logo Tennisschool Jan de Rook
Wintertour 2019
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 14 april 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemengdenkel ORANJE GROEN GEEL
Programma
ZO 13 JAN alle data
Locatie  WLG  WVL 

LOCATIE: Tennispark Welgelegen, Laan te Blotinghe 1, Rijswijk

Programma voor Zondag 13 Januari 2019

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  baan 1 baan 2 baan 3 baan 4 baan 5 baan 6 baan 7 baan 8 baan 9 baan 10  
11:30
GEELP1 4-3 00:30
Noa van den Berg  (1)
v
Jimi van Raam 
GEELP2 5-3 00:30
Jonatan Janssen  (2)
v
Leonard Kloppenburg 
GEELP1 4-4 00:30
Sophie Verspaget 
v
River de Haas 
GEELP2 6-2 00:30
Floor van de Schilde 
v
Sidney van der Burgh 
GROENP1 6-1 00:25
Ditte ten Hoopen 
v
Johana Divisova 
GROENP4 5-2 00:25
Thom Kleijer 
v
Sander van Es 
GROENP2 3-1 00:25
Iann Yeung  (2)
v
Emerys Gimgembre-Sindi 
GROENP2 4-1 00:25
Sil Preuninger 
v
Alex Baramov 
GROENP3 5-3 00:25
Cato Jennissen  (4)
v
Wieger Koks 
GROENP3 7-1 00:25
Max Overdiek 
v
Julian Gangapersadsing 
11:30
   
   
11:45 11:45
   
 
GROENP4 6-0 00:25
Thijs Lief 
v
Max Huurman (3)
GROENP3 6-0 00:25
Wieger Koks 
v
Luuk Keijer 
GROENP4 3-3 00:25
Finn Heijns 
v
Sander van Es 
GROENP1 4-2 00:25
Emma van Weyenberg  (1)
v
Aurely Janssen 
GROENP3 6-1 00:25
Cato Jennissen  (4)
v
Max Overdiek 
   
12:00
GEELP2 5-4 00:30
Zola Jenkins 
v
Leonard Kloppenburg 
GEELP2 8-3 00:30
Jonatan Janssen  (2)
v
Floor van de Schilde 
GEELP1 5-2 00:30
Jimi van Raam 
v
Jasmijn Luneman 
GEELP1 7-2 00:30
Noa van den Berg  (1)
v
Sophie Verspaget 
12:00
   
   
12:15 12:15
 
GROENP2 5-3 00:25
Iann Yeung  (2)
v
Alex Baramov 
GROENP4 6-1 00:25
Thijs Lief 
v
Thom Kleijer 
GROENP4 7-1 00:25
Finn Heijns 
v
Max Huurman (3)
GROENP2 6-0 00:25
Sil Preuninger 
v
Emerys Gimgembre-Sindi 
GROENP1 4-3 00:25
Aurely Janssen 
v
Ditte ten Hoopen 
GROENP1 6-0 00:25
Emma van Weyenberg  (1)
v
Johana Divisova 
 
   
12:30
GEELP1 7-6 00:30
Sophie Verspaget 
v
Jasmijn Luneman 
GEELP1 6-2 00:30
Noa van den Berg  (1)
v
River de Haas 
GEELP2 4-2 00:30
Zola Jenkins 
v
Floor van de Schilde 
GEELP2 8-1 00:30
Jonatan Janssen  (2)
v
Sidney van der Burgh 
12:30
   
   
12:45
GROENP4 5-1 00:25
Finn Heijns 
v
Thom Kleijer 
GROENP4 5-1 00:25
Max Huurman  (3)
v
Sander van Es 
GROENP3 5-4 00:25
Cato Jennissen  (4)
v
Julian Gangapersadsing 
GROENP3 6-0 00:25
Max Overdiek 
v
Luuk Keijer 
    12:45
   
   
13:00
GEELP1 6-1 00:30
Noa van den Berg  (1)
v
Jasmijn Luneman 
GEELP1 6-2 00:30
River de Haas 
v
Jimi van Raam 
GEELP2 6-3 00:30
Zola Jenkins 
v
Jonatan Janssen (2)
GEELP2 6-3 00:30
Leonard Kloppenburg 
v
Sidney van der Burgh 
13:00
   
 
GROENP3 10-6 00:25
Wieger Koks 
v
Julian Gangapersadsing 
GROENP4 7-1 00:25
Thijs Lief 
v
Sander van Es 
GROENP2 6-0 00:25
Alex Baramov 
v
Emerys Gimgembre-Sindi 
GROENP1 5-3 00:25
Aurely Janssen 
v
Johana Divisova 
GROENP3 6-0 00:25
Cato Jennissen  (4)
v
Luuk Keijer 
 
13:15 13:15
   
   
13:30
GEELP1 6-3 00:30
River de Haas 
v
Jasmijn Luneman 
GEELP2 6-3 00:30
Zola Jenkins 
v
Sidney van der Burgh 
GEELP1 5-2 00:30
Sophie Verspaget 
v
Jimi van Raam 
GEELP2 7-1 00:30
Leonard Kloppenburg 
v
Floor van de Schilde 
13:30
 
GROENP2 6-0 00:25
Iann Yeung  (2)
v
Sil Preuninger 
GROENP3 6-0 00:25
Julian Gangapersadsing 
v
Luuk Keijer 
GROENP3 5-4 00:25
Max Overdiek 
v
Wieger Koks 
GROENP1 5-2 00:25
Emma van Weyenberg  (1)
v
Ditte ten Hoopen 
GROENP4 3-2 00:25
Thom Kleijer 
v
Max Huurman (3)
GROENP4 5-2 00:25
Finn Heijns 
v
Thijs Lief 
 
   
13:45 13:45
   
   

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 52 92
Totale speeltijd 23:20 33:20
Gemiddelde speeltijd 00:26 00:21
Langste wedstrijd 00:30
GEELP1: Noa van den Berg-Jimi van Raam 4-3
00:30
GEELP1: Noa van den Berg-Jimi van Raam 4-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 17 Januari 2019 14:05 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D