logo Genneper Parken Tennis
IZC 2018 - GD
dinsdag 3 april 2018 t/m dinsdag 3 juli 2018
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemengddubbel GD
Programma
di 17 apr di 24 apr di 1 mei di 8 mei di 15 mei di 22 mei di 29 mei di 5 jun di 19 jun di 26 jun di 3 jul alle data
Schema delen
Poule A   Poule B   Poule C   Poule D   v

Poule A

 

Wilco de Quartel /
Magda Filon  (1)

Edwin Nijkamp /
Rian Koeken 

Joris van den Broek /
Esther van den Broek 

Marjolein van den Bosch /
Paul Gosselink 

Monique Bertels /
Coy Koopal 

Sophie Truijens /
Jasper de Vreede 

Wilco de Quartel /
Magda Filon  (1)

 

6-3 6-3 Di 26/06 21:00 

6-3 6-2 01:00   

6-4 3-3 01:00   

4-6 4-3 01:00   

7-5 4-2 01:00   

Edwin Nijkamp /
Rian Koeken 

 

 

6-6 2-3 01:00   

4-6 6-3 01:00   

6-0 5-6 01:00   

6-3 0-5 01:00   

Joris van den Broek /
Esther van den Broek 

 

 

 

5-7 1-3 02:00   

7-5 4-2 01:00   

6-6 2-5 01:00   

Marjolein van den Bosch /
Paul Gosselink 

 

 

 

 

6-6 6-4 01:00   

3-6 2-3 01:00   

Monique Bertels /
Coy Koopal 

 

 

 

 

 

4-6 4-6 01:00   

Sophie Truijens /
Jasper de Vreede 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Wilco de Quartel /
Magda Filon 
27 27 13 52 34 4 0 1
2 Sophie Truijens /
Jasper de Vreede 
23 23 17 47 38 4 0 1
3 Marjolein van den Bosch /
Paul Gosselink 
21 21 19 43 44 2 1 2
4 Edwin Nijkamp /
Rian Koeken 
19 19 21 41 44 1 2 2
5 Joris van den Broek /
Esther van den Broek 
16 16 24 39 48 1 1 3
6 Monique Bertels /
Coy Koopal 
14 14 26 40 54 1 0 4

^^

Poule B

 

Susanne Bierens /
Paul Slaats  (2)

Lotte Voeten /
Robbert Maatman 

Fabio Tat /
Claire Cavens 

Astrid van Wijngaarden /
Paul Kaufholz 

Lex van Schoonhoven /
DaniŽlle van der Ven 

Marijke Adang /
Roel Linssen 

Susanne Bierens /
Paul Slaats  (2)

 

6-3 1-3 02:00   

6-1 3-0 01:00   

6-1 3-1 01:00   

6-3 6-0   

6-3 3-1 01:00   

Lotte Voeten /
Robbert Maatman 

 

 

6-2 6-2 01:00   

6-6 3-3 01:00   

4-6 4-4 01:00   

3-6 2-3 Di 05/06 20:00 

Fabio Tat /
Claire Cavens 

 

 

 

3-6 2-2 01:00   

6-2 6-1 01:00   

6-4 2-2 01:00   

Astrid van Wijngaarden /
Paul Kaufholz 

 

 

 

 

6-2 6-3 01:00   

5-4 0-0 01:00   

Lex van Schoonhoven /
DaniŽlle van der Ven 

 

 

 

 

 

6-4 5-1 01:00   

Marijke Adang /
Roel Linssen 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Susanne Bierens /
Paul Slaats 
31 31 9 46 16 4 1 0
2 Lotte Voeten /
Robbert Maatman 
22 22 18 40 39 1 2 2
3 Astrid van Wijngaarden /
Paul Kaufholz 
21 21 19 36 32 2 2 1
4 Fabio Tat /
Claire Cavens 
17 17 23 30 38 2 0 3
5 Marijke Adang /
Roel Linssen 
15 15 25 28 38 1 1 3
6 Lex van Schoonhoven /
DaniŽlle van der Ven 
14 14 26 32 49 2 0 3

^^

Poule C

 

Linda Muskens /
Joop Versteegh  (3)

Agnes Berndsen /
Hans Berndsen 

Janneke Haringx-Hanselaar /
Jan-Willem Haringx 

Bjorn van Rijn /
Janine Baetsen 

Maaike de Reuver /
Marc Blaauw 

Huub Segeren /
Marianne Vereijken 

Linda Muskens /
Joop Versteegh  (3)

 

6-1 5-3 01:00   

2-6 4-6 01:00   

3-6 1-5 01:00   

6-2 6-0 01:00   

6-4 6-1 01:00   

Agnes Berndsen /
Hans Berndsen 

 

 

7-5 0-5 01:00   

6-6 1-1 01:00   

6-1 6-2 01:00   

6-4 3-3 Di 05/06 21:00 

Janneke Haringx-Hanselaar /
Jan-Willem Haringx 

 

 

 

3-6 4-4 01:00   

6-3 6-0 01:00   

3-6 4-5 01:00   

Bjorn van Rijn /
Janine Baetsen 

 

 

 

 

6-0 6-2   

6-0 6-1 02:00   

Maaike de Reuver /
Marc Blaauw 

 

 

 

 

 

2-6 2-6   

Huub Segeren /
Marianne Vereijken 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Bjorn van Rijn /
Janine Baetsen 
32 32 8 52 21 4 1 0
2 Janneke Haringx-Hanselaar /
Jan-Willem Haringx 
25 25 15 48 37 3 0 2
3 Linda Muskens /
Joop Versteegh 
24 24 16 45 34 3 0 2
4 Agnes Berndsen /
Hans Berndsen 
21 21 19 39 38 2 1 2
5 Huub Segeren /
Marianne Vereijken 
17 17 23 36 44 2 0 3
6 Maaike de Reuver /
Marc Blaauw 
1 1 39 14 60 0 0 5

^^

Poule D

 

Ron Bisschops /
Elleke Krijger  (4)

Frederike Oosterhoff /
John de Kock 

Peter Calkhoven /
Karin Calkhoven 

Martien Hendriks /
Linda Breukers-Kooijmans 

Eric Maas /
Marloe Looijschelder 

Jimmy Kimman /
Renske Schapendonk 

Ron Bisschops /
Elleke Krijger  (4)

 

6-1 6-2 01:00   

6-2 2-4 01:00   

1-6 4-6 01:00   

6-2 5-1 01:00   

6-0 6-1 01:00   

Frederike Oosterhoff /
John de Kock 

 

 

4-6 4-6 01:00   

3-6 1-6 01:00   

1-6 2-2 01:00   

6-3 6-3 01:00   

Peter Calkhoven /
Karin Calkhoven 

 

 

 

2-6 0-6 01:00   

4-6 5-0 01:00   

6-1 4-6 01:00   

Martien Hendriks /
Linda Breukers-Kooijmans 

 

 

 

 

7-5 5-4 01:00   

6-2 6-4 01:00   

Eric Maas /
Marloe Looijschelder 

 

 

 

 

 

6-0 6-2 01:00   

Jimmy Kimman /
Renske Schapendonk 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Martien Hendriks /
Linda Breukers-Kooijmans 
34 34 6 60 26 5 0 0
2 Ron Bisschops /
Elleke Krijger 
30 30 10 48 25 4 0 1
3 Eric Maas /
Marloe Looijschelder 
20 20 20 38 37 2 0 3
4 Peter Calkhoven /
Karin Calkhoven 
19 19 21 39 41 3 0 2
5 Frederike Oosterhoff /
John de Kock 
11 11 29 30 50 1 0 4
6 Jimmy Kimman /
Renske Schapendonk 
6 6 34 22 58 0 0 5

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 57 57
Totale speeltijd 57:00 57:00
Gemiddelde speeltijd 01:00 01:00
Langste wedstrijd 02:00
GDP1: Marjolein van den Bosch/ Paul Gosselink-Joris van den Broek/ Esther van den Broek 7-5 3-1
02:00
GDP1: Marjolein van den Bosch/ Paul Gosselink-Joris van den Broek/ Esther van den Broek 7-5 3-1
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 17 Februari 2019 00:11 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D