logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
zo 13 jan ZO 27 JAN zo 10 feb zo 3 mrt zo 10 mrt alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

LOCATIE: Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, Haarlem

Programma voor Zondag 27 Januari 2019

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 7  
13:00
GR4P1 7-2 7-4 8-6 02:00
Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas  (1)

v
Team Super Slice
Enzo Rietjens /
Pim Botermans 
GR4P1 8-3 8-4 6-6 02:00
De Tijgers Zandvoort
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit 
v
The Green Boys
Boris Wijsenbeek /
Philippe Thiescheffer /
Valentijn van der Vecht /
Seb Neuhof 
          13:00
14:00 14:00
15:00
GR4P1 9-2 7-4 7-5 02:00
3 musketiers
Jens Koppers /
Koen Nederveen /
Josephine Braacx 
v
MACA Roni
Nina Verhoeff /
Robin Spee 
GR3P1 8-4 7-4 5-6 02:00
Game Set Match
Maurits Duin /
Jasper van Wageningen 
v
Girlpower
Maurine Roelants /
Tamar ten Broeke 
GR3P1 9-2 11-3 3-9 02:00
Houtvaart
Mats van Merkestein /
Daniël Vrijburg 
v
Team FeLoMe
Lotte Dammroff /
Merle Kal /
Feline Boissevain 
GR3P1 6-6 9-2 1-10 02:00
Roos Arkenbout /
Aiden Steenkist /
Feline van Oerle  (1)

v
Duinvliet Duo
Roemer Hengstmangers /
Finn Seubert 
15:00
16:00 16:00
17:00
G3P1 9-1 10-3 15-2 02:00
Stan en Mats Jutte
Stan Jutte /
Mats Jutte 
v
Thijmen Kemper /
Parsa Memarian 
G4P1 5-4 12-2 6-5 02:00
Nedim Sezer /
Maya Gümüs 
v
Josephine Fellinger /
Juliette Fellinger /
Dyde Walter 
G4P1 7-6 12-1 7-5 02:00
Bas Broek /
Jonas de Boer 
v
Floris Merlijn Ian
Ian van Leuverden /
Floris Boer /
Merlijn Bos (1)
G4P1 5-5 5-7 10-2 02:00
Tijn de Vries /
Maurits Boer 
v
Dora & Lara
Lara Poelmann /
Dora Eskes 
G3P1 7-2 16-2 4-6 02:00
Sienna Polman /
Indy den Hartog 
v
A.M. Overhout
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 
G3P1 4-7 8-4 8-4 02:00
Ruby Muller /
Naomi Kassa  (1)

v
Adam Shaw /
Roemer van Hall 
G2P1 7-3 9-3 6-5 02:00
Stan & Mats
Stan van der Linden /
Mats Jansen 
v
Mathijs Verdonk /
Seb Blok 
17:00
18:00 18:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 13 130
Totale speeltijd 26:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR4P1: Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas)-Team Super Slice (Enzo Rietjens/ Pim Botermans) 7-2 7-4 8-6
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 22 September 2019 19:31 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D