logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
zo 13 jan ZO 27 JAN zo 10 feb zo 3 mrt zo 10 mrt alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

LOCATIE: Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug, Vijfhuizerdijk 204-a, Vijfhuizen

Programma voor Zondag 27 Januari 2019

Aanvang Baan Cat/Klas Team 1   Team 2 Uitslag Werkelijk gespeeld  
16:00 1 GR1P1 Tjeerd de Jong /
Tristan Cordova Arias /
Kyan Berk /
Ties Seegers 
v Black Night
Thijmen Jansen /
Oli Hilbrands (1)
9-2 11-3 7-6 02:00  
16:00 2 GR2P1 ZWNSHK GO
Feiko Visser /
Jens Zijlstra 
v Racing Boys
Thijmen Groen /
Take van der Hulst 
2-6 7-6 11-1 02:00  
16:00 3 GR2P1 Floris van Daalen /
Faas Brouwer /
Gijs de Vreugd /
Pieter Bakker 
v EindenFAUT
Xander Reimert /
Otto Uffen /
Naut Ramselaar /
Michiel Vingerhoed (1)
6-3 6-5 9-2 02:00  
16:00 4 GR2P1 Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 
v Hillegom Linde en Evi
Linde Zwetsloot /
Evi van Tol 
4-5 7-5 10-2 02:00  
16:00 5 GR1P1 Overhout groen 1PPF
Pieter Neomagus /
Peppe Koelewijn /
Famke Smiers 
v Hillegom groen 2 HTC
Mick Schrage /
Meike Manders 
5-7 6-5 8-3 02:00  
18:00 1 G2P1 Lucky Strike 2
Lars Grifhorst /
Roy Goossens /
Milan van Beem 
v TV Vijfhuizen 2
Emma van Iersel /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
7-7 4-7 7-5 02:00  
18:00 2 GR1P1 Mark en Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink 
v Daan Fröhlich / Tijmen Werf
Tijmen van der Werf /
Daan Fröhlich 
4-6 4-3 10-1 02:00  
18:00 3 G2P1 Marijn Post /
Mees Raymakers /
Erik Vonk /
Tim de Haan  (1)
v Jiri en Chimène
Chimène Hulst /
Jiri Marcek 
6-2 6-2 6-2 02:00  
18:00 4 G1P1 Emma van Iersel /
Xavier de Haas /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
v JC Boys
Christian Lindeman /
Joep Damen /
Pepijn Hilbrandie 
6-6 2-6 7-7 02:00  
18:00 5 G2P1 Semmy & Morris
Semmy Ros /
Morris Bent 
v Lucky Strike 1
Wemer /
Mats de Waard 
6-4 7-2 8-1 02:00  

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 10 130
Totale speeltijd 20:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR1P1: Tjeerd de Jong/ Tristan Cordova Arias/ Kyan Berk/ Ties Seegers-Black Night (Thijmen Jansen/ Oli Hilbrands) 9-2 11-3 7-6
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 6 December 2019 16:30 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D