logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
sunday 13 january 2019 until sunday 10 march 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
sun 13 jan SUN 27 JAN sun 10 feb sun 3 mar sun 10 mar alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

LOCATIE: Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, Vijfhuizen

Programma voor Sunday 27 January 2019

Aanvang Baan Cat/Klas Team 1   Team 2 Uitslag Werkelijk gespeeld  
16:00 1 GR1P1 Tjeerd de Jong /
Tristan Cordova Arias /
Kyan Berk /
Ties Seegers 
v Black Night
Thijmen Jansen /
Oli Hilbrands (1)
9-2 11-3 7-6 02:00  
16:00 2 GR2P1 ZWNSHK GO
Feiko Visser /
Jens Zijlstra 
v Racing Boys
Thijmen Groen /
Take van der Hulst 
2-6 7-6 11-1 02:00  
16:00 3 GR2P1 Floris van Daalen /
Faas Brouwer /
Gijs de Vreugd /
Pieter Bakker 
v EindenFAUT
Xander Reimert /
Otto Uffen /
Naut Ramselaar /
Michiel Vingerhoed (1)
6-3 6-5 9-2 02:00  
16:00 4 GR2P1 Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 
v Hillegom Linde en Evi
Linde Zwetsloot /
Evi van Tol 
4-5 7-5 10-2 02:00  
16:00 5 GR1P1 Overhout groen 1PPF
Pieter Neomagus /
Peppe Koelewijn /
Famke Smiers 
v Hillegom groen 2 HTC
Mick Schrage /
Meike Manders 
5-7 6-5 8-3 02:00  
18:00 1 G2P1 Lucky Strike 2
Lars Grifhorst /
Roy Goossens /
Milan van Beem 
v TV Vijfhuizen 2
Emma van Iersel /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
7-7 4-7 7-5 02:00  
18:00 2 GR1P1 Mark en Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink 
v Daan Fröhlich / Tijmen Werf
Tijmen van der Werf /
Daan Fröhlich 
4-6 4-3 10-1 02:00  
18:00 3 G2P1 Marijn Post /
Mees Raymakers /
Erik Vonk /
Tim de Haan  (1)
v Jiri en Chimène
Chimène Hulst /
Jiri Marcek 
6-2 6-2 6-2 02:00  
18:00 4 G1P1 Emma van Iersel /
Xavier de Haas /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
v JC Boys
Christian Lindeman /
Joep Damen /
Pepijn Hilbrandie 
6-6 2-6 7-7 02:00  
18:00 5 G2P1 Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent 
v Lucky Strike 1
Wemer /
Mats de Waard 
6-4 7-2 8-1 02:00  

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 10 130
Totale speeltijd 20:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR1P1: Tjeerd de Jong/ Tristan Cordova Arias/ Kyan Berk/ Ties Seegers-Black Night (Thijmen Jansen/ Oli Hilbrands) 9-2 11-3 7-6
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 22 February 2020 17:23 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D