logo L.T.C. Vleuten de Meern
LTC Winterdubbels 18/19
zaterdag 3 november 2018 t/m zaterdag 30 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel Herendubbel Damesdubbel Damesdubbel
Programma
za 3 nov za 10 nov za 17 nov za 24 nov za 1 dec za 8 dec za 15 dec alle data
Schema delen
Poule A   Poule B   Poule C   Poule D   Poule E   Poule F   Poule G   Poule H   Poule I   Poule J   Poule K   v

Poule A

 

Henrico van Zanten /
Arnold Evers  (1)

Ernest Pelders /
Taco de Vries /
Raymond Sprang 

Ard van der Veer /
Arjan van der Maarl 

Jan Lusthof /
Maurits ten Kate /
Bas Lusthof 

Henrico van Zanten /
Arnold Evers  (1)

 

Za 08/12 15:30 

3-6 6-7 02:30   

2-6 3-6 02:00   

Ernest Pelders /
Taco de Vries /
Raymond Sprang 

 

 

Za 17/11 15:00 

3-6 6-1 6-7 (8) 02:00   

Ard van der Veer /
Arjan van der Maarl 

 

 

 

Za 08/12 15:00 

Jan Lusthof /
Maurits ten Kate /
Bas Lusthof 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Jan Lusthof /
Maurits ten Kate /
Bas Lusthof 
2 12 3 26 20 2 0 0
2 Ard van der Veer /
Arjan van der Maarl 
1 6 0 13 9 1 0 0
3 Ernest Pelders /
Taco de Vries /
Raymond Sprang 
0 3 6 15 14 0 0 1
4 Henrico van Zanten /
Arnold Evers 
0 0 12 14 25 0 0 2

^^

Poule B

 

Maurice Lekkerkerker /
Timo van Eeden  (1)

Bart Groendijk /
Jur Groendijk 

Jeroen Kramer /
Peter Kortstra 

Robert Kwakman /
Pieter van Stijn /
Charles van Wijngaarden 

Maurice Lekkerkerker /
Timo van Eeden  (1)

 

3-6 2-6 01:45   

Za 17/11 11:30 

Za 15/12 11:00 

Bart Groendijk /
Jur Groendijk 

 

 

6-3 6-4 01:15   

7-5 6-4 02:00   

Jeroen Kramer /
Peter Kortstra 

 

 

 

6-4 6-4 01:30   

Robert Kwakman /
Pieter van Stijn /
Charles van Wijngaarden 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Bart Groendijk /
Jur Groendijk 
3 18 0 37 21 3 0 0
2 Jeroen Kramer /
Peter Kortstra 
1 6 6 19 20 1 0 1
3 Maurice Lekkerkerker /
Timo van Eeden 
0 0 6 5 12 0 0 1
4 Robert Kwakman /
Pieter van Stijn /
Charles van Wijngaarden 
0 0 12 17 25 0 0 2

^^

Poule C

 

Richard Draaijer /
David Stienstra  (1)

Ronny Roeke /
Jorrit van Oostrom 

Joep Kiers /
Guus Uiterwaal 

Piet Oostveen /
René Vries /
Remco van den Berg 

Richard Draaijer /
David Stienstra  (1)

 

Za 08/12 11:30 

Za 10/11 11:30 

Za 01/12 13:00 

Ronny Roeke /
Jorrit van Oostrom 

 

 

Za 15/12 14:00 

6-3 5-7 3-6 02:30   

Joep Kiers /
Guus Uiterwaal 

 

 

 

7-6 3-6 0-6 02:00   

Piet Oostveen /
René Vries /
Remco van den Berg 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Piet Oostveen /
René Vries /
Remco van den Berg 
2 12 6 34 24 2 0 0
2 Ronny Roeke /
Jorrit van Oostrom 
0 3 6 14 16 0 0 1
3 Joep Kiers /
Guus Uiterwaal 
0 3 6 10 18 0 0 1
Richard Draaijer /
David Stienstra 

^^

Poule D

 

Rolf Morselt /
Vincent de Vaal  (1)

Igor Dolfin /
Rob van Beek 

Dennis Vosmeer /
Jack Noordergraaf /
Co Klotz 

Luc de Nijs /
Eertze Houpst /
Robert-Jan Meijers 

Rolf Morselt /
Vincent de Vaal  (1)

 

Za 08/12 15:00 

2-6 6-1 6-1 02:30   

4-6 6-2 6-4 02:30   

Igor Dolfin /
Rob van Beek 

 

 

Za 24/11 15:30 

Za 01/12 15:00 

Dennis Vosmeer /
Jack Noordergraaf /
Co Klotz 

 

 

 

Za 10/11 15:00 

Luc de Nijs /
Eertze Houpst /
Robert-Jan Meijers 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Rolf Morselt /
Vincent de Vaal 
2 12 6 30 20 2 0 0
2 Luc de Nijs /
Eertze Houpst /
Robert-Jan Meijers 
0 3 6 12 16 0 0 1
3 Dennis Vosmeer /
Jack Noordergraaf /
Co Klotz 
0 3 6 8 14 0 0 1
Igor Dolfin /
Rob van Beek 

^^

Poule E

 

Thom Schouten /
Ralf Schellens  (1)

Max Mulders /
Paul Bron 

Wouter Spaan /
Cees van der Steen 

Wouter Vermeulen /
Robert Koole 

Ben van Hees /
Ad Jeuken 

Thom Schouten /
Ralf Schellens  (1)

 

wo   

wo   

wo   

wo   

Max Mulders /
Paul Bron 

 

 

1-6 1-6 02:00   

1-6 4-6 01:30   

Za 10/11 11:30 

Wouter Spaan /
Cees van der Steen 

 

 

 

3-6 3-6 01:30   

4-6 6-3 5-7 02:00   

Wouter Vermeulen /
Robert Koole 

 

 

 

 

Za 01/12 15:00 

Ben van Hees /
Ad Jeuken 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Wouter Vermeulen /
Robert Koole 
3 18 0 36 11 3 0 0
2 Ben van Hees /
Ad Jeuken 
2 12 3 28 15 2 0 0
3 Wouter Spaan /
Cees van der Steen 
2 15 12 45 30 2 0 2
4 Max Mulders /
Paul Bron 
1 6 12 19 24 1 0 2
5 Thom Schouten /
Ralf Schellens  *
0 0 24 0 48 0 0 4

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Poule F

 

Martin Knippenberg /
Han Oei  (1)

Maarten Luijf /
Joost Verschure /
Frank Habers 

Harry Bego /
Ewald van Santen /
Tim Dumas 

Peter ten Oever /
Rob van Gorkom /
René Kraaijeveld 

Martin Knippenberg /
Han Oei  (1)

 

4-6 6-3 6-7 (7) 02:00   

Za 03/11 15:30 

Za 01/12 11:30 

Maarten Luijf /
Joost Verschure /
Frank Habers 

 

 

2-6 7-6 (4) 7-6 (5) 02:00   

7-5 6-4 01:30   

Harry Bego /
Ewald van Santen /
Tim Dumas 

 

 

 

7-6 7-5 02:00   

Peter ten Oever /
Rob van Gorkom /
René Kraaijeveld 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Maarten Luijf /
Joost Verschure /
Frank Habers 
3 18 6 45 43 3 0 0
2 Harry Bego /
Ewald van Santen /
Tim Dumas 
1 9 6 32 27 1 0 1
3 Martin Knippenberg /
Han Oei 
0 3 6 16 16 0 0 1
4 Peter ten Oever /
Rob van Gorkom /
René Kraaijeveld 
0 0 12 20 27 0 0 2

^^

Poule G

 

Bart Roest /
Peter Huisman  (1)

Co Klerkx /
Jelle Meinema 

Frank van den Berg /
Jeroen Wagt 

Robert Moerland /
Paul van den Berg 

Bart Roest /
Peter Huisman  (1)

 

6-1 6-1 02:00   

6-4 6-3 01:30   

Za 15/12 10:30 

Co Klerkx /
Jelle Meinema 

 

 

Za 08/12 13:00 

4-6 1-6 02:00   

Frank van den Berg /
Jeroen Wagt 

 

 

 

0-6 1-6 01:00   

Robert Moerland /
Paul van den Berg 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Robert Moerland /
Paul van den Berg 
2 12 0 24 6 2 0 0
2 Bart Roest /
Peter Huisman 
2 12 0 24 9 2 0 0
3 Frank van den Berg /
Jeroen Wagt 
0 0 12 8 24 0 0 2
4 Co Klerkx /
Jelle Meinema 
0 0 12 7 24 0 0 2

^^

Poule H

 

Menno van der Wal /
Peter van Egmond  (1)

Yung-Yang Hu /
Robin van Riet 

Maurice Bles /
Martin Smith 

Pieter Verbeek /
Ruud Toonen 

Menno van der Wal /
Peter van Egmond  (1)

 

Za 08/12 14:00 

3-6 4-6 02:00   

1-6 0-6 02:00   

Yung-Yang Hu /
Robin van Riet 

 

 

3-6 2-6 02:30   

2-6 3-6 02:00   

Maurice Bles /
Martin Smith 

 

 

 

6-1 6-3 02:00   

Pieter Verbeek /
Ruud Toonen 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Maurice Bles /
Martin Smith 
3 18 0 36 16 3 0 0
2 Pieter Verbeek /
Ruud Toonen 
2 12 6 28 18 2 0 1
3 Yung-Yang Hu /
Robin van Riet 
0 0 12 10 24 0 0 2
4 Menno van der Wal /
Peter van Egmond 
0 0 12 8 24 0 0 2

^^

Poule I

 

Wim Oskam /
Steven Khoeblal  (1)

Henk Kuijpers /
Arnold Geytenbeek 

Bob Daems /
Remmert Fruitema /
Tonkie Zwaan 

Jeroen Gelevert /
Bas Spelbos 

Wim Oskam /
Steven Khoeblal  (1)

 

5-7 6-4 5-7 02:00   

6-1 6-2 02:00   

6-3 7-6 (3) 02:00   

Henk Kuijpers /
Arnold Geytenbeek 

 

 

6-0 4-6 6-7 02:00   

6-1 6-2 00:45   

Bob Daems /
Remmert Fruitema /
Tonkie Zwaan 

 

 

 

Za 08/12 11:30 

Jeroen Gelevert /
Bas Spelbos 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Henk Kuijpers /
Arnold Geytenbeek 
2 15 9 46 32 2 0 1
2 Wim Oskam /
Steven Khoeblal 
2 15 6 41 30 2 0 1
3 Bob Daems /
Remmert Fruitema /
Tonkie Zwaan 
1 6 9 16 28 1 0 1
4 Jeroen Gelevert /
Bas Spelbos 
0 0 12 12 25 0 0 2

^^

Poule J

 

Joep Quaedvlieg /
Wibo van Ommeren  (1)

Thorvald de Geus /
Pieter Roemer /
Erik Korbijn 

Martin Ouwehand /
Bas Akkers 

Johan Roelofs /
Bram van Roosmalen 

Joep Quaedvlieg /
Wibo van Ommeren  (1)

 

6-4 2-6 2-6 02:00   

Za 17/11 12:30 

Za 01/12 11:30 

Thorvald de Geus /
Pieter Roemer /
Erik Korbijn 

 

 

6-4 6-1 02:30   

6-2 6-4 01:30   

Martin Ouwehand /
Bas Akkers 

 

 

 

Za 03/11 15:30 

Johan Roelofs /
Bram van Roosmalen 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Thorvald de Geus /
Pieter Roemer /
Erik Korbijn 
3 18 3 40 21 3 0 0
2 Joep Quaedvlieg /
Wibo van Ommeren 
0 3 6 10 16 0 0 1
3 Johan Roelofs /
Bram van Roosmalen 
0 0 6 6 12 0 0 1
4 Martin Ouwehand /
Bas Akkers 
0 0 6 5 12 0 0 1

^^

Poule K

 

Frans van Zoeren /
Edwin Ebskamp /
Jeroen Veldman  (1)

Ewout Krijger /
Remko Herschel 

Mario Mulder /
Martijn Bogaard 

Hjalmar van Veen /
Fred Molenaar 

Frans van Zoeren /
Edwin Ebskamp /
Jeroen Veldman  (1)

 

6-0 6-0 00:35   

6-0 6-1 01:00   

6-1 6-1 01:00   

Ewout Krijger /
Remko Herschel 

 

 

Za 24/11 13:00 

3-6 1-6 01:30   

Mario Mulder /
Martijn Bogaard 

 

 

 

Za 08/12 13:00 

Hjalmar van Veen /
Fred Molenaar 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Frans van Zoeren /
Edwin Ebskamp /
Jeroen Veldman 
3 18 0 36 3 3 0 0
2 Hjalmar van Veen /
Fred Molenaar 
1 6 6 14 16 1 0 1
3 Mario Mulder /
Martijn Bogaard 
0 0 6 1 12 0 0 1
4 Ewout Krijger /
Remko Herschel 
0 0 12 4 24 0 0 2

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 44 69
Totale speeltijd 72:50 120:50
Gemiddelde speeltijd 01:39 01:45
Langste wedstrijd 02:30
HD3P1: Ard van der Veer/ Arjan van der Maarl-Henrico van Zanten/ Arnold Evers 6-3 7-6
02:30
HD3P1: Ard van der Veer/ Arjan van der Maarl-Henrico van Zanten/ Arnold Evers 6-3 7-6
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 11 December 2018 03:09 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D