logo Van Gelderen Tennis Academy
Van Gelderen Tennis Academy / TS De Kloek Weekend JRT** 2013
zaterdag 2 t/m zondag 10 februari 2013
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel JE 12 JE 14 JE 16 Meisjesenkel ME 12 ME 14 ME 16
Programma
ZA 2 FEB zo 3 feb za 9 feb zo 10 feb alle data
Locatie  DeKloek  Racketfirst 

LOCATIE: Sportcentrum de Kloek, Insulindeweg 11, Middenbeemster

Programma voor Zaterdag 2 Februari 2013

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Binnenbaan 1 Binnenbaan 2 Binnenbaan 3  
09:00
ME12P2 6-3 6-1 01:23
Chantal Lautenslager  (2)
v
Clarine Lerby 
ME12P1 6-4 6-3 01:24
Roos Molenaar 
v
Fleur Bakker (1)
ME12P3 6-1 6-2 01:23
Cindy Quispel  (4)
v
Dunya Charalampopoulos 
09:00
   
09:30 09:30
   
10:00     10:00
 
ME12P6 6-4 6-4 01:52
Julia Brouwer  (5)
v
Alysha Titsing 
ME12P4 6-1 6-1 01:08
Mimi IsraŽl  (3)
v
Amber Maatman 
ME12P5 6-0 6-2 01:08
Kiki Rijk 
v
Maud Ofman (8)
 
10:30 10:30
   
11:00 11:00
   
11:30
ME12P3 6-3 3-6 7-5 01:48
Dorentina Mustafa 
v
Dunya Charalampopoulos 
ME12P7 wo  
Sam Zoetebier  (6)
v
Luna Pirovano 
ME12P8 6-1 6-4 00:23
Mitzy Enderink  (7)
v
Daphne Kamp 
11:30
   
12:00 12:00
   
12:30 12:30
 
ME12P4 6-1 6-0 01:15
Inge Vijsma 
v
Amber Maatman 
ME12P5 6-2 6-3 01:11
Kiki Rijk 
v
Megan Dorley 
ME12P6 6-4 7-6 01:51
Alysha Titsing 
v
Jorden Stommel 
 
13:00 13:00
   
13:30 13:30
   
14:00
ME12P7 wo  
Isaia Thesing 
v
Luna Pirovano 
ME12P3 6-3 2-6 6-2 01:43
Cindy Quispel  (4)
v
Dorentina Mustafa 
ME12P8 6-4 6-2 01:22
DaniŽlle Lescrauwaet 
v
Daphne Kamp 
14:00
   
14:30 14:30
   
15:00       15:00
 
ME12P5 6-0 6-3 01:26
Maud Ofman  (8)
v
Megan Dorley 
ME12P6 2-6 6-4 6-3 01:15
Julia Brouwer  (5)
v
Jorden Stommel 
ME12P4 6-0 6-2 01:07
Mimi IsraŽl  (3)
v
Inge Vijsma 
 
15:30 15:30
   
16:00 16:00
   
16:30
ME12P8 6-2 6-2 01:15
DaniŽlle Lescrauwaet 
v
Mitzy Enderink (7)
JE16 6-2 7-6 01:21
Pieter Paul IsraŽl 
v
Oscar Donker 
ME12P7 6-2 6-1 00:30
Sam Zoetebier  (6)
v
Isaia Thesing 
16:30
   
17:00 17:00
   
17:30 17:30
 
JE16 3-6 6-2 6-2 03:08
Yannick Pel 
v
Nikola Radovic 
JE16 6-0 2-6 6-4 00:10
Dominic Signorello 
v
Joa Jesse Stenger 
JE16 3-6 6-4 6-4 01:15
Jeroen Nelen 
v
John Veerman 
 
18:00 18:00
   
18:30 18:30
   
19:00 vrij vrij vrij 19:00
   
19:30 19:30
   

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 24 139
Totale speeltijd 29:18 128729:38
Gemiddelde speeltijd 01:13 926:06
Langste wedstrijd 03:08
JE16: Yannick Pel-Nikola Radovic 3-6 6-2 6-2
64273:20
ME14: Athena Thesing-Chiara Ceder 6-2 6-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 4 Juni 2020 10:25 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D