logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2019/2020 - 2e periode
zondag 12 januari 2020 t/m zondag 8 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Oranje Groen A Groen B Geel A Geel B Geel C Geel D
Programma
zo 12 jan zo 26 jan zo 2 feb zo 9 feb zo 23 feb do 27 feb za 29 feb zo 1 mrt ZO 8 MRT alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

LOCATIE: Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, Haarlem

Programma voor Zondag 8 Maart 2020

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan3 Baan 4 Baan 5 Baan 6  
15:00  
GEEL14AP1 7-6 2-6 7-2 02:00
Kontakt Kanjers
Kyan Berk /
Piet Boxma /
Thomas Kiel /
Tygo Roest 
v
Tijn & Alexander
Tijn de Vries /
Alexander Tammes 
GEEL14AP1 6-4 7-4 8-3 02:00
Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent  (1)

v
Indy den Hartog/Sienna Polman
Sienna Polman /
Indy den Hartog 
GEEL14AP1 7-3 9-4 9-5 02:00
The Tennis Boys
Ruben Bruinsma /
Sebastiaan van Waveren 
v
De Lama's: Lucas/Mark/Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink /
Lucas de Haas 
GEEL14AP1 6-5 6-5 6-3 02:00
De Vreugd Brothers
Jip de Vreugd /
Gijs de Vreugd 
v
Henry Floris Adam
Henry Cietak /
Floris van Daalen /
Adam Shaw 
  15:00
16:00 16:00
17:00
GEEL14BP1 10-1 17-0 2-6 02:00
Thijmen Kemper /
Parsa Memarian  (1)

v
Anya Kulida /
Wim Moerkamp 
GEEL14BP1 6-4 10-1 2-6 02:00
Nedim Sezer /
Maya Gümüs 
v
Aiden / Feline & Marc
Marc Busé /
Aiden Steenkist /
Feline Boissevain 
GEEL14BP1 7-2 8-5 7-4 02:00
Brandon Wagner /
Mick Spee 
v
Janna Metselaar /
Kim Seegers 
GEELCP1 7-2 6-4 6-5 02:00
Eindenhout
Xander Reimert /
Naut Ramselaar  (1)

v
De Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 
GEELCP1 8-3 7-8 9-5 02:00
Dani Nijkamp /
Morris Pit /
Hugo Kluft 
v
Game Set Match
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 
GEELCP1 7-4 6-4 3-8 02:00
Overhout 1
Arno Lauterslager /
Famke Smiers /
Milo Spruijt 
v
Team Super Slice
Hein Rueb /
Enzo Rietjens /
Boris Geijteman /
Jurrijn Kramer 
17:00
18:00 18:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 10 98
Totale speeltijd 20:00 196:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GEEL14BP1: Thijmen Kemper/ Parsa Memarian-Anya Kulida/ Wim Moerkamp 10-1 17-0 2-6
02:00
GEEL14AP1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-De Vreugd Brothers (Jip de Vreugd/ Gijs de Vreugd) 9-0 13-1 5-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 1 Juni 2020 15:18 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D