logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
sunday 13 january 2019 until sunday 10 march 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
sun 13 jan SUN 27 JAN sun 10 feb sun 3 mar sun 10 mar alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

LOCATIE: Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, Haarlem

Programma voor Sunday 27 January 2019

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 7  
13:00
GR4P1 7-2 7-4 8-6 02:00
Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas  (1)

v
Team Super Slice
Enzo Rietjens /
Pim Botermans 
GR4P1 8-3 8-4 6-6 02:00
De Tijgers Zandvoort
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit 
v
The Green Boys
Boris Wijsenbeek /
Philippe Thiescheffer /
Valentijn van der Vecht /
Seb Neuhof 
          13:00
14:00 14:00
15:00
GR4P1 9-2 7-4 7-5 02:00
3 musketiers
Jens Koppers /
Koen Nederveen /
Josephine Braacx 
v
MACA Roni
Nina Verhoeff /
Robin Spee 
GR3P1 8-4 7-4 5-6 02:00
Game Set Match
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 
v
Girlpower
Maurine Roelants /
Tamar ten Broeke 
GR3P1 9-2 11-3 3-9 02:00
Houtvaart
Mats van Merkestein /
Daniël Vrijburg 
v
Team FeLoMe
Lotte Dammroff /
Merle Kal /
Feline Boissevain 
GR3P1 6-6 9-2 1-10 02:00
Roos Arkenbout /
Aiden Steenkist /
Feline van Oerle  (1)

v
Duinvliet Duo
Roemer Hengstmangers /
Finn Seubert 
15:00
16:00 16:00
17:00
G3P1 9-1 10-3 15-2 02:00
Stan en Mats Jutte
Stan Jutte /
Mats Jutte 
v
Thijmen Kemper /
Parsa Memarian 
G4P1 5-4 12-2 6-5 02:00
Nedim Sezer /
Maya Gümüs 
v
Josephine Fellinger /
Juliette Fellinger /
Dyde Walter 
G4P1 7-6 12-1 7-5 02:00
Bas Broek /
Jonas de Boer 
v
Floris Merlijn Ian
Ian van Leuverden /
Floris Boer /
Merlijn Bos (1)
G4P1 5-5 5-7 10-2 02:00
Tijn de Vries /
Maurits Boer 
v
Dora & Lara
Lara Poelmann /
Dora Eskes 
G3P1 7-2 16-2 4-6 02:00
Sienna Polman /
Indy den Hartog 
v
A.M. Overhout
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 
G3P1 4-7 8-4 8-4 02:00
Ruby Muller /
Naomi Kassa  (1)

v
Adam Shaw /
Roemer van Hall 
G2P1 7-3 9-3 6-5 02:00
Stan & Mats
Stan van der Linden /
Mats Jansen 
v
Mathijs Verdonk /
Seb Blok 
17:00
18:00 18:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 13 130
Totale speeltijd 26:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR4P1: Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas)-Team Super Slice (Enzo Rietjens/ Pim Botermans) 7-2 7-4 8-6
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 16 October 2019 04:53 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D