 3 74 43 5 0 1
3 Nicole Philomeen Sonja Arianne
Sonja Duursma /
Arianne van Hoogenhuyze /
Nicole van der Tweel /
Philomeen Hillege 
2 4 9 50 69 2 0 4
4 Five ladies
Ine Hustinx /
Mirjam van Rheenen /
Kyra van Ingen /
Fieke Reitsma /
Shiwe Schneider-wang 
1 3 10 46 77 1 0 5

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 48 122
Totale speeltijd 56:00 149:00
Gemiddelde speeltijd 01:10 01:13
Langste wedstrijd 03:00
D89PA: Merlenhove zaav! (Margot van Leeuwen/ Maaike van Kesteren/ Kim Kompier/ Astrid Vossenaar)-De Bloemetjes (Marianne van Rossum-van Dijk/ Ilja Kraaier/ Rebekka Mud/ Judith van Rossum/ Sarah Smit) 6-3 6-3
03:00
D67PA: De Echte Tennissers (Deborah Pennarts/ Willemijn Francken/ Nina de Baat/ Gabriella Boxhoorn)-n.t.b. (Dorien Morselt/ Petra van Alphen/ Mijke Morselt/ Marjolein van der Putten/ Hanneke van Pampus) 6-1 6-1
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.

Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 22 April 2019 12:42 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D