logo Tennisschool Jan de Rook
Summer tour 2019
sunday 23 june 2019 until sunday 8 september 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemengdenkel GEEL ORANJE GROEN
Programma
SUN 8 SEP alle data

Programma voor Sunday 8 September 2019

Aanvang Baan Cat/Klas Team 1   Team 2 Uitslag Werkelijk gespeeld  
10:00 1 GROENP2 Sebastiaan Langkemper  v Sjors van den Hoek   
10:00 10 ORANJEP2 Finn Heijns  v Delano Pereira Barboza   
10:00 11 ORANJEP1 Roos Pennings  (1) v Joris Gorsen   
10:00 12 ORANJEP1 Zeno Meier  v Viggo Meere   
10:00 2 GROENP1 Genayro Gunneweg  v Robert Grigorescu   
10:00 3 GROENP1 Mark Haring  (1) v Alex Baramov   
10:00 31 GEELP1 Sophie Verspaget  (1) v Roos van Diemen   
10:00 4 GROENP3 Mara Brinkman  v Walter Dop   
10:00 5 GROENP3 Lara Oliveira Nunes  (3) v Ditte ten Hoopen   
10:00 6 GROENP3 Francesco de l' Orme  v Aashi Pratap   
10:00 7 ORANJEP3 Thirza Bousema  (4) v Valerie Coesmans   
10:00 8 ORANJEP3 Myrthe Verhoeven  v Anouk van Slooten   
10:00 9 ORANJEP2 Arvind Bhoedjang  (2) v Maxime Popescu   
10:20 1 GROENP4 Puk van Diemen  (4) v Iann Yeung   
10:20 10 ORANJEP5 Daniel Drooger  v Lourenzo Oliveira Nunes   
10:20 11 ORANJEP4 Nova van Kollem  (3) v Fanny de Boer   
10:20 12 ORANJEP4 Anne van Houten  v Lorena Tjoelker   
10:20 2 GROENP4 George van Wyk  v Sil Preuninger   
10:20 3 GROENP4 Thom Kleijer  v Eline Terlouw   
10:20 31 GEELP1 Zola Jenkins  v Laurens Cieremans   
10:20 7 ORANJEP6 Aedan Cullen  (6) v Niek van Slooten   
10:20 8 ORANJEP6 Mateusz Kepka  v Ibo Fathallah   
10:20 9 ORANJEP5 Max Beishuizen  (5) v Teun van Meerkerk   
10:40 1 GROENP2 Vasil Yaramov  v Mylo Jenkins   
10:40 10 ORANJEP2 Maxime Popescu  v Delano Pereira Barboza   
10:40 11 ORANJEP1 Roos Pennings  (1) v Zeno Meier   
10:40 12 ORANJEP1 Joris Gorsen  v Viggo Meere   
10:40 2 GROENP1 Alex Baramov  v Nikola Yaramov   
10:40 3 GROENP1 Mark Haring  (1) v Genayro Gunneweg   
10:40 31 GEELP1 Sophie Verspaget  (1) v Zola Jenkins   
10:40 4 GROENP3 Aashi Pratap  v Walter Dop   
10:40 5 GROENP3 Ditte ten Hoopen  v Mara Brinkman   
10:40 6 GROENP3 Lara Oliveira Nunes  (3) v Francesco de l' Orme   
10:40 7 ORANJEP3 Thirza Bousema  (4) v Myrthe Verhoeven   
10:40 8 ORANJEP3 Valerie Coesmans  v Anouk van Slooten   
10:40 9 ORANJEP2 Arvind Bhoedjang  (2) v Finn Heijns   
11:00 1 GROENP2 Alex Huber  (2) v Vasil Yaramov   
11:00 10 ORANJEP6 Niek van Slooten  v Ruben Lamb   
11:00 11 ORANJEP4 Nova van Kollem  (3) v Anne van Houten   
11:00 12 ORANJEP4 Fanny de Boer  v Emma Sosoian   
11:00 2 GROENP1 Genayro Gunneweg  v Nikola Yaramov   
11:00 3 GROENP2 Sebastiaan Langkemper  v Mylo Jenkins   
11:00 31 GEELP1 Laurens Cieremans  v Roos van Diemen   
11:00 4 GROENP4 Sil Preuninger  v Eline Terlouw   
11:00 5 GROENP4 Puk van Diemen  (4) v George van Wyk   
11:00 6 GROENP4 Iann Yeung  v Thom Kleijer   
11:00 7 ORANJEP6 Aedan Cullen  (6) v Mateusz Kepka   
11:00 8 ORANJEP5 Max Beishuizen  (5) v Daniel Drooger   
11:00 9 ORANJEP5 Teun van Meerkerk  v Tristan Beijersbergen van Henegouwen   
11:20 1 GROENP2 Alex Huber  (2) v Sebastiaan Langkemper   
11:20 10 ORANJEP2 Maxime Popescu  v Finn Heijns   
11:20 11 ORANJEP1 Joris Gorsen  v Zeno Meier   
11:20 12 ORANJEP1 Roos Pennings  (1) v Viggo Meere   
11:20 2 GROENP1 Mark Haring  (1) v Robert Grigorescu   
11:20 3 GROENP3 Lara Oliveira Nunes  (3) v Aashi Pratap   
11:20 31 GEELP1 Sophie Verspaget  (1) v Laurens Cieremans   
11:20 4 GROENP3 Francesco de l' Orme  v Mara Brinkman   
11:20 5 GROENP3 Ditte ten Hoopen  v Walter Dop   
11:20 7 ORANJEP3 Valerie Coesmans  v Myrthe Verhoeven   
11:20 8 ORANJEP3 Thirza Bousema  (4) v Anouk van Slooten   
11:20 9 ORANJEP2 Arvind Bhoedjang  (2) v Delano Pereira Barboza   
11:40 1 GROENP1 Alex Baramov  v Robert Grigorescu   
11:40 10 ORANJEP5 Daniel Drooger  v Tristan Beijersbergen van Henegouwen   
11:40 11 ORANJEP4 Anne van Houten  v Emma Sosoian   
11:40 12 ORANJEP4 Nova van Kollem  (3) v Lorena Tjoelker   
11:40 2 GROENP1 Mark Haring  (1) v Nikola Yaramov   
11:40 3 GROENP2 Vasil Yaramov  v Sjors van den Hoek   
11:40 31 GEELP1 Zola Jenkins  v Roos van Diemen   
11:40 4 GROENP4 Puk van Diemen  (4) v Sil Preuninger   
11:40 5 GROENP4 George van Wyk  v Thom Kleijer   
11:40 6 GROENP4 Iann Yeung  v Eline Terlouw   
11:40 7 ORANJEP6 Aedan Cullen  (6) v Ibo Fathallah   
11:40 8 ORANJEP6 Mateusz Kepka  v Ruben Lamb   
11:40 9 ORANJEP5 Max Beishuizen  (5) v Lourenzo Oliveira Nunes   
12:00 1 GROENP2 Alex Huber  (2) v Sjors van den Hoek   
12:00 10 ORANJEP5 Max Beishuizen  (5) v Tristan Beijersbergen van Henegouwen   
12:00 11 ORANJEP4 Nova van Kollem  (3) v Emma Sosoian   
12:00 12 ORANJEP4 Fanny de Boer  v Lorena Tjoelker   
12:00 2 GROENP3 Ditte ten Hoopen  v Aashi Pratap   
12:00 3 GROENP3 Francesco de l' Orme  v Walter Dop   
12:00 4 GROENP3 Lara Oliveira Nunes  (3) v Mara Brinkman   
12:00 7 ORANJEP6 Niek van Slooten  v Ibo Fathallah   
12:00 8 ORANJEP6 Aedan Cullen  (6) v Ruben Lamb   
12:00 9 ORANJEP5 Teun van Meerkerk  v Lourenzo Oliveira Nunes   
12:20 1 GROENP2 Alex Huber  (2) v Mylo Jenkins   
12:20 2 GROENP1 Robert Grigorescu  v Nikola Yaramov   
12:20 3 GROENP1 Alex Baramov  v Genayro Gunneweg   
12:20 4 GROENP2 Vasil Yaramov  v Sebastiaan Langkemper   
12:20 5 GROENP4 Iann Yeung  v Sil Preuninger   
12:20 6 GROENP4 Puk van Diemen  (4) v Thom Kleijer   
12:20 7 GROENP4 George van Wyk  v Eline Terlouw   
12:40 1 GROENP2 Sjors van den Hoek  v Mylo Jenkins   
12:40 10 ORANJEP5 Lourenzo Oliveira Nunes  v Tristan Beijersbergen van Henegouwen   
12:40 11 ORANJEP4 Fanny de Boer  v Anne van Houten   
12:40 12 ORANJEP4 Lorena Tjoelker  v Emma Sosoian   
12:40 2 GROENP3 Lara Oliveira Nunes  (3) v Walter Dop   
12:40 3 GROENP3 Aashi Pratap  v Mara Brinkman   
12:40 31 GROENP4 Sil Preuninger  v Thom Kleijer   
12:40 4 GROENP3 Ditte ten Hoopen  v Francesco de l' Orme   
12:40 5 GROENP4 Puk van Diemen  (4) v Eline Terlouw   
12:40 6 GROENP4 Iann Yeung  v George van Wyk   
12:40 7 ORANJEP6 Niek van Slooten  v Mateusz Kepka   
12:40 8 ORANJEP6 Ibo Fathallah  v Ruben Lamb   
12:40 9 ORANJEP5 Teun van Meerkerk  v Daniel Drooger   

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 0 0
Totale speeltijd 00:00 00:00
Gemiddelde speeltijd 00:00 00:00
Langste wedstrijd n/a n/a
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 25 February 2020 04:10 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D