logo Van Gelderen Tennis Academy
Van Gelderen Tennis Academy / TS De Kloek Weekend JRT** 2013
zaterdag 2 t/m zondag 10 februari 2013
MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE 12 JE 14 JE 16 Meisjesenkel ME 12 ME 14 ME 16
Programma
za 2 feb zo 3 feb za 9 feb zo 10 feb alle data
Locatie  DeKloek  Racketfirst 

SPEELTIJDEN RANGLIJST

  Naam Speeltijd
1 Pel, Yannick 09:24
2 Zwinkels, Jay 07:02
3 Boersma, Jente 06:55
4 Braan, Luca 06:55
5 Lieshout, Ruben van 06:29
6 IsraŽl, Mimi 06:28
7 Tjokrohamidjojo, Dali 05:47
8 Brouwer, Julia 05:27
9 Wilms Floet, Iris 05:23
10 Kwakman, Luca 05:20
11 Nadort, Robin 05:11
12 Kruijer, Bibi 05:01
13 Stuurman, Roland 04:50
14 Saveur, Leander 04:49
15 Blom, Marnix 04:48
16 Hillaert, Liam 04:43
17 Zoetebier, Sam 04:42
18 Koolstra, Wessel 04:34
19 Molenaar, Roos 04:31
20 Stap, Paulien van der 04:23
21 Quispel, Cindy 04:22
22 Zijl, Twan van 04:22
23 Hage, Laura van der 04:17
24 Jansen, Sanne 04:16
25 Lescrauwaet, DaniŽlle 04:05
26 Koster, Sam 03:59
27 Zijlstra, Sanne 03:57
28 Koene, Daan 03:56
29 Winsen, Stan van 03:52
30 Bakker, Liselot 03:50
31 Hajari, Ghizlaine El 03:46
32 Notenboom, Martijn 03:46
33 Klerk Wolters, Alexander de 03:44
34 Denton, Grace 03:43
35 Titsing, Alysha 03:43
36 Deekman, Febronia 03:42
37 Aenmey, Justin 03:40
38 Rijk, Kiki 03:38
39 Poorthuis, Roel 03:37
40 Tuijp, Nathalie 03:34
41 Mustafa, Dorentina 03:31
42 Visch, Milan 03:24
43 Flymen, Lucas van 03:19
44 Lautenslager, Chantal 03:16
45 Charalampopoulos, Dunya 03:11
46 Radovic, Nikola 03:08
47 Stommel, Jorden 03:06
48 Vrede, Tamisha te 03:06
49 Janssen, Wiek 02:55
50 Griffioen, Danilo 02:54
51 Parlevliet, Daan 02:48
52 Zoetebier, Christy 02:47
53 Koene, Sara 02:46
54 Fazlic, Ema 02:42
55 IsraŽl, Pieter Paul 02:42
56 Does, Martijn de 02:40
57 Dorp, Bart van 02:40
58 Buitenhuis, Bouwe 02:39
59 Temming, Xander 02:39
60 Breda, Lynn van 02:37
61 Dorley, Megan 02:37
62 Ofman, Maud 02:34
63 Stechweij, Max 02:31
64 Ahmitach, Ninjo 02:30
65 Nelen, Jeroen 02:30
66 Offringa, Gijs 02:30
67 Vos, Ramon 02:30
68 Lachman, Lionel 02:29
69 Gerrits, Nick 02:28
70 Thesing, Athena 02:27
71 Maatman, Amber 02:23
72 Poel, Daniel 02:23
73 Boots, Tijn 02:22
74 Tervoort, Jan 02:22
75 Vijsma, Inge 02:22
76 Bank, Sam 02:21
77 Wielzen, Chloť 02:21
78 Boerhout, Kim 02:19
79 Rademaker, Julian 02:19
80 Roorda, Fabian 02:19
81 Zaltbommel, Roos van 02:16
82 Brakel, Nick van den 02:15
83 Heuvel, Wouter van den 02:15
84 Kok, Dťmian 02:15
85 Lie, Ming 02:15
86 Ottevanger, Dirk 02:15
87 Timmermans, Youp 02:15
88 Kiltz, Sterre 02:14
89 Bank, Daan 02:12
90 Reinhard, Lasse 02:09
91 Aarts, Jim 02:06
92 Apawti, Chelsea 01:57
93 Bozdas, Kumru 01:50
94 Kamp, Daphne 01:45
95 Chejjar, Yasmine 01:42
96 Enderink, Mitzy 01:38
97 Essen, Luca van 01:38
98 Kuijpers, Tessa 01:33
99 Signorello, Dominic 01:25
100 Bakker, Fleur 01:24
101 Bulic, Angela 01:23
102 Lerby, Clarine 01:23
103 Musovic, Aila 01:23
104 Verbeek, Francine 01:23
105 Donker, Oscar 01:21
106 Bosma, Rik Irmgerd 01:15
107 Groot, Wout 01:15
108 Hoefsloot, Niels 01:15
109 Kenter, Florian 01:15
110 Lynch, Andrew 01:15
111 Lynch, Kevin 01:15
112 Mensinga, Jacco 01:15
113 Panagoulopoulos, Gosse 01:15
114 Sluis, Richard van der 01:15
115 Veerman, John 01:15
116 Wal, Floris Jan van der 01:15
117 Zandbergen, Bas van 01:15
118 Poelstra, Maeike 01:14
119 Temme, Daphne 01:09
120 Oudeman, Emma 01:02
121 Deden, Boas-Ole 01:00
122 Denton, Henry 01:00
123 Graaf, Jaap de 01:00
124 Ludlage, Milan 01:00
125 Lakerveld, Froukje 00:51
126 Thesing, Isaia 00:30
127 Stenger, Joa Jesse 00:10
128 Bakker, Karlijn 00:00
129 Ceder, Chiara 00:00
130 Hirschfeldt, Anna 00:00
131 Pirovano, Luna 00:00
© PLANMYSPORT - 4 Juni 2020 10:28 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D