logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
sunday 13 january 2019 until sunday 10 march 2019
MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
sun 13 jan sun 27 jan sun 10 feb sun 3 mar sun 10 mar alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

SPEELTIJDEN RANGLIJST

  Naam Speeltijd
1 Iersel, Emma van 20:00
2 Jongh, Joep de 20:00
3 Overbeek, Ben van 20:00
4 Arkenbout, Roos 10:00
5 Baas, Gijs 10:00
6 Bakker, Pieter 10:00
7 Beck, Bodi 10:00
8 Beem, Milan van 10:00
9 Bent, Morris 10:00
10 Berk, Kyan 10:00
11 Bijster, Feline 10:00
12 Blok, Seb 10:00
13 Boer, Floris 10:00
14 Boer, Jonas de 10:00
15 Boer, Maurits 10:00
16 Boissevain, Feline 10:00
17 Bos, Merlijn 10:00
18 Botermans, Pim 10:00
19 Braacx, Josephine 10:00
20 Brand, Mees 10:00
21 Broek, Bas 10:00
22 Broeke, Tamar ten 10:00
23 Brouwer, Faas 10:00
24 Cordova Arias, Tristan 10:00
25 Daalen, Floris van 10:00
26 Damen, Joep 10:00
27 Dammroff, Lotte 10:00
28 Duin, Maurits 10:00
29 Eskes, Dora 10:00
30 Fellinger, Josephine 10:00
31 Fellinger, Juliette 10:00
32 Fröhlich, Daan 10:00
33 Goossens, Roy 10:00
34 Grifhorst, Lars 10:00
35 Groen, Thijmen 10:00
36 Gümüs, Maya 10:00
37 Haan, Tim de 10:00
38 Haas, Xavier de 10:00
39 Hall, Roemer van 10:00
40 Hartog, Indy den 10:00
41 Hengstmangers, Roemer 10:00
42 Hilbrandie, Pepijn 10:00
43 Hilbrands, Oli 10:00
44 Hoevers, Daan 10:00
45 Holmberg, Petter 10:00
46 Hulst, Chimène 10:00
47 Hulst, Melle van der 10:00
48 Hulst, Take van der 10:00
49 Jansen, Mats 10:00
50 Jansen, Thijmen 10:00
51 Jong, Tjeerd de 10:00
52 Jutte, Mats 10:00
53 Jutte, Stan 10:00
54 Kal, Merle 10:00
55 Kaligis, Hugo 10:00
56 Kassa, Naomi 10:00
57 Kemper, Thijmen 10:00
58 Koelewijn, Peppe 10:00
59 Koppers, Jens 10:00
60 Koppers, Lars 10:00
61 Koppers, Nils 10:00
62 Koten, Faber van 10:00
63 Lauterslager, Arno 10:00
64 Leuven, Berend van 10:00
65 Leuverden, Ian van 10:00
66 Lindeman, Christian 10:00
67 Linden, Stan van der 10:00
68 Manders, Meike 10:00
69 Marcek, Jiri 10:00
70 Memarian, Parsa 10:00
71 Merkestein, Mats van 10:00
72 Motoc, Brandon 10:00
73 Muller, Ruby 10:00
74 Nederveen, Koen 10:00
75 Neomagus, Pieter 10:00
76 Neuhof, Seb 10:00
77 Nijkamp, Dani 10:00
78 Obbink, Marjolein 10:00
79 Obbink, Mark 10:00
80 Obbink, Maurice 10:00
81 Oerle, Feline van 10:00
82 Oerle, Jesper van 10:00
83 Oerle, Marijn van 10:00
84 Pit, Morris 10:00
85 Poelmann, Lara 10:00
86 Polman, Sienna 10:00
87 Post, Marijn 10:00
88 Ramselaar, Naut 10:00
89 Raymakers, Mees 10:00
90 Reimert, Xander 10:00
91 Rietjens, Enzo 10:00
92 Roelants, Maurine 10:00
93 Ros, Semmy 10:00
94 Schelleman, Mats 10:00
95 Schrage, Mick 10:00
96 Seegers, Ties 10:00
97 Seubert, Finn 10:00
98 Sezer, Nedim 10:00
99 Shaw, Adam 10:00
100 Smiers, Famke 10:00
101 Snoek, Merel 10:00
102 Soest, Gilles van 10:00
103 Spee, Robin 10:00
104 Spruijt, Milo 10:00
105 Steenkist, Aiden 10:00
106 Tammes, Alexander 10:00
107 Thiescheffer, Philippe 10:00
108 Thorborg, Dinand 10:00
109 Tol, Evi van 10:00
110 Uffen, Otto 10:00
111 Vecht, Valentijn van der 10:00
112 Verdonk, Mathijs 10:00
113 Verhoeff, Nina 10:00
114 Vingerhoed, Michiel 10:00
115 Visser, Feiko 10:00
116 Vlugt, Tom van der 10:00
117 Vonk, Erik 10:00
118 Vreugd, Gijs de 10:00
119 Vries, Tijn de 10:00
120 Vrijburg, Daniël 10:00
121 Waard, Mats de 10:00
122 Wageningen, Jasper van 10:00
123 Walter, Dyde 10:00
124 Wemer, Nicky 10:00
125 Werf, Tijmen van der 10:00
126 Wijsenbeek, Boris 10:00
127 Zijlstra, Jens 10:00
128 Zwetsloot, Linde 10:00
© PLANMYSPORT - 14 October 2019 15:18 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D