logo Genneper Parken Tennis
IZC 2018 - HE
wednesday 4 april 2018 until wednesday 4 july 2018
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel HE
Programma
wed 18 apr wed 25 apr wed 2 may wed 9 may wed 16 may wed 23 may wed 30 may wed 6 jun wed 20 jun wed 27 jun wed 4 jul alle data
Schema delen
Poule A   Poule B   Poule C   Poule D   Poule E   v

Poule A

 

Erwin Bonsma  (1)

Jochen Vleming 

Jasper Hinne 

Freek Prust 

Cyriel Verberne 

Maxim van Woerden 

Jeroen de Wit 

Erwin Bonsma  (1)

 

6-1 6-1 02:00   

6-3 2-3 01:00   

6-0 6-0 01:00   

6-4 2-1 01:00   

3-6 2-2 01:00   

6-4 4-1 01:00   

Jochen Vleming 

 

 

0-6 2-6 01:00   

6-0 1-3 01:00   

Wed 04/07 21:00 

Wed 04/07 20:00 

4-6 1-6 01:00   

Jasper Hinne 

 

 

 

Wed 04/07 19:00 

6-0 4-2 01:00   

6-3 5-2 01:00   

6-4 5-1 01:00   

Freek Prust 

 

 

 

 

1-6 0-6 01:00   

1-6 1-6 01:00   

4-6 2-3 01:00   

Cyriel Verberne 

 

 

 

 

 

6-6 0-1 01:00   

6-3 2-1 01:00   

Maxim van Woerden 

 

 

 

 

 

 

6-3 1-3 01:00   

Jeroen de Wit 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Erwin Bonsma  35 35 13 55 26 5 0 1
2 Jasper Hinne  31 31 9 50 22 4 0 1
3 Maxim van Woerden  23 23 17 39 30 2 2 1
4 Jeroen de Wit  22 22 26 41 47 2 1 3
5 Cyriel Verberne  21 21 19 33 30 2 1 2
6 Jochen Vleming  6 6 26 16 39 1 0 3
7 Freek Prust  6 6 34 12 52 0 0 5

^^

Poule B

 

Eric Steegers  (2)

Robbie Lodewijks 

Paul Kaufholz 

Roel Linssen 

Peter Smulders 

Marcel Schouenberg 

Stijn Klawer 

Eric Steegers  (2)

 

6-3 2-2 01:00   

  

6-2 5-3 01:00   

0-6 0-6 01:00   

6-0 2-3 01:00   

6-3 5-2 01:00   

Robbie Lodewijks 

 

 

6-1 5-3 01:00   

6-3 6-3   

6-3 3-2 01:00   

6-2 6-2 01:00   

6-4 6-1 01:00   

Paul Kaufholz 

 

 

 

4-6 0-2 01:00   

6-2 0-0 01:00   

6-3 3-0 01:00   

4-6 0-1 01:00   

Roel Linssen 

 

 

 

 

6-4 1-2 01:00   

4-6 2-2 01:00   

1-6 2-1 01:00
04/07 19:00-20:00
Wed 04/07 19:00 

Peter Smulders 

 

 

 

 

 

0-6 6-1 01:00   

4-6 4-4 01:00   

Marcel Schouenberg 

 

 

 

 

 

 

6-2 5-0 01:00   

Stijn Klawer 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Robbie Lodewijks  36 36 12 61 32 5 0 1
2 Eric Steegers  24 24 16 38 30 4 0 1
3 Peter Smulders  23 23 25 39 39 1 1 4
4 Marcel Schouenberg  21 21 27 36 43 2 1 3
5 Stijn Klawer  19 19 29 36 49 3 0 3
6 Roel Linssen  19 19 29 35 48 2 0 4
7 Paul Kaufholz  18 18 22 27 31 2 0 3

^^

Poule C

 

Jeroen Besuijen  (3)

Pedro Sanches 

Paul Veendrick 

Robbert Maatman 

Daniel Tromp 

Paul van Niekerk 

Hidde Verschuur 

Jeroen Besuijen  (3)

 

6-0 6-0 01:00   

Wed 04/07 21:00 

3-6 5-2 01:00   

6-3 6-3 01:00   

6-4 0-2 01:00   

6-3 6-2 01:00   

Pedro Sanches 

 

 

6-1 3-2   

5-7 4-1 01:00   

2-6 2-4 01:00   

6-1 6-4 01:00   

6-0 6-0 opgave Hidde Verschuur 01:00   

Paul Veendrick 

 

 

 

0-6 0-6 opgave Paul Veendrick 01:00   

4-6 1-2 01:00   

3-6 5-0 01:00   

6-5 2-3 01:00   

Robbert Maatman 

 

 

 

 

6-2 3-4 01:00   

3-6 1-1 01:00   

6-4 6-1 01:00   

Daniel Tromp 

 

 

 

 

 

2-6 1-6 00:57   

  

Paul van Niekerk 

 

 

 

 

 

 

7-5 1-1 01:00   

Hidde Verschuur 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Robbert Maatman  32 32 16 53 35 3 2 1
2 Jeroen Besuijen  29 29 11 50 25 3 2 0
3 Pedro Sanches  26 26 22 46 38 3 1 2
4 Paul van Niekerk  26 26 22 44 39 3 1 2
5 Daniel Tromp  16 16 24 33 42 2 0 3
6 Paul Veendrick  14 14 26 24 43 1 1 3
7 Hidde Verschuur  9 9 31 24 52 0 1 4

^^

Poule D

 

Rob van Daal  (4)

Jeroen van der Zanden 

Stan van Aken 

Geert Zuijlen 

Henk Kettelarij 

Fons Weijtens 

Victor Bochno 

Rob van Daal  (4)

 

6-0 6-0   

6-6 0-0 01:00   

6-1 6-0 01:00   

6-0 6-0 01:00   

6-0 6-1 01:00   

6-0 6-0 01:00   

Jeroen van der Zanden 

 

 

2-6 1-6   

01:00
18/04 21:00-22:00
Wed 27/06 19:00 

6-2 7-5 01:00   

3-6 6-1 01:00   

6-4 1-6 01:00   

Stan van Aken 

 

 

 

  

6-1 6-1 01:00   

6-1 6-0   

Wed 20/06 20:00 

Geert Zuijlen 

 

 

 

 

7-5 2-3 01:00   

6-1 5-4 01:00   

6-3 6-2   

Henk Kettelarij 

 

 

 

 

 

3-6 6-1   

5-7 2-0 01:00   

Fons Weijtens 

 

 

 

 

 

 

6-2 4-1 01:00   

Victor Bochno 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Rob van Daal  44 44 4 66 8 5 1 0
2 Stan van Aken  28 28 4 42 12 3 1 0
3 Geert Zuijlen  18 18 14 33 30 3 0 1
4 Jeroen van der Zanden  15 15 25 32 48 2 0 3
5 Fons Weijtens  15 15 33 31 56 1 0 5
6 Henk Kettelarij  13 13 35 33 60 1 1 4
7 Victor Bochno  11 11 29 25 48 1 1 3

^^

Poule E

 

Marc Sprokel  (5)

Mark Reekers 

Alain Fraats 

Jos Versleijen 

Ton Ketting 

Joost Reinarz 

Rolf Buijze 

Marc Sprokel  (5)

 

1-6 1-6 01:00   

1-6 1-6 01:00   

3-6 1-5 01:00   

6-0 6-0 opgave Ton Ketting 01:00   

Wed 06/06 20:00 

6-3 3-4 01:00   

Mark Reekers 

 

 

3-6 2-3 01:00   

6-3 2-3 01:00   

6-0 6-0 opgave Ton Ketting   

6-6 1-1 01:00   

6-0 6-3 01:00   

Alain Fraats 

 

 

 

6-2 4-2 01:00   

6-2 6-2 01:00   

6-2 3-5 01:00   

6-0 6-0 01:00   

Jos Versleijen 

 

 

 

 

6-0 6-0 opgave Ton Ketting 01:00   

5-7 3-2 01:00   

Wed 04/07 20:00 

Ton Ketting 

 

 

 

 

 

1-6 1-6 01:00   

  

Joost Reinarz 

 

 

 

 

 

 

6-1 5-2 01:00   

Rolf Buijze 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Alain Fraats  41 41 7 64 22 6 0 0
2 Mark Reekers  35 35 13 56 27 4 1 1
3 Joost Reinarz  27 27 13 46 29 3 1 1
4 Jos Versleijen  22 22 18 41 31 2 0 3
5 Marc Sprokel  14 14 26 29 42 2 0 3
6 Rolf Buijze  5 5 27 13 44 0 0 4
7 Ton Ketting  0 0 40 6 60 0 0 5

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 93 91
Totale speeltijd 86:57 86:57
Gemiddelde speeltijd 00:56 00:57
Langste wedstrijd 02:00
HEP1: Erwin Bonsma-Jochen Vleming 6-1 6-1
02:00
HEP1: Erwin Bonsma-Jochen Vleming 6-1 6-1
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 September 2019 17:19 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D