logo Van Gelderen Tennis Academy
Van Gelderen Tennis Academy / TS De Kloek Weekend JRT** 2013
zaterdag 2 t/m zondag 10 februari 2013
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE 12 JE 14 JE 16 Meisjesenkel ME 12 ME 14 ME 16
Programma
ZA 2 FEB zo 3 feb za 9 feb zo 10 feb alle data
Locatie  DeKloek  Racketfirst 

LOCATIE: Sportcentrum RacketFirst, Grotenhuysweg 102, Purmerend

Programma voor Zaterdag 2 Februari 2013

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Binnenbaan 1 Binnenbaan 2 Binnenbaan 3 Binnenbaan 4  
09:00 vrij
JE12P3 6-3 6-2 01:22
Jay Zwinkels  (3)
v
Nick Gerrits 
JE12P1 7-5 7-5 02:09
Twan van Zijl  (1)
v
Daan Koene 
JE12P2 6-3 6-3 01:41
Leander Saveur 
v
Milan Visch (2)
09:00
   
09:30 09:30
   
10:00 10:00
  vrij
JE12P5 6-2 6-1 01:04
Tijn Boots  (5)
v
Wiek Janssen 
JE12P4 6-3 6-0 01:04
Dirk Ottevanger 
v
Fabian Roorda (4)
JE12P6 6-3 6-2 01:17
Alexander de Klerk Wolters  (8)
v
Daan Bank 
 
10:30 10:30
   
11:00 11:00
   
11:30 vrij
JE12P7 6-3 6-3 01:32
Luca Braan  (7)
v
Sam Bank 
JE12P3 6-2 6-0 01:06
Nick Gerrits 
v
Jim Aarts 
JE12P8 6-1 6-4 01:31
Danilo Griffioen  (6)
v
Bouwe Buitenhuis 
11:30
   
12:00 12:00
   
12:30 12:30
 
JE12P5 1-6 6-0 6-4 01:51
Xander Temming 
v
Wiek Janssen 
JE12P1 1-6 6-3 6-1 01:47
Ruben van Lieshout 
v
Daan Koene 
JE12P2 3-6 6-2 6-2 01:54
Leander Saveur 
v
Roel Poorthuis 
JE12P4 6-3 6-1 01:11
Wessel Koolstra 
v
Dirk Ottevanger 
 
13:00 13:00
   
13:30 13:30
   
14:00
JE12P8 6-2 6-3 01:08
Max Stechweij 
v
Bouwe Buitenhuis 
JE12P7 7-6 6-1 00:49
Sam Bank 
v
Lasse Reinhard 
JE12P6 6-0 6-1 00:55
Daan Bank 
v
Jan Tervoort 
JE12P3 6-1 6-4 01:00
Jay Zwinkels  (3)
v
Jim Aarts 
14:00
   
14:30 14:30
   
15:00 15:00
 
JE12P2 7-6 6-1 01:43
Roel Poorthuis 
v
Milan Visch (2)
JE12P4 wo 01:15
Wessel Koolstra 
v
Fabian Roorda (4)
JE12P1 3-6 6-3 6-2 02:13
Ruben van Lieshout 
v
Twan van Zijl (1)
JE12P5 6-1 3-0 opg 00:48
Tijn Boots  (5)
v
Xander Temming 
 
15:30 15:30
   
16:00 16:00
   
16:30
JE12P6 6-4 6-4 01:27
Alexander de Klerk Wolters  (8)
v
Jan Tervoort 
vrij
JE12P8 6-2 6-3 01:23
Danilo Griffioen  (6)
v
Max Stechweij 
JE12P7 6-3 6-1 01:20
Luca Braan  (7)
v
Lasse Reinhard 
16:30
   
17:00 17:00
   
17:30 17:30
  vrij vrij vrij vrij  
18:00 18:00
   
18:30 18:30
   
19:00 vrij vrij vrij vrij 19:00
   
19:30 19:30
   
20:00 20:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 24 139
Totale speeltijd 33:30 128728:02
Gemiddelde speeltijd 01:23 926:06
Langste wedstrijd 02:13
JE12P1: Ruben van Lieshout-Twan van Zijl 3-6 6-3 6-2
64272:32
ME14: Athena Thesing-Chiara Ceder 6-2 6-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 4 Juni 2020 09:36 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D