logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
7 & 8/9 Indoor Wintercompetitie op zaterdagavond
zaterdag 9 november 2019 t/m zaterdag 14 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel 7 8/9 A 8/9 B 8/9 C
Programma
ZA 9 NOV za 7 dec za 11 jan za 18 jan za 8 feb za 15 feb za 14 mrt alle data
Locatie  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

LOCATIE: Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, Haarlem

Programma voor Zaterdag 9 November 2019

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 7 Baan 8  
19:00
D89AP1#D1 6-1 6-4 03:00
The Dropshots
Peter Walter /
Nynke Dethmers /
Roos de Goede /
Barry Miedema 
v
Superdry
Chantal Wijnands /
Ankie Weustink /
Robert Gallandat Huet 
D89AP1#D1 4-6 6-3 10-5 03:00
De Nieuwe Brug Toppers
Arjan Hooiveld /
Monique Brink /
Esther Duijff /
Bruce Miedema 
v
Overhout Bikkels
Dagmar Jeurissen /
Marjolijn Bernts /
Raquel van Schoonhoven /
Fennie Versteegen /
Romy Pomp 
D89BP1#D1 4-6 6-0 10-5 03:00
Plezier
Milou Teeuwen /
Sjors Telgen /
Jos van Kampen /
Willeke van Kampen 
v
De LTC Bloemendaal dames
Jet de Veij Mestdagh /
Sanne de Kock /
Marijn van Wissen /
Daniella Dijk-Koel /
Fennie van der Meulen (1)
D89BP1#D1 6-1 6-1 03:00
HBC1
Cindy Seegers /
Sandra Jairth /
Barbara Mensink /
Daniëlle Rauwenhoff 
v
Chaos aan het net
Karin Jansen /
Désirée van der Sluis /
Mirthe de Groen /
Laura de Jonge 
D89BP1#D1 6-1 6-3 03:00
De Vlammetjes
Lisa Besuyen /
Joyce Kalwij /
Marcelle Rood /
LiMin Rooijers 
v
In de Boogaard Ladies Only
Cora Verkaart /
Gemma Matthiesen /
Marion von Heijden /
Mariëtte Jansen /
Sigrid Cornet 
D89CP1#D1 6-1 6-1 03:00
KNAP Overhout
Nicole van der Tweel /
Philomeen Hillege /
Katinka Warmelink /
Arianne van Hooghuyze 
v
Marion Keetlapper /
Sonja Duursma /
Skye Carman /
Marien van der Horst 
D89CP1#D1 6-0 6-1 03:00
Saturday Night Fever
Annemiek Markslag /
Marija van Opstal /
Geja Deen /
Marielle Koopmans 
v
Pink Ladies
Linda Dijkstra /
Melissa Jeronimus-Louz /
Mirjam Berkhout 
D89CP1#D1 6-1 6-2 03:00
De Nieuwebrug Vrijbuiters
Ton Smet /
Maaike Heemskerk /
Rober van der Velde /
Paul Houtkamp 
v
Flowerdale Foxes
Romee Nibbering /
Emiel Makkes /
Saskia Kuling /
Robin Schoone (1)
19:00
20:00 20:00
21:00 21:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 8 112
Totale speeltijd 24:00 147:00
Gemiddelde speeltijd 03:00 01:18
Langste wedstrijd 03:00
D89AP1: The Dropshots (Peter Walter/ Nynke Dethmers/ Roos de Goede/ Barry Miedema)-Superdry (Chantal Wijnands/ Ankie Weustink/ Robert Gallandat Huet) 6-1 6-4
03:00
D7P1: Four Friends (Martin van Duijn/ Tynke de Winkel/ Hilda Jekel/ Jack van den Burg)-Brederode (Peter Steffers/ Martin Bijlsma/ Maarten Goos/ Michiel Oosterhoff) 6-4 6-2
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 26 Februari 2020 05:20 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D