logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
6/7 & 8/9 Indoor Wintercompetitie op zaterdagavond
zaterdag 10 november 2018 t/m zaterdag 9 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel 7/8 Poule A 8/9 Poule A 8/9 Poule B
Programma
za 10 nov za 8 dec alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  T-Line 
Schema delen

6 & 7 Indoor Wintercompetitie

 

De Echte Tennissers
Deborah Pennarts /
Willemijn Francken /
Nina de Baat /
Gabriella Boxhoorn 

n.t.b.
Dorien Morselt /
Petra van Alphen /
Mijke Morselt /
Marjolein van der Putten /
Hanneke van Pampus 

Four Friends
Martin van Duijn /
Tynke de Winkel /
Hilda Jekel /
Jack van den Burg 

Isolde Yvonne Harm HenkJan
Yvonne Temminck /
Henk Jan Prast /
Isolde de Graaff /
Harm Jonker 

De Gretige Tennissers
Jessica Lieve /
Arlette Postuma 

Anouk Pepijn Irma John Paul
Anouk Drent /
Irma Wagenaar /
Pepijn van Egmond /
John Coppens /
Paul Geurts 

De Echte Tennissers
Deborah Pennarts /
Willemijn Francken /
Nina de Baat /
Gabriella Boxhoorn 

 

D1 6-1 6-1 03:00   

D1 2-6 2-6 02:00   

D1   

D1   

D1   

 

 

D2 6-1 6-2   

D2 6-2 3-6 3-10   

D2   

D2   

D2   

n.t.b.
Dorien Morselt /
Petra van Alphen /
Mijke Morselt /
Marjolein van der Putten /
Hanneke van Pampus 

 

 

D1   

D1   

D1 2-6 4-6 02:00   

D1   

 

 

 

D2   

D2   

D2 1-6 1-6   

D2   

Four Friends
Martin van Duijn /
Tynke de Winkel /
Hilda Jekel /
Jack van den Burg 

 

 

 

D1 3-6 3-6 03:00   

D1   

D1   

 

 

 

 

D2 6-0 6-2   

D2   

D2   

Isolde Yvonne Harm HenkJan
Yvonne Temminck /
Henk Jan Prast /
Isolde de Graaff /
Harm Jonker 

 

 

 

 

D1   

D1 6-0 6-0 02:00   

 

 

 

 

 

D2   

D2 3-6 6-7   

De Gretige Tennissers
Jessica Lieve /
Arlette Postuma 

 

 

 

 

 

D1 1-6 7-5 3-10 02:00   

 

 

 

 

 

 

D2 1-6 5-7   

Anouk Pepijn Irma John Paul
Anouk Drent /
Irma Wagenaar /
Pepijn van Egmond /
John Coppens /
Paul Geurts 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Four Friends
Martin van Duijn /
Tynke de Winkel /
Hilda Jekel /
Jack van den Burg 
3 6 3 48 30 3 0 1
2 Anouk Pepijn Irma John Paul
Anouk Drent /
Irma Wagenaar /
Pepijn van Egmond /
John Coppens /
Paul Geurts 
3 6 3 47 38 3 0 1
3 De Echte Tennissers
Deborah Pennarts /
Willemijn Francken /
Nina de Baat /
Gabriella Boxhoorn 
2 5 4 40 35 2 0 2
4 De Gretige Tennissers
Jessica Lieve /
Arlette Postuma 
2 5 4 41 42 2 0 2
5 Isolde Yvonne Harm HenkJan
Yvonne Temminck /
Henk Jan Prast /
Isolde de Graaff /
Harm Jonker 
2 4 4 35 31 2 0 2
6 n.t.b.
Dorien Morselt /
Petra van Alphen /
Mijke Morselt /
Marjolein van der Putten /
Hanneke van Pampus 
0 0 8 13 48 0 0 4

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 12 44
Totale speeltijd 14:00 57:00
Gemiddelde speeltijd 01:10 01:17
Langste wedstrijd 03:00
D67PA: De Echte Tennissers (Deborah Pennarts/ Willemijn Francken/ Nina de Baat/ Gabriella Boxhoorn)-n.t.b. (Dorien Morselt/ Petra van Alphen/ Mijke Morselt/ Marjolein van der Putten/ Hanneke van Pampus) 6-1 6-1
03:00
D67PA: De Echte Tennissers (Deborah Pennarts/ Willemijn Francken/ Nina de Baat/ Gabriella Boxhoorn)-n.t.b. (Dorien Morselt/ Petra van Alphen/ Mijke Morselt/ Marjolein van der Putten/ Hanneke van Pampus) 6-1 6-1
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.

Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 11 December 2018 04:20 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D