logo Stichting Tennisnetwerk Haarlem
Haarlems Jeugd Wintercircuit 2018/2019 2e helft
zondag 13 januari 2019 t/m zondag 10 maart 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Gr1 Gr2 Gr3 Gr4 Geel1 Geel2 Geel3 Geel4
Programma
zo 13 jan zo 27 jan ZO 10 FEB zo 3 mrt zo 10 mrt alle data
Locatie  Apollo  Fablo  Nieuwe Brug  Overhout  T-Line 

LOCATIE: T-Line Tennis- & Healthclub, Spaarneweg 52, Cruquius

Programma voor Zondag 10 Februari 2019

Klik hier om het overzicht als een LIJST te bekijken

  Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4  
13:00
GR4P1 6-4 7-4 1-0 02:00
3 musketiers
Jens Koppers /
Koen Nederveen /
Josephine Braacx 
v
Onverslaanbaren
Faber van Koten /
Gilles van Soest /
Gijs Baas (1)
GR4P1 10-3 7-3 16-0 02:00
Team Super Slice
Enzo Rietjens /
Pim Botermans 
v
The Green Boys
Boris Wijsenbeek /
Philippe Thiescheffer /
Valentijn van der Vecht /
Seb Neuhof 
GR1P1 9-4 5-9 13-2 02:00
Overhout groen 1PPF
Pieter Neomagus /
Peppe Koelewijn /
Famke Smiers 
v
Daan Fröhlich / Tijmen Werf
Tijmen van der Werf /
Daan Fröhlich 
GR1P1 6-5 7-4 6-7 02:00
Hillegom groen 2 HTC
Mick Schrage /
Meike Manders 
v
Black Night
Thijmen Jansen /
Oli Hilbrands (1)
13:00
14:00 14:00
15:00
G2P1 8-2 10-2 8-5 02:00
TV Vijfhuizen 2
Emma van Iersel /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
v
Mathijs Verdonk /
Seb Blok 
G1P1 6-5 6-6 7-4 02:00
Taai taai
Melle van der Hulst /
Marijn van Oerle /
Hugo Kaligis 
v
Emma van Iersel /
Xavier de Haas /
Marjolein Obbink /
Ben van Overbeek /
Joep de Jongh 
GR4P1 9-3 10-0 13-1 02:00
De Tijgers Zandvoort
Bodi Beck /
Dani Nijkamp /
Morris Pit 
v
MACA Roni
Nina Verhoeff /
Robin Spee 
GR1P1 6-4 7-4 7-5 02:00
Tjeerd de Jong /
Tristan Cordova Arias /
Kyan Berk /
Ties Seegers 
v
Mark en Maurice
Mark Obbink /
Maurice Obbink 
15:00
16:00 16:00
17:00
G1P1 7-3 3-6 5-4 02:00
Dinand&Daan
Daan Hoevers /
Dinand Thorborg 
v
JC Boys
Christian Lindeman /
Joep Damen /
Pepijn Hilbrandie 
G1P1 7-3 6-6 5-7 02:00
De gehaktballetjes
Tom van der Vlugt /
Berend van Leuven  (1)

v
Mats Schelleman /
Mees Brand /
Petter Holmberg 
GR2P1 5-4 6-5 6-6 02:00
ZWNSHK GO
Feiko Visser /
Jens Zijlstra 
v
Hillegom Linde en Evi
Linde Zwetsloot /
Evi van Tol 
G2P1 7-3 5-8 13-1 02:00
Stan & Mats
Stan van der Linden /
Mats Jansen 
v
Lucky Strike 2
Lars Grifhorst /
Roy Goossens /
Milan van Beem 
17:00
18:00 18:00

Tijdstatistiek:

  Vandaag Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 12 130
Totale speeltijd 24:00 260:00
Gemiddelde speeltijd 02:00 02:00
Langste wedstrijd 02:00
GR4P1: 3 musketiers (Jens Koppers/ Koen Nederveen/ Josephine Braacx)-Onverslaanbaren (Faber van Koten/ Gilles van Soest/ Gijs Baas) 6-4 7-4 1-0
02:00
G1P1: Taai taai (Melle van der Hulst/ Marijn van Oerle/ Hugo Kaligis)-De gehaktballetjes (Tom van der Vlugt/ Berend van Leuven) 6-2 5-4 3-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
De banen dienen ter indicatie. In werkelijkheid kunnen andere banen worden toegewezen.
© PLANMYSPORT - 20 September 2019 07:42 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D