logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2019/2020 - 2e periode
zondag 12 januari 2020 t/m zondag 8 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Oranje Groen A Groen B Geel A Geel B Geel C Geel D
Programma
zo 12 jan zo 26 jan zo 2 feb zo 9 feb zo 23 feb do 27 feb za 29 feb ZO 1 MRT zo 8 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

LOCATIE: Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, Haarlem

Programma voor Zondag 1 Maart 2020

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 7  
15:00
ORANJEP1 5-1 2-5 7-3 4-4 5-4 02:00
Zwaanshoek
Jurre de Vos /
Marit ten Have /
Koert van Velzen /
Koen Kroos  (1)

v
High Fives
Abel van Aalst /
Benjamin van der Meij /
Colin Dusseljee /
Olivier Berkenbosch 
ORANJEP1 4-1 6-2 4-3 3-5 5-2 02:00
De gekke tennisballen
Minke Baas /
Julia Beerepoot /
Marina Panhuijs /
Lieve v.d. Leuvert 
v
De Tennis Bengels
Reinier Thiescheffer /
Cooper van Galen Last /
Valentijn Faber 
GROENBP1 7-4 7-7 8-3 02:00
Yvie & Julian
Yvie Bent /
Julian de Zoete 
v
D Berkenbosch / R Boellaart
David Berkenbosch /
Reinier Boellaart 
GROENBP1 9-3 10-1 8-3 02:00
MK-duo
Karlijn van Lohuizen /
Martin Hol 
v
TV Overhout Super Team
Max Hensler /
Nina Marsman /
Kick Greinier /
Hynek Dusek (1)
      15:00
16:00 16:00
17:00
GEEL14BP1 8-2 8-3 3-6 02:00
Thijmen Kemper /
Parsa Memarian  (1)

v
Brandon Wagner /
Mick Spee 
GEEL14BP1 11-1 8-2 10-3 02:00
Nedim Sezer /
Maya Gümüs 
v
Anya Kulida /
Wim Moerkamp 
GEEL14BP1 6-4 8-5 10-1 02:00
Aiden / Feline & Marc
Marc Busé /
Aiden Steenkist /
Feline Boissevain 
v
Janna Metselaar /
Kim Seegers 
GEEL14AP1 5-4 8-3 11-3 02:00
Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent  (1)

v
The Tennis Boys
Ruben Bruinsma /
Sebastiaan van Waveren 
GEEL14AP1 4-7 7-5 8-5 02:00
Kontakt Kanjers
Kyan Berk /
Piet Boxma /
Thomas Kiel /
Tygo Roest 
v
De Vreugd Brothers
Jip de Vreugd /
Gijs de Vreugd 
GEEL14AP1 7-2 9-5 3-5 02:00
Henry Floris Adam
Henry Cietak /
Floris van Daalen /
Adam Shaw 
v
De Lama's: Lucas/Mark/Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink /
Lucas de Haas 
GEEL14AP1 7-3 9-6 2-7 02:00
Tijn & Alexander
Tijn de Vries /
Alexander Tammes 
v
Indy den Hartog/Sienna Polman
Sienna Polman /
Indy den Hartog 
17:00
18:00 18:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 11 98
Totale speeltijd 22:00 196:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
ORANJEP1: Zwaanshoek (Jurre de Vos/ Marit ten Have/ Koert van Velzen/ Koen Kroos)-High Fives (Abel van Aalst/ Benjamin van der Meij/ Colin Dusseljee/ Olivier Berkenbosch) 5-1 2-5 7-3 4-4 5-4
02:00
GEEL14AP1: Semmy & Morris (Semmy Ros/ Morris Bent)-De Vreugd Brothers (Jip de Vreugd/ Gijs de Vreugd) 9-0 13-1 5-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 1 Juni 2020 15:42 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D