Tennisschool Jan de Rook
Summer tour 2019
sunday 23 june 2019 until sunday 8 september 2019

Programma voor Sunday 8 September 2019

  baan 1 baan 2 baan 3 baan 4 baan 5 baan 6 baan 7 baan 8 baan 9 baan 10 baan 11 baan 12 baan 18 baan 19  
10:00
GROENP2  
Sebastiaan Langkemper
v
Sjors van den Hoek
GROENP1  
Genayro Gunneweg
v
Robert Grigorescu
GROENP1  
Mark Haring (1)
v
Alex Baramov
GROENP3  
Mara Brinkman
v
Walter Dop
GROENP3  
Lara Oliveira Nunes (3)
v
Ditte ten Hoopen
GROENP3  
Francesco de l' Orme
v
Aashi Pratap
ORANJEP3  
Thirza Bousema (4)
v
Valerie Coesmans
ORANJEP3  
Myrthe Verhoeven
v
Anouk van Slooten
ORANJEP2  
Arvind Bhoedjang (2)
v
Maxime Popescu
ORANJEP2  
Finn Heijns
v
Delano Pereira Barboza
ORANJEP1  
Roos Pennings (1)
v
Joris Gorsen
ORANJEP1  
Zeno Meier
v
Viggo Meere
GEELP1  
Sophie Verspaget (1)
v
Roos van Diemen
vrij 10:00
   
 
GROENP4  
Puk van Diemen (4)
v
Iann Yeung
GROENP4  
George van Wyk
v
Sil Preuninger
GROENP4  
Thom Kleijer
v
Eline Terlouw
     
ORANJEP6  
Aedan Cullen (6)
v
Niek van Slooten
ORANJEP6  
Mateusz Kepka
v
Ibo Fathallah
ORANJEP5  
Max Beishuizen (5)
v
Teun van Meerkerk
ORANJEP5  
Daniel Drooger
v
Lourenzo Oliveira Nunes
ORANJEP4  
Nova van Kollem (3)
v
Fanny de Boer
ORANJEP4  
Anne van Houten
v
Lorena Tjoelker
GEELP1  
Zola Jenkins
v
Laurens Cieremans
vrij  
10:30 10:30
 
GROENP2  
Vasil Yaramov
v
Mylo Jenkins
GROENP1  
Alex Baramov
v
Nikola Yaramov
GROENP1  
Mark Haring (1)
v
Genayro Gunneweg
GROENP3  
Aashi Pratap
v
Walter Dop
GROENP3  
Ditte ten Hoopen
v
Mara Brinkman
GROENP3  
Lara Oliveira Nunes (3)
v
Francesco de l' Orme
ORANJEP3  
Thirza Bousema (4)
v
Myrthe Verhoeven
ORANJEP3  
Valerie Coesmans
v
Anouk van Slooten
ORANJEP2  
Arvind Bhoedjang (2)
v
Finn Heijns
ORANJEP2  
Maxime Popescu
v
Delano Pereira Barboza
ORANJEP1  
Roos Pennings (1)
v
Zeno Meier
ORANJEP1  
Joris Gorsen
v
Viggo Meere
GEELP1  
Sophie Verspaget (1)
v
Zola Jenkins
vrij  
   
11:00
GROENP2  
Alex Huber (2)
v
Vasil Yaramov
GROENP1  
Genayro Gunneweg
v
Nikola Yaramov
GROENP2  
Sebastiaan Langkemper
v
Mylo Jenkins
GROENP4  
Sil Preuninger
v
Eline Terlouw
GROENP4  
Puk van Diemen (4)
v
George van Wyk
GROENP4  
Iann Yeung
v
Thom Kleijer
ORANJEP6  
Aedan Cullen (6)
v
Mateusz Kepka
ORANJEP5  
Max Beishuizen (5)
v
Daniel Drooger
ORANJEP5  
Teun van Meerkerk
v
Tristan Beijersbergen van Henegouwen
ORANJEP6  
Niek van Slooten
v
Ruben Lamb
ORANJEP4  
Nova van Kollem (3)
v
Anne van Houten
ORANJEP4  
Fanny de Boer
v
Emma Sosoian
GEELP1  
Laurens Cieremans
v
Roos van Diemen
vrij 11:00
   
 
GROENP2  
Alex Huber (2)
v
Sebastiaan Langkemper
GROENP1  
Mark Haring (1)
v
Robert Grigorescu
GROENP3  
Lara Oliveira Nunes (3)
v
Aashi Pratap
GROENP3  
Francesco de l' Orme
v
Mara Brinkman
GROENP3  
Ditte ten Hoopen
v
Walter Dop
 
ORANJEP3  
Valerie Coesmans
v
Myrthe Verhoeven
ORANJEP3  
Thirza Bousema (4)
v
Anouk van Slooten
ORANJEP2  
Arvind Bhoedjang (2)
v
Delano Pereira Barboza
ORANJEP2  
Maxime Popescu
v
Finn Heijns
ORANJEP1  
Joris Gorsen
v
Zeno Meier
ORANJEP1  
Roos Pennings (1)
v
Viggo Meere
GEELP1  
Sophie Verspaget (1)
v
Laurens Cieremans
vrij  
11:30 11:30
 
GROENP1  
Alex Baramov
v
Robert Grigorescu
GROENP1  
Mark Haring (1)
v
Nikola Yaramov
GROENP2  
Vasil Yaramov
v
Sjors van den Hoek
GROENP4  
Puk van Diemen (4)
v
Sil Preuninger
GROENP4  
George van Wyk
v
Thom Kleijer
GROENP4  
Iann Yeung
v
Eline Terlouw
ORANJEP6  
Aedan Cullen (6)
v
Ibo Fathallah
ORANJEP6  
Mateusz Kepka
v
Ruben Lamb
ORANJEP5  
Max Beishuizen (5)
v
Lourenzo Oliveira Nunes
ORANJEP5  
Daniel Drooger
v
Tristan Beijersbergen van Henegouwen
ORANJEP4  
Anne van Houten
v
Emma Sosoian
ORANJEP4  
Nova van Kollem (3)
v
Lorena Tjoelker
GEELP1  
Zola Jenkins
v
Roos van Diemen
vrij  
   
12:00
GROENP2  
Alex Huber (2)
v
Sjors van den Hoek
GROENP3  
Ditte ten Hoopen
v
Aashi Pratap
GROENP3  
Francesco de l' Orme
v
Walter Dop
GROENP3  
Lara Oliveira Nunes (3)
v
Mara Brinkman
   
ORANJEP6  
Niek van Slooten
v
Ibo Fathallah
ORANJEP6  
Aedan Cullen (6)
v
Ruben Lamb
ORANJEP5  
Teun van Meerkerk
v
Lourenzo Oliveira Nunes
ORANJEP5  
Max Beishuizen (5)
v
Tristan Beijersbergen van Henegouwen
ORANJEP4  
Nova van Kollem (3)
v
Emma Sosoian
ORANJEP4  
Fanny de Boer
v
Lorena Tjoelker
    12:00
   
 
GROENP2  
Alex Huber (2)
v
Mylo Jenkins
GROENP1  
Robert Grigorescu
v
Nikola Yaramov
GROENP1  
Alex Baramov
v
Genayro Gunneweg
GROENP2  
Vasil Yaramov
v
Sebastiaan Langkemper
GROENP4  
Iann Yeung
v
Sil Preuninger
GROENP4  
Puk van Diemen (4)
v
Thom Kleijer
GROENP4  
George van Wyk
v
Eline Terlouw
           
12:30 12:30
 
GROENP2  
Sjors van den Hoek
v
Mylo Jenkins
GROENP3  
Lara Oliveira Nunes (3)
v
Walter Dop
GROENP3  
Aashi Pratap
v
Mara Brinkman
GROENP3  
Ditte ten Hoopen
v
Francesco de l' Orme
GROENP4  
Puk van Diemen (4)
v
Eline Terlouw
GROENP4  
Iann Yeung
v
George van Wyk
ORANJEP6  
Niek van Slooten
v
Mateusz Kepka
ORANJEP6  
Ibo Fathallah
v
Ruben Lamb
ORANJEP5  
Teun van Meerkerk
v
Daniel Drooger
ORANJEP5  
Lourenzo Oliveira Nunes
v
Tristan Beijersbergen van Henegouwen
ORANJEP4  
Fanny de Boer
v
Anne van Houten
ORANJEP4  
Lorena Tjoelker
v
Emma Sosoian
GROENP4  
Sil Preuninger
v
Thom Kleijer
 
   

Volg dit toernooi op www.tennisschooljanderook.nl.

© PlanMySport - 25 Feb 2020 04:04