logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
sunday 13 january 2019 until sunday 10 march 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
sun 13 jan sun 27 jan SUN 10 FEB sun 3 mar sun 10 mar alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

LOCATIE: T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, Cruquius

Programma voor Sunday 10 February 2019

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4  
13:00
GR4P1 6-4 7-4 1-0 02:00
3 musketiers
Jens Koppers /
Koen Nederveen /
Josephine Braacx 
v
Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas (1)
GR4P1 10-3 7-3 16-0 02:00
Team Super Slice
Enzo Rietjens /
Pim Botermans 
v
The Green Boys
Boris Wijsenbeek /
Philippe Thiescheffer /
Valentijn van der Vecht /
Seb Neuhof 
GR1P1 9-4 5-9 13-2 02:00
Overhout groen 1PPF
Pieter Neomagus /
Peppe Koelewijn /
Famke Smiers 
v
Daan Fröhlich / Tijmen Werf
Tijmen van der Werf /
Daan Fröhlich 
GR1P1 6-5 7-4 6-7 02:00
Hillegom groen 2 HTC
Mick Schrage /
Meike Manders 
v
Black Night
Thijmen Jansen /
Oli Hilbrands (1)
13:00
14:00 14:00
15:00
G2P1 8-2 10-2 8-5 02:00
TV Vijfhuizen 2
Emma van Iersel /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
v
Mathijs Verdonk /
Seb Blok 
G1P1 6-5 6-6 7-4 02:00
Taai taai
Melle van der Hulst /
Marijn van Oerle /
Hugo Kaligis 
v
Emma van Iersel /
Xavier de Haas /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
GR4P1 9-3 10-0 13-1 02:00
De Tijgers Zandvoort
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit 
v
MACA Roni
Nina Verhoeff /
Robin Spee 
GR1P1 6-4 7-4 7-5 02:00
Tjeerd de Jong /
Tristan Cordova Arias /
Kyan Berk /
Ties Seegers 
v
Mark en Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink 
15:00
16:00 16:00
17:00
G1P1 7-3 3-6 5-4 02:00
Dinand&Daan
Daan Hoevers /
Dinand Thorborg 
v
JC Boys
Christian Lindeman /
Joep Damen /
Pepijn Hilbrandie 
G1P1 7-3 6-6 5-7 02:00
De gehaktballetjes
Tom van der Vlugt /
Berend van Leuven  (1)

v
Mats Schelleman /
Mees Brand /
Petter Holmberg 
GR2P1 5-4 6-5 6-6 02:00
ZWNSHK GO
Feiko Visser /
Jens Zijlstra 
v
Hillegom Linde en Evi
Linde Zwetsloot /
Evi van Tol 
G2P1 7-3 5-8 13-1 02:00
Stan & Mats
Stan van der Linden /
Mats Jansen 
v
Lucky Strike 2
Lars Grifhorst /
Roy Goossens /
Milan van Beem 
17:00
18:00 18:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 12 130
Totale speeltijd 24:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR4P1: 3 musketiers (Jens Koppers/ Koen Nederveen/ Josephine Braacx)-Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) 6-4 7-4 1-0
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 17 October 2019 04:27 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D