logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
7 & 8/9 Indoor Wintercompetitie op zaterdagavond
zaterdag 9 november 2019 t/m zaterdag 14 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel 7 8/9 A 8/9 B 8/9 C
Programma
za 9 nov za 7 dec za 11 jan za 18 jan za 8 feb za 15 feb ZA 14 MRT alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

LOCATIE: Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, Haarlem

Programma voor Zaterdag 14 Maart 2020

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan3 Baan 4  
19:00
D89BP1#D1
De LTC Bloemendaal dames
Jet de Veij Mestdagh /
Sanne de Kock /
Marijn van Wissen /
Daniella Dijk-Koel /
Fennie van der Meulen  (1)

v
In de Boogaard Ladies Only
Cora Verkaart /
Gemma Matthiesen /
Marion von Heijden /
Mariëtte Jansen /
Sigrid Cornet 
D89AP1#D1
Superdry
Chantal Wijnands /
Ankie Weustink /
Robert Gallandat Huet 
v
Overhout Bikkels
Dagmar Jeurissen /
Marjolijn Bernts /
Raquel van Schoonhoven /
Fennie Versteegen /
Romy Pomp 
D89BP1#D1
Plezier
Milou Teeuwen /
Sjors Telgen /
Jos van Kampen /
Willeke van Kampen 
v
HBC1
Cindy Seegers /
Sandra Jairth /
Barbara Mensink /
Daniëlle Rauwenhoff 
D89BP1#D1
Chaos aan het net
Karin Jansen /
Désirée van der Sluis /
Mirthe de Groen /
Laura de Jonge 
v
De Vlammetjes
Lisa Besuyen /
Joyce Kalwij /
Marcelle Rood /
LiMin Rooijers 
19:00
20:00 20:00
21:00 21:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 0 112
Totale speeltijd 00:00 147:00
Gemiddelde speeltijd 00:00 01:18
Langste wedstrijd nvt 03:00
D7P1: Four Friends (Martin van Duijn/ Tynke de Winkel/ Hilda Jekel/ Jack van den Burg)-Brederode (Peter Steffers/ Martin Bijlsma/ Maarten Goos/ Michiel Oosterhoff) 6-4 6-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 26 Februari 2020 03:58 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D