logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
6/7 & 8/9 Indoor Wintercompetitie op zaterdagavond
zaterdag 10 november 2018 t/m zaterdag 9 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel 7/8 Poule A 8/9 Poule A 8/9 Poule B
Programma
za 10 nov za 8 dec za 12 jan za 9 feb za 9 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 
Schema delen

6 & 7 Indoor Wintercompetitie

 

De Echte Tennissers
Deborah Pennarts /
Willemijn Francken /
Nina de Baat /
Gabriella Boxhoorn 

n.t.b.
Dorien Morselt /
Petra van Alphen /
Mijke Morselt /
Marjolein van der Putten /
Hanneke van Pampus 

Four Friends
Martin van Duijn /
Tynke de Winkel /
Hilda Jekel /
Jack van den Burg 

Isolde Yvonne Harm HenkJan
Yvonne Temminck /
Henk Jan Prast /
Isolde de Graaff /
Harm Jonker 

De Gretige Tennissers
Jessica Lieve /
Arlette Postuma 

Anouk Pepijn Irma John Paul
Anouk Drent /
Irma Wagenaar /
Pepijn van Egmond /
John Coppens /
Paul Geurts 

De Echte Tennissers
Deborah Pennarts /
Willemijn Francken /
Nina de Baat /
Gabriella Boxhoorn 

 

D1 6-1 6-1 03:00   

D1 2-6 2-6 02:00   

D1 3-6 6-2 10-8 03:00   

D1 6-3 3-6 7-10 03:00   

D1 6-3 6-0 0-4 02:00   

 

 

D2 6-1 6-2   

D2 6-2 3-6 3-10   

D2 3-6 2-6   

D2 3-6 6-7   

D2 4-6 4-6   

n.t.b.
Dorien Morselt /
Petra van Alphen /
Mijke Morselt /
Marjolein van der Putten /
Hanneke van Pampus 

 

 

D1 6-1 6-1 02:00   

D1 7-6 6-2 03:00   

D1 2-6 4-6 02:00   

D1 2-6 2-6 03:00   

 

 

 

D2 4-6 3-6   

D2 4-6 6-7   

D2 1-6 1-6   

D2 6-0 4-6 10-2   

Four Friends
Martin van Duijn /
Tynke de Winkel /
Hilda Jekel /
Jack van den Burg 

 

 

 

D1 3-6 3-6 03:00   

D1 6-3 5-7 10-4 03:00   

D1 7-5 6-2 03:00   

 

 

 

 

D2 6-0 6-2   

D2 6-2 6-3   

D2 5-7 0-6   

Isolde Yvonne Harm HenkJan
Yvonne Temminck /
Henk Jan Prast /
Isolde de Graaff /
Harm Jonker 

 

 

 

 

D1 3-6 1-6 02:00   

D1 6-0 6-0 02:00   

 

 

 

 

 

D2 3-6 0-6   

D2 3-6 6-7   

De Gretige Tennissers
Jessica Lieve /
Arlette Postuma 

 

 

 

 

 

D1 1-6 7-5 3-10 02:00   

 

 

 

 

 

 

D2 1-6 5-7   

Anouk Pepijn Irma John Paul
Anouk Drent /
Irma Wagenaar /
Pepijn van Egmond /
John Coppens /
Paul Geurts 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Anouk Pepijn Irma John Paul
Anouk Drent /
Irma Wagenaar /
Pepijn van Egmond /
John Coppens /
Paul Geurts 
8 14 9 106 100 6 0 4
2 Four Friends
Martin van Duijn /
Tynke de Winkel /
Hilda Jekel /
Jack van den Burg 
7 14 8 113 88 7 0 3
3 De Gretige Tennissers
Jessica Lieve /
Arlette Postuma 
6 14 9 116 107 6 0 4
4 Isolde Yvonne Harm HenkJan
Yvonne Temminck /
Henk Jan Prast /
Isolde de Graaff /
Harm Jonker 
5 9 12 91 102 4 0 6
5 De Echte Tennissers
Deborah Pennarts /
Willemijn Francken /
Nina de Baat /
Gabriella Boxhoorn 
2 10 14 109 114 4 0 6
6 n.t.b.
Dorien Morselt /
Petra van Alphen /
Mijke Morselt /
Marjolein van der Putten /
Hanneke van Pampus 
2 6 15 79 103 3 0 7

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 30 122
Totale speeltijd 38:00 149:00
Gemiddelde speeltijd 01:16 01:13
Langste wedstrijd 03:00
D67PA: De Echte Tennissers (Deborah Pennarts/ Willemijn Francken/ Nina de Baat/ Gabriella Boxhoorn)-n.t.b. (Dorien Morselt/ Petra van Alphen/ Mijke Morselt/ Marjolein van der Putten/ Hanneke van Pampus) 6-1 6-1
03:00
D89BPB: Bloemendaal dames (Jet de Veij Mestdagh/ Sanne de Kock/ Marijn van Wissen/ Daniella Dijk-Koel/ Fennie van der Meulen)-Nieuwe Brug Toppers (Arjan Hooiveld/ Ton Smet/ Monique Brink/ Maaike Heemskerk) 6-2 6-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.

Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 22:48 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D