logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
sunday 13 january 2019 until sunday 10 march 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
sun 13 jan SUN 27 JAN sun 10 feb sun 3 mar sun 10 mar alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

LOCATIE: Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, Haarlem

Programma voor Sunday 27 January 2019

Aanvang Baan Cat/Klas Team 1   Team 2 Uitslag Werkelijk gespeeld  
13:00 1 GR4P1 Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas  (1)
v Team Super Slice
Enzo Rietjens /
Pim Botermans 
7-2 7-4 8-6 02:00  
13:00 2 GR4P1 De Tijgers Zandvoort
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit 
v The Green Boys
Boris Wijsenbeek /
Philippe Thiescheffer /
Valentijn van der Vecht /
Seb Neuhof 
8-3 8-4 6-6 02:00  
15:00 1 GR4P1 3 musketiers
Jens Koppers /
Koen Nederveen /
Josephine Braacx 
v MACA Roni
Nina Verhoeff /
Robin Spee 
9-2 7-4 7-5 02:00  
15:00 2 GR3P1 Game Set Match
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 
v Girlpower
Maurine Roelants /
Tamar ten Broeke 
8-4 7-4 5-6 02:00  
15:00 3 GR3P1 Houtvaart
Mats van Merkestein /
Daniël Vrijburg 
v Team FeLoMe
Lotte Dammroff /
Merle Kal /
Feline Boissevain 
9-2 11-3 3-9 02:00  
15:00 4 GR3P1 Roos Arkenbout /
Aiden Steenkist /
Feline van Oerle  (1)
v Duinvliet Duo
Roemer Hengstmangers /
Finn Seubert 
6-6 9-2 1-10 02:00  
17:00 1 G3P1 Stan en Mats Jutte
Stan Jutte /
Mats Jutte 
v Thijmen Kemper /
Parsa Memarian 
9-1 10-3 15-2 02:00  
17:00 2 G4P1 Nedim Sezer /
Maya Gümüs 
v Josephine Fellinger /
Juliette Fellinger /
Dyde Walter 
5-4 12-2 6-5 02:00  
17:00 3 G4P1 Bas Broek /
Jonas de Boer 
v Floris Merlijn Ian
Ian van Leuverden /
Floris Boer /
Merlijn Bos (1)
7-6 12-1 7-5 02:00  
17:00 4 G4P1 Tijn de Vries /
Maurits Boer 
v Dora & Lara
Lara Poelmann /
Dora Eskes 
5-5 5-7 10-2 02:00  
17:00 5 G3P1 Indy den Hartog/Sienna Polman
Sienna Polman /
Indy den Hartog 
v A.M. Overhout
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 
7-2 16-2 4-6 02:00  
17:00 6 G3P1 Ruby Muller /
Naomi Kassa  (1)
v Adam Shaw /
Roemer van Hall 
4-7 8-4 8-4 02:00  
17:00 7 G2P1 Stan & Mats
Stan van der Linden /
Mats Jansen 
v Mathijs Verdonk /
Seb Blok 
7-3 9-3 6-5 02:00  

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 13 130
Totale speeltijd 26:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR4P1: Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas)-Team Super Slice (Enzo Rietjens/ Pim Botermans) 7-2 7-4 8-6
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 25 May 2020 20:16 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D