logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Zomercircuit 2019 Zaterdag
vrijdag 14 juni 2019 t/m zondag 14 juli 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Geel 15 Gr1
Programma
ZA 15 JUN za 22 jun za 29 jun za 6 jul za 13 jul alle data
Locatie  Eindenhout  Merlenhove  Nieuwe Brug  Overhout 

LOCATIE: TV Merlenhove, Sparrenlaan 1, heemstede

Programma voor Zaterdag 15 Juni 2019

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4  
12:00
G1P1 6-3 6-1 7-2 02:00
Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 
v
Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 
G1P1 3-8 3-2 3-2 02:00
Fedde de Haas /
Willem Dorst 
v
Bas Broek /
Jonas de Boer 
GR1P1 10-4 7-4 9-4 02:00
Sebastiaan Tijl /
Floris van Kesteren 
v
Timo Maes /
Justin Liu 
GR1P1 7-6 9-1 2-8 02:00
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit /
Louis Peute  (1)

v
Jens Koppers /
Feline van Oerle 
12:00
13:00 13:00
14:00
G1P1 7-3 7-4 8-4 02:00
A.M. Overhout
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 
v
Dennis de Vries /
Pelle van Zijl /
Bruno van der Grijp 
G1P1 5-5 12-0 6-4 02:00
Jesper van Oerle /
Alexander Tammes  (1)

v
Maurits Boer /
Floris Boer /
Merlijn Bos 
G1P1 7-5 4-5 6-1 02:00
Nedim Sezer /
Maya Gümüs 
v
Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 
vrij 14:00
15:00 15:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 7 20
Totale speeltijd 14:00 35:20
Gemiddelde speeltijd 02:00 01:46
Langste wedstrijd 02:00
G1P1: Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek)-Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) 6-3 6-1 7-2
02:00
G1P1: Jesper van Oerle/ Alexander Tammes-Maurits Boer/ Floris Boer/ Merlijn Bos 5-5 12-0 6-4
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 12 November 2019 00:13 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D