logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
ZO 13 JAN zo 27 jan zo 10 feb zo 3 mrt zo 10 mrt alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

LOCATIE: T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, Cruquius

Programma voor Zondag 13 Januari 2019

Aanvang Baan Cat/Klas Team 1   Team 2 Uitslag Werkelijk gespeeld  
13:00 1 GR4P1 Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas  (1)
v The Green Boys
Boris Wijsenbeek /
Philippe Thiescheffer /
Valentijn van der Vecht /
Seb Neuhof 
6-6 5-7 7-6 02:00  
13:00 2 GR4P1 Team Super Slice
Enzo Rietjens /
Pim Botermans 
v MACA Roni
Nina Verhoeff /
Robin Spee 
4-3 3-8 6-4 02:00  
13:00 3 GR4P1 De Tijgers Zandvoort
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit 
v 3 musketiers
Jens Koppers /
Koen Nederveen /
Josephine Braacx 
6-4 7-4 6-5 02:00  
13:00 4 GR2P1 ZWNSHK GO
Feiko Visser /
Jens Zijlstra 
v EindenFAUT
Xander Reimert /
Otto Uffen /
Naut Ramselaar /
Michiel Vingerhoed (1)
7-3 8-2 9-2 02:00  
15:00 1 GR2P1 Hillegom Linde en Evi
Linde Zwetsloot /
Evi van Tol 
v Racing Boys
Thijmen Groen /
Take van der Hulst 
7-4 9-4 7-5 02:00  
15:00 2 GR2P1 Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 
v Floris van Daalen /
Faas Brouwer /
Gijs de Vreugd /
Pieter Bakker 
7-2 3-8 8-2 02:00  
15:00 3 G1P1 Mats Schelleman /
Mees Brand /
Petter Holmberg 
v JC Boys
Christian Lindeman /
Joep Damen /
Pepijn Hilbrandie 
5-4 4-7 7-4 02:00  
15:00 4 G1P1 Taai taai
Melle van der Hulst /
Marijn van Oerle /
Hugo Kaligis 
v Nils & Alexander
Nils Koppers /
Alexander Tammes 
9-2 7-4 8-3 02:00  
17:00 1 G1P1 Lars, Brandon, Jesper
Lars Koppers /
Jesper van Oerle /
Motoc 
v Emma van Iersel /
Xavier de Haas /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
6-5 11-2 7-4 02:00  
17:00 2 G1P1 De gehaktballetjes
Tom van der Vlugt /
Berend van Leuven  (1)
v Dinand&Daan
Daan Hoevers /
Dinand Thorborg 
6-4 7-2 9-4 02:00  
17:00 3 G2P1 TV Vijfhuizen 2
Emma van Iersel /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
v Stan & Mats
Stan van der Linden /
Mats Jansen 
5-3 7-3 7-4 02:00  
17:00 4 G2P1 Mathijs Verdonk /
Seb Blok 
v Lucky Strike 2
Lars Grifhorst /
Roy Goossens /
Milan van Beem 
6-2 8-1 12-1 02:00  

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 12 130
Totale speeltijd 24:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR4P1: Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas)-The Green Boys (Boris Wijsenbeek/ Philippe Thiescheffer/ Valentijn van der Vecht/ Seb Neuhof) 6-6 5-7 7-6
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 21 Oktober 2019 21:46 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D