logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
sunday 13 january 2019 until sunday 10 march 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
sun 13 jan sun 27 jan SUN 10 FEB sun 3 mar sun 10 mar alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

LOCATIE: Fablo Tennishal, Marcelisvaartpad 11, Haarlem

Programma voor Sunday 10 February 2019

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 7 Baan 8 Baan 9  
17:00
GR2P1 6-7 9-4 11-5 02:00
EindenFAUT
Xander Reimert /
Otto Uffen /
Naut Ramselaar /
Michiel Vingerhoed  (1)

v
Hofgeest meiden
Feline Bijster /
Merel Snoek 
G1P1 3-4 7-3 7-4 02:00
Nils & Alexander
Nils Koppers /
Alexander Tammes 
v
Lars, Brandon, Jesper
Lars Koppers /
Jesper van Oerle /
Motoc 
GR2P1 6-5 7-6 5-5 02:00
Racing Boys
Thijmen Groen /
Take van der Hulst 
v
Floris van Daalen /
Faas Brouwer /
Gijs de Vreugd /
Pieter Bakker 
G3P1 5-4 3-10 7-3 02:00
Ruby Muller /
Naomi Kassa  (1)

v
A.M. Overhout
Arno Lauterslager /
Milo Spruijt 
G3P1 10-3 11-1 10-2 02:00
Sienna Polman /
Indy den Hartog 
v
Thijmen Kemper /
Parsa Memarian 
G3P1 11-2 6-4 9-4 02:00
Stan en Mats Jutte
Stan Jutte /
Mats Jutte 
v
Adam Shaw /
Roemer van Hall 
G4P1 8-4 5-8 9-2 02:00
Floris Merlijn Ian
Ian van Leuverden /
Floris Boer /
Merlijn Bos  (1)

v
Tijn de Vries /
Maurits Boer 
G2P1 6-4 4-9 9-0 02:00
Marijn Post /
Mees Raymakers /
Erik Vonk /
Tim de Haan  (1)

v
Lucky Strike 1
Wemer /
Mats de Waard 
G4P1 8-3 9-2 6-5 02:00
Dora & Lara
Lara Poelmann /
Dora Eskes 
v
Josephine Fellinger /
Juliette Fellinger /
Dyde Walter 
17:00
18:00 18:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 9 130
Totale speeltijd 18:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR2P1: EindenFAUT (Xander Reimert/ Otto Uffen/ Naut Ramselaar/ Michiel Vingerhoed)-Hofgeest meiden (Feline Bijster/ Merel Snoek) 6-7 9-4 11-5
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 21 October 2019 22:56 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D