logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 10 maart 2019
MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
zo 13 jan zo 27 jan zo 10 feb zo 3 mrt zo 10 mrt alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

SPEELTIJDEN RANGLIJST

  Naam Speeltijd
1 Iersel, Emma van 20:00
2 Jongh, Joep de 20:00
3 Overbeek, Ben van 20:00
4 Arkenbout, Roos 10:00
5 Baas, Gijs 10:00
6 Bakker, Pieter 10:00
7 Beck, Bodi 10:00
8 Beem, Milan van 10:00
9 Bent, Morris 10:00
10 Berk, Kyan 10:00
11 Bijster, Feline 10:00
12 Blok, Seb 10:00
13 Boer, Floris 10:00
14 Boer, Jonas de 10:00
15 Boer, Maurits 10:00
16 Boissevain, Feline 10:00
17 Bos, Merlijn 10:00
18 Botermans, Pim 10:00
19 Braacx, Josephine 10:00
20 Brand, Mees 10:00
21 Broek, Bas 10:00
22 Broeke, Tamar ten 10:00
23 Brouwer, Faas 10:00
24 Cordova Arias, Tristan 10:00
25 Daalen, Floris van 10:00
26 Damen, Joep 10:00
27 Dammroff, Lotte 10:00
28 Duin, Maurits 10:00
29 Eskes, Dora 10:00
30 Fellinger, Josephine 10:00
31 Fellinger, Juliette 10:00
32 Fröhlich, Daan 10:00
33 Goossens, Roy 10:00
34 Grifhorst, Lars 10:00
35 Groen, Thijmen 10:00
36 Gümüs, Maya 10:00
37 Haan, Tim de 10:00
38 Haas, Xavier de 10:00
39 Hall, Roemer van 10:00
40 Hartog, Indy den 10:00
41 Hengstmangers, Roemer 10:00
42 Hilbrandie, Pepijn 10:00
43 Hilbrands, Oli 10:00
44 Hoevers, Daan 10:00
45 Holmberg, Petter 10:00
46 Hulst, Chimène 10:00
47 Hulst, Melle van der 10:00
48 Hulst, Take van der 10:00
49 Jansen, Mats 10:00
50 Jansen, Thijmen 10:00
51 Jong, Tjeerd de 10:00
52 Jutte, Mats 10:00
53 Jutte, Stan 10:00
54 Kal, Merle 10:00
55 Kaligis, Hugo 10:00
56 Kassa, Naomi 10:00
57 Kemper, Thijmen 10:00
58 Koelewijn, Peppe 10:00
59 Koppers, Jens 10:00
60 Koppers, Lars 10:00
61 Koppers, Nils 10:00
62 Koten, Faber van 10:00
63 Lauterslager, Arno 10:00
64 Leuven, Berend van 10:00
65 Leuverden, Ian van 10:00
66 Lindeman, Christian 10:00
67 Linden, Stan van der 10:00
68 Manders, Meike 10:00
69 Marcek, Jiri 10:00
70 Memarian, Parsa 10:00
71 Merkestein, Mats van 10:00
72 Motoc, Brandon 10:00
73 Muller, Ruby 10:00
74 Nederveen, Koen 10:00
75 Neomagus, Pieter 10:00
76 Neuhof, Seb 10:00
77 Nijkamp, Dani 10:00
78 Obbink, Marjolein 10:00
79 Obbink, Mark 10:00
80 Obbink, Maurice 10:00
81 Oerle, Feline van 10:00
82 Oerle, Jesper van 10:00
83 Oerle, Marijn van 10:00
84 Pit, Morris 10:00
85 Poelmann, Lara 10:00
86 Polman, Sienna 10:00
87 Post, Marijn 10:00
88 Ramselaar, Naut 10:00
89 Raymakers, Mees 10:00
90 Reimert, Xander 10:00
91 Rietjens, Enzo 10:00
92 Roelants, Maurine 10:00
93 Ros, Semmy 10:00
94 Schelleman, Mats 10:00
95 Schrage, Mick 10:00
96 Seegers, Ties 10:00
97 Seubert, Finn 10:00
98 Sezer, Nedim 10:00
99 Shaw, Adam 10:00
100 Smiers, Famke 10:00
101 Snoek, Merel 10:00
102 Soest, Gilles van 10:00
103 Spee, Robin 10:00
104 Spruijt, Milo 10:00
105 Steenkist, Aiden 10:00
106 Tammes, Alexander 10:00
107 Thiescheffer, Philippe 10:00
108 Thorborg, Dinand 10:00
109 Tol, Evi van 10:00
110 Uffen, Otto 10:00
111 Vecht, Valentijn van der 10:00
112 Verdonk, Mathijs 10:00
113 Verhoeff, Nina 10:00
114 Vingerhoed, Michiel 10:00
115 Visser, Feiko 10:00
116 Vlugt, Tom van der 10:00
117 Vonk, Erik 10:00
118 Vreugd, Gijs de 10:00
119 Vries, Tijn de 10:00
120 Vrijburg, Daniël 10:00
121 Waard, Mats de 10:00
122 Wageningen, Jasper van 10:00
123 Walter, Dyde 10:00
124 Wemer, Nicky 10:00
125 Werf, Tijmen van der 10:00
126 Wijsenbeek, Boris 10:00
127 Zijlstra, Jens 10:00
128 Zwetsloot, Linde 10:00
© PLANMYSPORT - 22 Oktober 2019 07:38 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D