logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Zomercircuit 2019 Zaterdag
friday 14 june 2019 until sunday 14 july 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Geel 15 Gr1
Programma
SAT 15 JUN sat 22 jun sat 29 jun sat 6 jul sat 13 jul alle data
Locatie  Eindenhout  Merlenhove  Nieuwe Brug  Overhout 

LOCATIE: TV Merlenhove, Sparrenlaan 1, heemstede

Programma voor Saturday 15 June 2019

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4  
12:00
G1P1 6-3 6-1 7-2 02:00
Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 
v
Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 
G1P1 3-8 3-2 3-2 02:00
Fedde de Haas /
Willem Dorst 
v
Bas Broek /
Jonas de Boer 
GR1P1 10-4 7-4 9-4 02:00
Sebastiaan Tijl /
Floris van Kesteren 
v
Timo Maes /
Justin Liu 
GR1P1 7-6 9-1 2-8 02:00
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit /
Louis Peute  (1)

v
Jens Koppers /
Feline van Oerle 
12:00
13:00 13:00
14:00
G1P1 7-3 7-4 8-4 02:00
A.M. Overhout
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 
v
Dennis de Vries /
Pelle van Zijl /
Bruno van der Grijp 
G1P1 5-5 12-0 6-4 02:00
Jesper van Oerle /
Alexander Tammes  (1)

v
Maurits Boer /
Floris Boer /
Merlijn Bos 
G1P1 7-5 4-5 6-1 02:00
Nedim Sezer /
Maya Gümüs 
v
Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 
vrij 14:00
15:00 15:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 7 20
Totale speeltijd 14:00 35:20
Gemiddelde speeltijd 02:00 01:46
Langste wedstrijd 02:00
G1P1: Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek)-Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) 6-3 6-1 7-2
02:00
G1P1: Jesper van Oerle/ Alexander Tammes-Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos 5-5 12-0 6-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 18:41 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D