logo L.T.C. Vleuten de Meern
LTC Winterdubbels 18/19
zaterdag 3 november 2018 t/m zaterdag 30 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel Herendubbel Damesdubbel Damesdubbel
Programma
za 3 nov za 10 nov za 17 nov za 24 nov za 1 dec za 8 dec za 15 dec alle data
Schema delen
Poule A   Poule B   Poule C   Poule D   Poule E   Poule F   Poule G   Poule H   v

Poule A

 

Brenda Knibbe /
Marieke Molier /
Anita van Dijk  (1)

Eline Oostveen /
Stephanie van Lonkhuijsen /
Laurie Oostveen /
Nina van Breukelen 

Martine Beverdam /
Marjolein Stitselaar /
Bauke van der Voorn 

Barbara Clasie /
Helen Gouka /
Mirjam Peek /
Marcella van Leeuwen 

Brenda Knibbe /
Marieke Molier /
Anita van Dijk  (1)

 

6-7 (12) 3-6 02:00   

6-1 7-5 01:30   

6-1 6-1 01:15   

Eline Oostveen /
Stephanie van Lonkhuijsen /
Laurie Oostveen /
Nina van Breukelen 

 

 

Za 24/11 15:30 

4-6 6-1 6-1 01:30   

Martine Beverdam /
Marjolein Stitselaar /
Bauke van der Voorn 

 

 

 

6-1 4-6 7-6 (7) 02:00   

Barbara Clasie /
Helen Gouka /
Mirjam Peek /
Marcella van Leeuwen 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Eline Oostveen /
Stephanie van Lonkhuijsen /
Laurie Oostveen /
Nina van Breukelen 
2 12 3 29 17 2 0 0
2 Brenda Knibbe /
Marieke Molier /
Anita van Dijk 
2 12 6 34 21 2 0 1
3 Martine Beverdam /
Marjolein Stitselaar /
Bauke van der Voorn 
1 6 9 23 26 1 0 1
4 Barbara Clasie /
Helen Gouka /
Mirjam Peek /
Marcella van Leeuwen 
0 6 18 23 45 0 0 3

^^

Poule B

 

Margrieta Bron-Hemken /
Afke Venema-Algra  (1)

Miranda Hermsen /
Judith Glissenaar 

Martine Habers-Noordeloos /
Paula Dijkers /
Nienke Slaghekke 

Carolien Boot-Dijkhuis /
Chantal Fernhout-Mens /
Suzanne van Wakeren 

Margrieta Bron-Hemken /
Afke Venema-Algra  (1)

 

Za 10/11 13:30 

7-5 6-3 02:00   

3-6 4-6 01:30   

Miranda Hermsen /
Judith Glissenaar 

 

 

6-1 0-6 2-6 02:00   

Za 24/11 13:30 

Martine Habers-Noordeloos /
Paula Dijkers /
Nienke Slaghekke 

 

 

 

3-6 1-6 01:30   

Carolien Boot-Dijkhuis /
Chantal Fernhout-Mens /
Suzanne van Wakeren 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Carolien Boot-Dijkhuis /
Chantal Fernhout-Mens /
Suzanne van Wakeren 
2 12 0 24 11 2 0 0
2 Margrieta Bron-Hemken /
Afke Venema-Algra 
1 6 6 20 20 1 0 1
3 Martine Habers-Noordeloos /
Paula Dijkers /
Nienke Slaghekke 
1 6 15 25 33 1 0 2
4 Miranda Hermsen /
Judith Glissenaar 
0 3 6 8 13 0 0 1

^^

Poule C

 

Ellen Gielleit /
Carmen Snouwaert /
Kirsten Deenen  (1)

Evedien Tukkers /
Cynthia Glissenaar /
Annemieke Lieben 

Jos Schöttelndreier /
Mariëtte Straathof 

Arianne van Zanten /
Esmée Roelofs-Rigter 

Ellen Gielleit /
Carmen Snouwaert /
Kirsten Deenen  (1)

 

6-1 6-2 02:00   

Za 08/12 11:30 

Za 24/11 11:30 

Evedien Tukkers /
Cynthia Glissenaar /
Annemieke Lieben 

 

 

Za 24/11 11:30 

Za 01/12 10:30 

Jos Schöttelndreier /
Mariëtte Straathof 

 

 

 

Za 03/11 14:00 

Arianne van Zanten /
Esmée Roelofs-Rigter 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Ellen Gielleit /
Carmen Snouwaert /
Kirsten Deenen 
1 6 0 12 3 1 0 0
2 Evedien Tukkers /
Cynthia Glissenaar /
Annemieke Lieben 
0 0 6 3 12 0 0 1
Arianne van Zanten /
Esmée Roelofs-Rigter 
Jos Schöttelndreier /
Mariëtte Straathof 

^^

Poule D

 

Anne Verkoijen-Everards /
Jiska van Dijk /
Liesbeth Grootvelt  (1)

Mirjam Jamanika /
Sandra van Son 

Daniëlle Hettema /
Suzan van Echtelt 

Machtelt van der Veer - Nap /
Esther Akkerman-Dwars 

Anne Verkoijen-Everards /
Jiska van Dijk /
Liesbeth Grootvelt  (1)

 

02:00
03/11 15:30-17:30
Za 03/11 15:30 

3-6 2-6 02:00   

Za 08/12 11:30 

Mirjam Jamanika /
Sandra van Son 

 

 

Za 01/12 10:30 

Za 10/11 15:30 

Daniëlle Hettema /
Suzan van Echtelt 

 

 

 

Za 17/11 11:30 

Machtelt van der Veer - Nap /
Esther Akkerman-Dwars 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Daniëlle Hettema /
Suzan van Echtelt 
1 6 0 12 5 1 0 0
2 Anne Verkoijen-Everards /
Jiska van Dijk /
Liesbeth Grootvelt 
0 0 6 5 12 0 0 1
Machtelt van der Veer - Nap /
Esther Akkerman-Dwars 
Mirjam Jamanika /
Sandra van Son 

^^

Poule E

 

Silvia Vermeulen /
Marion Dubbelman  (1)

Susanne van Andel /
Esther Loman-de Groot /
Petra Mulder 

Erna Gelevert /
Marije Vuylsteke 

Marijke Bouwhuis /
Kitty Arntz /
Marian Lusthof-Jongerius 

Silvia Vermeulen /
Marion Dubbelman  (1)

 

6-3 3-6 6-4 01:45   

4-6 6-3 7-6 (7) 02:00   

6-4 6-0 02:00   

Susanne van Andel /
Esther Loman-de Groot /
Petra Mulder 

 

 

6-4 4-6 6-7 (10) 02:00   

7-6 (5) 6-3 02:00   

Erna Gelevert /
Marije Vuylsteke 

 

 

 

7-6 (3) 6-4 01:30   

Marijke Bouwhuis /
Kitty Arntz /
Marian Lusthof-Jongerius 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Silvia Vermeulen /
Marion Dubbelman 
3 18 6 44 32 3 0 0
2 Erna Gelevert /
Marije Vuylsteke 
2 15 9 45 43 2 0 1
3 Susanne van Andel /
Esther Loman-de Groot /
Petra Mulder 
1 12 12 42 41 1 0 2
4 Marijke Bouwhuis /
Kitty Arntz /
Marian Lusthof-Jongerius 
0 0 18 23 38 0 0 3

^^

Poule F

 

Désirée van Dijk /
Ingrid Norder  (1)

Danielle Kemper /
Elles Tillema - van Loo /
Cecile van de Ven /
Rosemary van Mierlo 

Hélène van Koutrik - van der Molen /
Edith van Eijsden-Alting 

Mirjam Hartevelt /
Maaike Huisman 

Désirée van Dijk /
Ingrid Norder  (1)

 

3-6 2-6 02:00   

Za 24/11 14:30 

Za 15/12 11:00 

Danielle Kemper /
Elles Tillema - van Loo /
Cecile van de Ven /
Rosemary van Mierlo 

 

 

1-6 7-5 7-6 (7) 02:00   

6-0 6-1 02:00   

Hélène van Koutrik - van der Molen /
Edith van Eijsden-Alting 

 

 

 

6-7 2-6 02:00   

Mirjam Hartevelt /
Maaike Huisman 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Danielle Kemper /
Elles Tillema - van Loo /
Cecile van de Ven /
Rosemary van Mierlo 
3 18 3 39 23 3 0 0
2 Mirjam Hartevelt /
Maaike Huisman 
1 6 6 14 20 1 0 1
3 Désirée van Dijk /
Ingrid Norder 
0 0 6 5 12 0 0 1
4 Hélène van Koutrik - van der Molen /
Edith van Eijsden-Alting 
0 3 12 25 28 0 0 2

^^

Poule G

 

Claudia van Donselaar /
Marleen Hink /
Marleen van der Lubbe  (1)

Marieke Boer-Jansink /
Petra Wierda-Visseren 

Caroline Rappoldt /
Cynthia Pronk 

Joke Dolfing /
Sjouk de Boer 

Claudia van Donselaar /
Marleen Hink /
Marleen van der Lubbe  (1)

 

Za 03/11 15:30 

Za 10/11 15:00 

Za 01/12 11:30 

Marieke Boer-Jansink /
Petra Wierda-Visseren 

 

 

Za 01/12 13:30 

Za 24/11 11:30 

Caroline Rappoldt /
Cynthia Pronk 

 

 

 

Za 17/11 10:00 

Joke Dolfing /
Sjouk de Boer 

 

 

 

 

^^

Poule H

 

Marije Ouwehand-Van Der Voort /
Henriette Broer  (1)

Inge van Oostrom /
Marie Christine Kessely /
Erica van der Lugt /
Chantal Tippens 

Britt Leijenaar /
Gerline den Elzen /
Elise Molenaar /
Annegien Poelen 

Mariëlla Ligthart-Keizer /
Esther Leferink /
Monique Smits /
Marieke Schellens 

Marije Ouwehand-Van Der Voort /
Henriette Broer  (1)

 

TusStd 4-6 7-6 6-7 Za 10/11 15:00 

5-7 6-0 6-10 02:00   

Za 08/12 13:30 

Inge van Oostrom /
Marie Christine Kessely /
Erica van der Lugt /
Chantal Tippens 

 

 

2-6 6-4 7-6 02:00   

6-4 6-2 02:00   

Britt Leijenaar /
Gerline den Elzen /
Elise Molenaar /
Annegien Poelen 

 

 

 

7-5 6-1 01:30   

Mariëlla Ligthart-Keizer /
Esther Leferink /
Monique Smits /
Marieke Schellens 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Inge van Oostrom /
Marie Christine Kessely /
Erica van der Lugt /
Chantal Tippens 
3 18 6 46 39 3 0 0
2 Britt Leijenaar /
Gerline den Elzen /
Elise Molenaar /
Annegien Poelen 
2 15 9 43 38 2 0 1
3 Marije Ouwehand-Van Der Voort /
Henriette Broer 
0 6 12 34 33 0 0 2
4 Mariëlla Ligthart-Keizer /
Esther Leferink /
Monique Smits /
Marieke Schellens 
0 0 12 12 25 0 0 2

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 26 69
Totale speeltijd 48:00 120:50
Gemiddelde speeltijd 01:50 01:45
Langste wedstrijd 02:00
DD3P1: Eline Oostveen/ Stephanie van Lonkhuijsen/ Laurie Oostveen/ Nina van Breukelen-Brenda Knibbe/ Marieke Molier/ Anita van Dijk 7-6 (12) 6-3
02:30
HD3P1: Ard van der Veer/ Arjan van der Maarl-Henrico van Zanten/ Arnold Evers 6-3 7-6
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Het teken betekent dat de planning is gewijzigd in de laatste 48 uur.
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 11 December 2018 02:54 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D