logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2019/2020 - 2e periode
zondag 12 januari 2020 t/m zondag 8 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Oranje Groen A Groen B Geel A Geel B Geel C Geel D
Programma
zo 12 jan zo 26 jan zo 2 feb zo 9 feb zo 23 feb do 27 feb za 29 feb zo 1 mrt ZO 8 MRT alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

LOCATIE: Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, Haarlem

Programma voor Zondag 8 Maart 2020

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan3 Baan 4 Baan 5 Baan 6  
15:00  
GEEL14AP1
Kontakt Kanjers
Kyan Berk /
Piet Boxma /
Thomas Kiel /
Tygo Roest 
v
Tijn & Alexander
Tijn de Vries /
Alexander Tammes 
GEEL14AP1
Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent  (1)

v
Indy den Hartog/Sienna Polman
Sienna Polman /
Indy den Hartog 
GEEL14AP1
The Tennis Boys
Ruben Bruinsma /
Sebastiaan van Waveren 
v
De Lama's: Lucas/Mark/Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink /
Lucas de Haas 
GEEL14AP1
De Vreugd Brothers
Jip de Vreugd /
Gijs de Vreugd 
v
Henry Floris Adam
Henry Cietak /
Floris van Daalen /
Adam Shaw 
  15:00
16:00 16:00
17:00
GEEL14BP1
Thijmen Kemper /
Parsa Memarian  (1)

v
Anya Kulida /
Wim Moerkamp 
GEEL14BP1
Nedim Sezer /
Maya Gümüs 
v
Aiden / Feline & Marc
Marc Busé /
Aiden Steenkist /
Feline Boissevain 
GEEL14BP1
Brandon Wagner /
Mick Spee 
v
Janna Metselaar /
Kim Seegers 
GEELCP1
Eindenhout
Xander Reimert /
Naut Ramselaar  (1)

v
De Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas 
GEELCP1
Game Set Match
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 
v
Dani Nijkamp /
Morris Pit /
Hugo Kluft 
GEELCP1
Overhout 1
Arno Lauterslager /
Famke Smiers /
Milo Spruijt 
v
Team Super Slice
Hein Rueb /
Enzo Rietjens /
Boris Geijteman /
Jurrijn Kramer 
17:00
18:00 18:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 0 56
Totale speeltijd 00:00 112:00
Gemiddelde speeltijd 00:00 02:00
Langste wedstrijd nvt 02:00
GEEL14AP1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-De Vreugd Brothers (Jip de Vreugd/ Gijs de Vreugd) 9-0 13-1 5-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 26 Februari 2020 05:04 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D